Bastek i Dżem

Wszystko o członkach zespołu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Kaaaamil

Bastek i Dżem

Postautor: Kaaaamil » pt cze 12, 2009 11:26 am

Witam!;) Chciałem was zapytać o to co sądzicie o Sebastianie. Czy pasował by do Dżemu?:) i czy powinien śpiewać:) ja osobiście uważam że dobrze robi śpiewając w Cree;) nie chciał być porównywany do Ojca i chce być sobą a w końcu "Cree" wymyślił Rysiek:) jaka jest wasz opinia?:)
Gość

Re: Bastek i Dżem

Postautor: Gość » pt cze 12, 2009 11:33 am

nie, Bastek by nie pasowal do Dzemu, od razu by go porownywali z Rysiem... bardzo dobrze ze ma wlasny zespol i tworzy to co tworzy... z calym szacunkiem ale nie chcialbym go w Dzemie, dobrze ze spiewa Maciek w nim, Bastek jest gitarzysta speiwajacym a nei wokalista, taka prawda... a raczej 3 gitary Dzem nie potrzebuje...
Gość

Postautor: Gość » pt cze 12, 2009 4:32 pm

Pamiętam, gdy pierwszy raz usłyszałam Cree "za tych"- gęsia skóra i szok-głos tak podobny,że myślałam,iż ktoś mnie wkręca :shock: Bastek to jednak nie Rysiu...ma swój zespół, obrał własną ścieżkę i sądzę, że gdyby dołączył do "Dżemu" nie wyszłoby mu to na dobre...zawsze byłby porównywany do ojca i pewno i tak to może nawet teraz jest wciąż jego przekleństwo. Nazwisko już wyrobione przez Rysia i kojarzone głównie z nim na bank nie jest dla Bastka atutem..może było na początku, gdy miał jakiś łatwiejszy start: znał ludzi z branży, itp., ale myślę że Sebastian da sobie z tym radę bo ma już swoich fanów, ma też mocne oręże w postaci talentu i nikt nie może mu zarzucić, że osiągnął to co ma tylko dzięki nazwisku. pozdrowienia dla Bacy z Tychów i "Dżemika" rzecz jasna też. pap :wink:
Awatar użytkownika
mkielbas
Kontaktowanie:

Postautor: mkielbas » ndz kwie 04, 2010 7:25 pm

Kazdy wokalista Dzemu i tak zawsze bedzie porownywany do Ryska. Tak bylo z Jackiem i tak bylo z Mackiem. Z reszta dalej jest, co widac nawet na tym forum. Dlatego dla mnie nie jest to argument.

Slyszac Bastka jak spiewa piosenki ojca (koncert urodzinowy, wystep w Wawie 4 czerwca rok temu) wydaje mi sie ze genialnie by pasowal do Dzemu. Ma cos z ojca i czasami jak go slysze to jakbym sluchal Ryska. Bylby to w pewnym sensie powrot do korzeni. Ale Bastek ma przede wszystkim swoj styl, jest dojrzalym artysta i bylby w stanie stworzyc cos swojego a nie tylko kopiowac, odgrywac.

Jedynie czego byloby mi szkoda to CREE... Uwielbiam ich rowniez i zdaje sobie sprawe z tego ze Bastek niemoglby podolac spiewania w dwoch zespolach na raz.
Awatar użytkownika
dariusz30t
Kontaktowanie:

Postautor: dariusz30t » ndz kwie 04, 2010 7:53 pm

Witam,

Temat stary jak świat i wielokrotnie już poruszany.
Zresztą Dżem już się w tej sprawie wypowiadał przy wielu, wielu, wielu różnych okazjach.
Pozdrawiam wszystkich fanów.
Fan Dżemu
Fan Deep Purple

Polecam http://www.skazaninabluesa.pl
http://www.deeppurple.com.pl

Pozdrawiam
dariusz30t
e-mail : d.tajer@skazaninabluesa.pl
Awatar użytkownika
rzexnia

Postautor: rzexnia » ndz kwie 04, 2010 8:02 pm

ale myślę że na nową płytę mogli go zaprosić,tak jak CREE zaprosiło Jurka Styczyńskiego,no chyba że czegoś nie wiemy i będzie niespodzianka;D

Wróć do „Muzycy”