Maciek Balcar

Wszystko o członkach zespołu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Re: Maciek Balcar

Postautor: Gość » ndz gru 12, 2010 11:48 pm

hehe wygrałem płyte Macka:D tyle ze o ile dobrze zrozumialem kolesia to do odbioru we wrocku:|
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 12, 2010 11:50 pm

bluesman84 pisze:hehe wygrałem płyte Macka:D tyle ze o ile dobrze zrozumialem kolesia to do odbioru we wrocku:|

gratulacje ;)
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 12, 2010 11:58 pm

dziękuje:)
Gość

Postautor: Gość » pn gru 13, 2010 12:25 am

OMG.
'Smells like teen spirit' w wykonaniu Maćka na żywo - po prostu mistrzostwo!!!
:shock:

chylę czoła.
Gość

Postautor: Gość » pn gru 13, 2010 12:27 am

Nie wiem jak wy, ale ja byłem ogromnie zaskoczony tym, że Maciek wykonał takie utwory jak Toxicity, czy Smells like teen spirit. Oczywiście to było miłe zaskoczenie :)
Awatar użytkownika
kikan

Postautor: kikan » pn gru 13, 2010 8:34 am

Ludzie wysyłajcie te maile wiadomościami prywatnymi, a nie zaśmiecacie temat.
"Nothingman... Isn't it something...?"
Awatar użytkownika
thewesoly79
Kontaktowanie:

Postautor: thewesoly79 » pn gru 13, 2010 11:19 pm

Bardzo fajna audycja . Uwielbiam Maćka .
michalz

Postautor: michalz » wt gru 14, 2010 12:16 pm

super wywiad :wink: no i slychać ze Maciej dostał tzw Kopa no i byłem zaskoczony Nirvaną i System Of a down a sama audycja bardzo ciekawa i bardzo mnie cieszy ze Maciej słusznie zauważył ze na początku w dżemie był bardzo przesiąknięty Ryśkiem ale teraz ma własny sposób interpretacji dżemowych utworów i za to ma u mnie duży szacunek :wink:
Peace&Love
michalz

Postautor: michalz » wt gru 14, 2010 1:33 pm

michalz pisze:super wywiad :wink: no i słychać ze Maciej dostał tzw Kopa no i byłem zaskoczony Nirvaną i System Of a down a sama audycja bardzo ciekawa i bardzo mnie cieszy ze Maciej słusznie zauważył ze na początku w dżemie był bardzo przesiąknięty Ryśkiem ale teraz ma własny sposób interpretacji dżemowych utworów i za to ma u mnie duży szacunek.:wink:
Peace&Love
sabina_1991

Postautor: sabina_1991 » wt gru 14, 2010 1:48 pm

michalz pisze:super wywiad :wink: no i slychać ze Maciej dostał tzw Kopa no i byłem zaskoczony Nirvaną i System Of a down a sama audycja bardzo ciekawa i bardzo mnie cieszy ze Maciej słusznie zauważył ze na początku w dżemie był bardzo przesiąknięty Ryśkiem ale teraz ma własny sposób interpretacji dżemowych utworów i za to ma u mnie duży szacunek :wink:

Zgadzam się. Dlatego nie można ich porównywać... Przynajmniej się nie powinno. Wypracował sobie swój własny styl i jego się trzyma. A ten styl "przyciąga". Nawet bardzo.
Gość

Postautor: Gość » wt gru 14, 2010 3:13 pm

sabina_1991 pisze:
michalz pisze:super wywiad :wink: no i slychać ze Maciej dostał tzw Kopa no i byłem zaskoczony Nirvaną i System Of a down a sama audycja bardzo ciekawa i bardzo mnie cieszy ze Maciej słusznie zauważył ze na początku w dżemie był bardzo przesiąknięty Ryśkiem ale teraz ma własny sposób interpretacji dżemowych utworów i za to ma u mnie duży szacunek :wink:

Zgadzam się. Dlatego nie można ich porównywać... Przynajmniej się nie powinno. Wypracował sobie swój własny styl i jego się trzyma. A ten styl "przyciąga". Nawet bardzo.

Ja również podzielam wasze zdanie :) Aktualnie Maciek napewno posiada swój własny styl, a początek wiemy jaki był :) Ale jak Maciek powiedział w audycji, ''każdy młody człowiek zaczynający grać muzykę musi się o coś podeprzeć'' :)
Kaaaamil

Postautor: Kaaaamil » wt gru 14, 2010 10:30 pm

sabina_1991

Postautor: sabina_1991 » śr gru 15, 2010 8:48 am

Kaaaamil pisze:http://www.youtube.com/watch?v=BVxHmS_dAOg :)

ŚWIETNE!
Mnie to osobiście "rozwaliło".
katka6_k

Postautor: katka6_k » śr gru 15, 2010 8:10 pm

maciejK@-napisałaś, że 21.01 jest koncert w Wałbrzychu. Ja nie mogę nigdzie znaleźć info, gdzie to jest dokładnie tam. Na plakacie również nie ma info o Wałbrzychu. Zapodasz jakiegoś linka z info:) ? Będę wdzięczna:)

Pzdr
Gość

Postautor: Gość » śr gru 15, 2010 8:16 pm

katka6_k pisze:maciejK@-napisałaś, że 21.01 jest koncert w Wałbrzychu. Ja nie mogę nigdzie znaleźć info, gdzie to jest dokładnie tam. Na plakacie również nie ma info o Wałbrzychu. Zapodasz jakiegoś linka z info:) ? Będę wdzięczna:)

Pzdr

proponuję śledzić stronę Macieja oraz Nie-ba www.nie-bo.pl (+ strona 16 tego tematu :wink: ) - pewnie na dniach coś się pojawi.

Wróć do „Muzycy”