Ryszard Henryk Riedel - Czyli wszystko co Wam na duszy leży.

Wszystko o członkach zespołu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Re: Ryszard Henryk Riedel - Czyli wszystko co Wam na duszy leży.

Postautor: Gość » pt mar 27, 2009 6:01 pm

Dżem uważam za niesamowitą i świetną kapele, a Ryśka za niepowtarzalnego, jedynego i cudownego wokalistę ale to wszystko. Nie modlę sie do niego ( jak to robią niektórzy), nie płaczę za nim po nocy, nie smucę się dlatego że umarł. Stało się po prostu, każdy z nas kiedyś odejdzie. Denerwuje mnie podejście niektórych ludzi do osoby Ryśka. Chodzi mi o to, że ludzie piszą o nim jakby znali go. Piszą co chciał, co czuł itd chociaż nigdy nawet z nim nie rozmawiali albo urodzili się dawno po jego śmierci. Dziwne. Jeszcze inni traktują go jak Boga. Owszem był wspaniały ale bez przesady. Też miał swoje lęki i słabości. Trzeba o tym pamiętać. To tyle. Pozdrawiam. :wink:
Gość

Postautor: Gość » pt mar 27, 2009 6:08 pm

Choranabluesa pisze:Dżem uważam za niesamowitą i świetną kapele, a Ryśka za niepowtarzalnego, jedynego i cudownego wokalistę ale to wszystko. Nie modlę sie do niego ( jak to robią niektórzy), nie płaczę za nim po nocy, nie smucę się dlatego że umarł. Stało się po prostu, każdy z nas kiedyś odejdzie. Denerwuje mnie podejście niektórych ludzi do osoby Ryśka. Chodzi mi o to, że ludzie piszą o nim jakby znali go. Piszą co chciał, co czuł itd chociaż nigdy nawet z nim nie rozmawiali albo urodzili się dawno po jego śmierci. Dziwne. Jeszcze inni traktują go jak Boga. Owszem był wspaniały ale bez przesady. Też miał swoje lęki i słabości. Trzeba o tym pamiętać. To tyle. Pozdrawiam. :wink:

no, to az sie chce czytac... madre stwierdzenie popieram...
Awatar użytkownika
olusia11

Postautor: olusia11 » pn kwie 06, 2009 1:26 pm

th1755 pisze:no to ładne gitary.... :mrgreen: ludzie kochani, nie dziwmy się bardziej uczuciowym ludziom, że tak przeżywają co najmniej nieprzyjemną i bolesną śmierć idola. choć Ryśka niema już prawie 17 lat na tym świecie :cry: to dla nowych fanów on dopiero zaistniał kiedy zaraz potem dotarło do nich że Jego już niema i nastąpiło przygnębienie i czarna rozpacz jakby świat się walił. Jednak z tym czarnowidztwem co do Sebastiana i Dżemu to nie ta droga... życzę Im [szczególnie Cree] wspaniałej muzyki i sukcesów. pozdrawiam dobrzy ludzie :wink:

jak juz cos to prawie 15, a nie 17... :?
8)
Awatar użytkownika
idonina

Postautor: idonina » wt kwie 07, 2009 5:02 pm

14 lat
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » wt kwie 07, 2009 5:05 pm

idonina pisze:14 lat

i 9mies czyli PRAWIE 15 :P
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 10, 2009 1:59 pm

"Sie macie ludzie" jak zwykł mawiać Rysiek
Słucham Dżemu od 2 lat i to tylko przez przypadek.Usłyszałam pierwszy raz u koleżanki i....pokochałam tą muzykę całym sercem. Pokochałam Blues'a
Pozdrawiam :D
Gość

Postautor: Gość » śr maja 20, 2009 8:25 pm

Również wszystkich witam i pozdrawiam :)
Ja ostatnio zmagam się z pisaniem pracy o Dżemie, nie jest łatwo, a obrona już za miesiąc! Trzymajcie kciuki i liczę na duchowe wsparcie:)
Gość

Postautor: Gość » wt cze 02, 2009 7:35 pm

cześć wszystkim ostatnio strasznie się jakoś wkręciłam w piosenki dżemu, mam pytanie najbardziej podobają mi się piosenki Ryśka i czy obecny wokalista gra dalej jego piosenki? i czy wokalistą teraz jest syn Ryśka?
Gość

Postautor: Gość » wt cze 02, 2009 7:38 pm

:shock:
proponuję prześledzić setlisty z ostatnich koncertów i biografię Zespołu ... Bastek gra w Cree ...
Gość

Postautor: Gość » śr cze 03, 2009 9:19 am

bozena05 pisze:cześć wszystkim ostatnio strasznie się jakoś wkręciłam w piosenki dżemu, mam pytanie najbardziej podobają mi się piosenki Ryśka i czy obecny wokalista gra dalej jego piosenki? i czy wokalistą teraz jest syn Ryśka?

od 1994 do 2001 wokalista dzemu byl Jacek Dewódzki nagral 3 plyty studyjne, 2 koncertowe (licze oczywiscie List do R.) od 2001 do teraz wokalista jest Maciej Balcar nagral jedna plyte jak narazie i jedna koncertowa w tym 2 dvd z dzemem... Bastek jest wokalista i gitarzysta Cree, nagrali 3 plyty studyjny w tym jeden jakby best of z nowymi wersjami utworow i premierowym utworem... jedynie gdzie mozesz syna Ryska zobaczyc z dzemem to tylko na goscinnych wystepach... i jak powiedziala Maciejka setlisty sie klaniaja... przeciez wszedzie mozna spotkac nawet na youtube utwory stare w wykonaniu Macka... czy tak trudno jest poszukac? :roll:
Gość

Postautor: Gość » śr cze 03, 2009 2:14 pm

kaczka6661 pisze:
bozena05 pisze:cześć wszystkim ostatnio strasznie się jakoś wkręciłam w piosenki dżemu, mam pytanie najbardziej podobają mi się piosenki Ryśka i czy obecny wokalista gra dalej jego piosenki? i czy wokalistą teraz jest syn Ryśka?

od 1994 do 2001 wokalista dzemu byl Jacek Dewódzki nagral 3 plyty studyjne, 2 koncertowe (licze oczywiscie List do R.) od 2001 do teraz wokalista jest Maciej Balcar nagral jedna plyte jak narazie i jedna koncertowa w tym 2 dvd z dzemem... Bastek jest wokalista i gitarzysta Cree, nagrali 3 plyty studyjny w tym jeden jakby best of z nowymi wersjami utworow i premierowym utworem... jedynie gdzie mozesz syna Ryska zobaczyc z dzemem to tylko na goscinnych wystepach... i jak powiedziala Maciejka setlisty sie klaniaja... przeciez wszedzie mozna spotkac nawet na youtube utwory stare w wykonaniu Macka... czy tak trudno jest poszukac? :roll:

A od czego jest to forum?to juz nie wolno nawet zapytac o ''dzem''?bo ty wstawisz buzke z glupio przewracajacymi oczami??uwazaj bo tak Ci zostanie..A skoro masz dawac takie rady o szukaniu na you tube to po co wogole odpowiadasz?Nie kazdy tak jak Ty studiuje ksiazki i informacje o dzemie wkuwajac je na pamiec i nie kazdy jest w takim samym stopniu doinformowany.
Gość

Postautor: Gość » śr cze 03, 2009 2:16 pm

ryska pisze:Nie kazdy tak jak Ty studiuje ksiazki i informacje o dzemie wkuwajac je na pamiec
[/quote]

z tego co czytam to raczej kopiuje je z www, bo czasem identyczne zdania sa :P
Gość

Postautor: Gość » śr cze 03, 2009 2:25 pm

ryska pisze:A od czego jest to forum?to juz nie wolno nawet zapytac o ''dzem''?bo ty wstawisz buzke z glupio przewracajacymi oczami??uwazaj bo tak Ci zostanie..A skoro masz dawac takie rady o szukaniu na you tube to po co wogole odpowiadasz?Nie kazdy tak jak Ty studiuje ksiazki i informacje o dzemie wkuwajac je na pamiec i nie kazdy jest w takim samym stopniu doinformowany.

znow Ci sie cos nie podoba? pytala to odpowiedzialem nie? wielce masz pretensje ze inni pisza nie na temat a teraz Ty zaczynasz nie na temat... nie, nie wkuwam na pamiec jezeli tak wielce chcesz wiedziec, to co pamietam to pamietam, od tego mam pamiec swoja raz lepsza raz gorsza, a ze Ty nie masz nic do powiedzenia to lepiej zatrzymaj zbedne uwagi przy sobie... przynajmniej nie fanatyzuje sie dzemem jak inni...
jak Maciejka napisala zeby przestudiowala setlisty to jakos do niej sie nie dochrzaniala, pilnuj swojego ogona a nie innych...
Cris7

Postautor: Cris7 » śr cze 03, 2009 3:15 pm

kaczka6661 pisze:
ryska pisze:A od czego jest to forum?to juz nie wolno nawet zapytac o ''dzem''?bo ty wstawisz buzke z glupio przewracajacymi oczami??uwazaj bo tak Ci zostanie..A skoro masz dawac takie rady o szukaniu na you tube to po co wogole odpowiadasz?Nie kazdy tak jak Ty studiuje ksiazki i informacje o dzemie wkuwajac je na pamiec i nie kazdy jest w takim samym stopniu doinformowany.

znow Ci sie cos nie podoba? pytala to odpowiedzialem nie? wielce masz pretensje ze inni pisza nie na temat a teraz Ty zaczynasz nie na temat... nie, nie wkuwam na pamiec jezeli tak wielce chcesz wiedziec, to co pamietam to pamietam, od tego mam pamiec swoja raz lepsza raz gorsza, a ze Ty nie masz nic do powiedzenia to lepiej zatrzymaj zbedne uwagi przy sobie... przynajmniej nie fanatyzuje sie dzemem jak inni...
jak Maciejka napisala zeby przestudiowala setlisty to jakos do niej sie nie dochrzaniala, pilnuj swojego ogona a nie innych...

z tym ze u Ciebie da sie dostrzec miano "ja jestem najlepszy dżemowiec i wiem najwiecej a jak ktos wie mniej to ja go wysmieje i zbagatelizuje do kogos kto sie na dzemie zupełnie nie zna - zawsze powiem o zdanie wiecej od kogos bo jestem lepszy i mądrzejszy "

sorry , ale tak widze to przynajmniej ja - osoba ktora mało pisze , duzo czyta :) pozdro.

Wróć do „Muzycy”