Maciek Balcar

Wszystko o członkach zespołu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Re: Maciek Balcar

Postautor: Gość » śr lut 16, 2011 6:36 pm

dagmaren pisze:Zabrałyście się za menagerowanie, troche na własną rękę, za plecami chłopaków. A tak się po prostu nie robi...

Strasznie mnie irytuje jak ktoś pisze coś o czym nie ma zielonego pojęcia, ani pewności, że tak było. Zapewniam Cię, że nic za plecami NIE robiłyśmy, a dodatkowych wyjaśnień składać nie będę, bo pewnie i tak dalej będziesz swoje pisać.
Ja ze swojej strony wysłałam tylko jednego maila do klubu w MOIM mieście, PODPISUJĄC SIĘ imieniem i nazwiskiem i NIE powołując się na forum, zespół itp, więc nie mam sobie nic do zarzucenia. Dostałam bardzo miłą odpowiedź i obietnicę, że na pewno postarają się zaprosić, ale czy się uda to nie od nich zależy :)
Proszę skończmy już ten temat, bo to jest dopiero zaśmiecanie, a chyba nie po to jest forum, żeby się kłócić ;) Amen.

PS. Kratka, Ty nasz obrońco kochany ... :mrgreen:
Gość

Postautor: Gość » śr lut 16, 2011 6:51 pm

czytając kolejne posty, wyglądało to troszkę inaczej, a fanatyzm ma też swoje granice...

DamaKier pisze:Proszę skończmy już ten temat, bo to jest dopiero zaśmiecanie

ha, a jednak :mrgreen:

DamaKier pisze:i obiecuję nie odzywać się więcej w tym temacie

amen.
Gość

Postautor: Gość » śr lut 16, 2011 7:06 pm

dagmaren pisze:a fanatyzm ma też swoje granice...

Za to głupota granic nie zna :wink:
Jak tak bardzo chcesz mnie cytować to proponuję też ten fragment o cytowaniu, a właściwie NIE cytowaniu, bo widzę że sobie dokładnie je wybierasz, a jeśli jeszcze masz coś do powiedzenia do mnie to masz od tego PW.
Pewnie i tak do mnie nie będzie należało ostatnie zdanie, ale strasznie mi z tego powodu wszystko jedno.
katka6_k

Postautor: katka6_k » śr lut 16, 2011 7:17 pm

dagmaren pisze:czytając kolejne posty, wyglądało to troszkę inaczej, a fanatyzm ma też swoje granice...

DamaKier pisze:Proszę skończmy już ten temat, bo to jest dopiero zaśmiecanie

ha, a jednak :mrgreen:

DamaKier pisze:i obiecuję nie odzywać się więcej w tym temacie

amen.

Jeśli Cię nie interesuje co tu jest napisane, tudzież nie chcesz czytać wypowiedzi koleżanki, to po prostu omijaj ten wątek.
"W życiu piękne są tylko chwile..."
http://www.youtube.com/user/katkka6
Awatar użytkownika
kapsior13

Postautor: kapsior13 » śr lut 16, 2011 7:18 pm

Dagmaren, proszę Cię, w co Ty grasz? To co Ty teraz robisz nie jest dziecinne?! Uwierz, nie każdy Ci się będzie tłumaczył z kontaktowania się z członkami zespołu.
Nie powiem kto tu zawiewa fanatyzmem, bo to nie moja bajka, ale jeżeli dla Ciebie fanatyzmem jest chęć bywania na koncertach, to pozostawiam resztę bez komentarza, bo nie ma z kim rozmawiać.
Adi, Piotrek odświeżcie temat :wink:
"Muzyka to naprawdę mocny narkotyk. Może Cię zatruć, podnieść na duchu lub sprawić, że rozchorujesz się, nie wiedząc dlaczego." -Adam Neste.
czarekkk

Postautor: czarekkk » śr lut 16, 2011 8:09 pm

dagmaren pisze:Zabrałyście się za menagerowanie, troche na własną rękę, za plecami chłopaków. A tak się po prostu nie robi...

Kiedyś rozmawiałem z włascicielem pewnego lokalu o tym, czy nie dało by się tam zorganizować koncertu pewnej znajomej mi kapeli. Kapela wtedy jeszcze o tym nic nie wiedziała. To była dosyć luźna rozmowa, ale teraz widzę, że robiłem to za ich plecami...dopiero teraz otworzyły mi się oczy, dzięki :shock:
Awatar użytkownika
rzexnia

Postautor: rzexnia » śr lut 16, 2011 9:48 pm

widzę że chwilowo Fani zamienili się w typowych Polaków;p czyli nie może być zbyt zgodnie przez dłuższy czas bo to przecież nudne, wiadomo... :lol:
co do "organizowania" koncertów za plecami zespołu to z jednej strony fajnie że jest taka inicjatywa bo to oznacza że są fani i zespół się przyjął, ale z drugiej strony to ta akcja zbyt dużych efektów nie przyniesie bo jak Dżem ruszy w kolejną trasę to wiadome jest, że Maciek z solowym materiałem jeździł nie będzie bo to fizycznie niemożliwe;)
Gość

Postautor: Gość » śr lut 16, 2011 10:16 pm

rzexnia pisze:jak Dżem ruszy w kolejną trasę to wiadome jest, że Maciek z solowym materiałem jeździł nie będzie bo to fizycznie niemożliwe;)

o tym dokładnie mówiłam, jeśli chodzi o czas i terminy.
kwestia techniczna, miejsca... jedna z Was zaproponowała we Wrocławiu np. klub Alibi, który moim zdaniem pod żadnym kątem nie pasuje na taki koncert (np. niedawno występowała tam Doda) albo Bezsenność, która na codzień jest bardzo "klubowa"? Więc nie wiem, czy zespół byłby chętny do występowania w takich miejscach. Chociaż teraz to już "wszystko się może zdarzyć", tak jak Eter 'przygarnął' Dżem. Czarekkk - co innego jest luźno rzucić jakąś propozycję, a co innego organizować spamowanie, co jak zauważył Adi, przyniesie zapewne odwrotny skutek. Słyszałam o trasie jesiennej i bardzo bym się cieszyła jeśli takowa dojdzie do skutku:>
Awatar użytkownika
kapsior13

Postautor: kapsior13 » śr lut 16, 2011 10:33 pm

dagmaren pisze: jedna z Was zaproponowała we Wrocławiu np. klub Alibi, który moim zdaniem pod żadnym kątem nie pasuje na taki koncert (np. niedawno występowała tam Doda) albo Bezsenność, która na codzień jest bardzo "klubowa"? Więc nie wiem, czy zespół byłby chętny do występowania w takich miejscach.

Dziewczyno zanim się wypowiadasz w takich kwestiach, zapoznaj się proszę bardziej dogłębnie z tematem.
Zapraszam m.in. na stronę http://www.wrockfest.pl/?page_id=2178 w Klubie Alibi czy też jak wspomniałaś Eterze występują na dzień dzisiejszy największe osobistości muzyki rockowej i do niej podobnej. A to że Doda występowała? To co mnie to obchodzi? Rozumiem, że teraz to skażone miejsce i jakby tam zagrał np. Dżem to już byś nie weszła?
sorki za offtop
"Muzyka to naprawdę mocny narkotyk. Może Cię zatruć, podnieść na duchu lub sprawić, że rozchorujesz się, nie wiedząc dlaczego." -Adam Neste.
Awatar użytkownika
ionuin

Postautor: ionuin » śr lut 16, 2011 10:35 pm

nie ma cię chwilę a tu taka zawierucha :)

a zmieniając temat na bardziej nakierowany na twórczość pana balcara: ulubiony utwór z albumu "ogień i woda"?

bo jakoś czuję się osamotniona w swym uwielbieniu dla "Niewysłanego listu"...
Awatar użytkownika
kapsior13

Postautor: kapsior13 » śr lut 16, 2011 10:38 pm

ionuin pisze:a zmieniając temat na bardziej nakierowany na twórczość pana balcara: ulubiony utwór z albumu "ogień i woda"?

mi chyba najbardziej podpasował Ogień i woda no i Karuzela, reszta utworów też świetna, szczególnie po koncercie, w Liście uwielbiam refren, a z Czarno mam baaaaardzo miłe skojarzenia :lol:
katka6_k

Postautor: katka6_k » śr lut 16, 2011 10:41 pm

Hmmm, ja tam bardzo lubię "niewysłany list" :) Generalnie cała płyta jest bardzo ok ;)
Gość

Postautor: Gość » śr lut 16, 2011 10:42 pm

dlatego też napisałam: "wszystko się może zdarzyć":)
kapsior13 pisze:sorki za offtop
lepiej późno, niż wcale.

/ Ulubiony utwór z płyty "Ogień i woda" - "Wolność":)
katka6_k

Postautor: katka6_k » śr lut 16, 2011 10:43 pm

dagmaren pisze:dlatego też napisałam: "wszystko się może zdarzyć":)
kapsior13 pisze:sorki za offtop
lepiej późno, niż wcale.

Dagmaren zaczynasz dzialac mi na nerwy. Przestań proszę komentowac w ten sposób, to dopiero offtop... Pohamuj się ze złosliwymi komentarzami...
Gość

Postautor: Gość » śr lut 16, 2011 10:46 pm

kapsior13 pisze: Rozumiem, że teraz to skażone miejsce i jakby tam zagrał np. Dżem to już byś nie weszła?

Niedługo Bastek tam gra, trzeba go ostrzec zanim będzie za późno :mrgreen:

Niewysłany list...oj tak ;) Kocham szczególnie w wersji koncertowej! Czarno i Komu bije zawsze uwielbiałam, Karuzela też genialna! Ogólnie po wysluchaniu ich na żywo, ciężko mi wybrać ulubioną :)

Wróć do „Muzycy”