Ryszard Henryk Riedel - Czyli wszystko co Wam na duszy leży.

Wszystko o członkach zespołu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Re: Ryszard Henryk Riedel - Czyli wszystko co Wam na duszy leży.

Postautor: Gość » pt wrz 11, 2009 6:38 pm

margaret pisze:
ryska pisze:Moge komentowac! Nawet jezeli Tobie moje komentarze nie odpowiadaja. I nie pytaj po co i dlaczego w ten sposob. W koncu to forum.

Wobec tego czemu ma służyć to forum (ściślej ten wątek, skoro tutaj ma miejsce dyskusja), jeśli nie odpowiedziom na pytania po co i dlaczego w ten sposób?

Choć pewnie łatwiej szydzić z innych niż uargumentować własną wypowiedź...

Nie trzeba pytac po co i dlaczego bo to dziecinnie proste! Ale dobrze nie dla Ciebie..yyy jak Cie tam zwą?(niewazne) Poprzez tzw szydere :lol: mozna w jasny sposob wyrazic wlasne zdanie, ktore to jest zrozumiale dla bardziej rozgarnietych uczestnikow forum :lol: ja swoja szydercza(wg Ciebie szydercza) wypowiedzia chcialam dac do zrozumienia, ze smieszy mnie pisanie "sto lat" nieboszczykowi!! I zadne ckliwe wyjasnienia nie przekonaja mnie,ze jest to na miejscu.
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » pn wrz 14, 2009 11:02 am

ryska pisze:
margaret pisze:
ryska pisze:Moge komentowac! Nawet jezeli Tobie moje komentarze nie odpowiadaja. I nie pytaj po co i dlaczego w ten sposob. W koncu to forum.

Wobec tego czemu ma służyć to forum (ściślej ten wątek, skoro tutaj ma miejsce dyskusja), jeśli nie odpowiedziom na pytania po co i dlaczego w ten sposób?

Choć pewnie łatwiej szydzić z innych niż uargumentować własną wypowiedź...

Nie trzeba pytac po co i dlaczego bo to dziecinnie proste! Ale dobrze nie dla Ciebie..yyy jak Cie tam zwą?(niewazne) Poprzez tzw szydere :lol: mozna w jasny sposob wyrazic wlasne zdanie, ktore to jest zrozumiale dla bardziej rozgarnietych uczestnikow forum :lol: ja swoja szydercza(wg Ciebie szydercza) wypowiedzia chcialam dac do zrozumienia, ze smieszy mnie pisanie "sto lat" nieboszczykowi!! I zadne ckliwe wyjasnienia nie przekonaja mnie,ze jest to na miejscu.

najwidoczniej nie jest tak dziecinne proste (dla innych) jak zakladasz.. dla mnie swiat nigdy nie byl prosty, a z kazdym kolejnym rokiem, 'proste' sprawy sa coraz mniej oczywiste.
byc moze jestem ciemny, w takim razie, ale twierdze iz to co napisalas jest o wiele bardziej nie na miejscu niz napisanie 'sto lat'.

byc moze kiedys zrozumiesz, iz wysmiewanie sie z innych ludzi nie jest dobra praktyka, zwlaszcza w takich sprawach.
mam przynajmniej taka nadzieje.

j.
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
Gość

Postautor: Gość » pn wrz 14, 2009 3:51 pm

najwidoczniej nie jest tak dziecinne proste (dla innych) jak zakladasz.. dla mnie swiat nigdy nie byl prosty, a z kazdym kolejnym rokiem, 'proste' sprawy sa coraz mniej oczywiste.
byc moze jestem ciemny, w takim razie, ale twierdze iz to co napisalas jest o wiele bardziej nie na miejscu niz napisanie 'sto lat'.

byc moze kiedys zrozumiesz, iz wysmiewanie sie z innych ludzi nie jest dobra praktyka, zwlaszcza w takich sprawach.
mam przynajmniej taka nadzieje.

j.[/quote][/quote]

Nie śmieje się z ludzi tylko z ich głupoty! Zwłaszcza jeżeli okazują ją w takich sprawach.. I to nie praktyki tylko rozrywka!
Gość

Postautor: Gość » wt gru 08, 2009 6:27 pm

Ludzie pisze prace maturalną na temat marzycieli i idealistów, pomyślałem żeby wspomnieć w niej o Ryśku macie jakieś ciekawe artykuły lub wywiady na ten temat?
Gość

Postautor: Gość » wt gru 08, 2009 6:41 pm

adikkk pisze:Ludzie pisze prace maturalną na temat marzycieli i idealistów, pomyślałem żeby wspomnieć w niej o Ryśku macie jakieś ciekawe artykuły lub wywiady na ten temat?

klik
Gość

Postautor: Gość » pn lut 15, 2010 10:32 am

Witam, czytam Wasze forum od dawna, dzisiaj sie zarejstrowalem. Zapraszam do obejrzenia mojego mixu ku pamięci Ryśka ---> http://www.youtube.com/watch?v=eM8wiahpJ_U
boston

Postautor: boston » pn lut 15, 2010 11:34 am

Ja zawsze z ogromnym sentymentem oglądam zdjęcia albo filmy z Ryśkiem - choćby po raz tysięczny...
No i bardzo podoba mi się zakończenie. Jedno z niewielu ujęć gdy Rysiek patrzy prosto "na nas".
Gość

Postautor: Gość » pt mar 12, 2010 9:40 pm

Sorry, że tak ni z gruchy ni z pierruchy, ale potrzeuję waszej pomocy kochani forumowicze ;]

Potrzebuję linku do występu p. Goli Riedel w Romowach w Toku..
Bo nigdzie nie mogę tego znaleźć... ;]
Błagam o pomoc.! ;***

Z góry dziękuję ;*
Gość

Postautor: Gość » pt mar 12, 2010 9:47 pm

poszukaj na youtube'ie
Gość

Postautor: Gość » pt mar 12, 2010 9:48 pm

Na youtubie Armin coś wstawiał...
Armin,a czy tobie przypadkiem nie zablokowali konta z powodu naruszenia regulaminu??? :P :D
Gość

Postautor: Gość » pt mar 12, 2010 10:00 pm

No właśnie na youtubie nie ma, bo TVN prawa autorskie zastrzega. ;/;/

A mnie bardzo na tym zależy dlatego się do was zwróciłam. ;];]
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » pt mar 12, 2010 11:10 pm

kubas_w pisze:Na youtubie Armin coś wstawiał...
Armin,a czy tobie przypadkiem nie zablokowali konta z powodu naruszenia regulaminu??? :P :D

a no, był ten program na moim profilu, ale od czasu gdy Tvn usuwa wszystkie swoje rzeczy z youtube..to go nie ma :P
Gość

Postautor: Gość » sob mar 13, 2010 7:49 am

Ale żal ;/
No ja niestety tego nie widziałam, a bardzo chciałabym zobaczyć, więc jak ktoś miałby link albo miałby na kompie to niech gada to podam maila, żeby wysłać :):)
Gość

Postautor: Gość » pt lip 30, 2010 5:57 pm

Czy przyjąłeś Go mój Boże, kiedy odejść przyszedł czas....
Na zawsze na naszych sercach - jak ten Malowany Ptak
To już 16 lat....
RIP (*)
Gość

Postautor: Gość » pt gru 17, 2010 1:15 pm

Rysiu, Ryszard, Rysiek... jak zacząć swoje żale na jego temat?
Po prostu mi go brak... i pewnie sie powtórzę jak wielu przede mną i jeszcze wielu po mnie: był moim zdaniem najlepszym wokalistą jakiego matka ziemia nam dała. Co do sprawy jego narkotyów... mało mnie to obchodzi, był kim był i śpiewał tak jak miał to robić. Teksty pisał przepiękne czy to w towarzystwie Gayera czy sam. Cóż... Zapewne jak będę w tychahc to odwiedzę kilka miejsc z nim związanych.

Pozdrawiam Bart.

Wróć do „Muzycy”