Jacek czy Maciek?

Wszystko o członkach zespołu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Re: Jacek czy Maciek?

Postautor: Gość » wt sie 24, 2010 9:52 pm

nie wiem czemu ale jacek strasznie spodobał mi się jak wykonywał List do M. podczas Listu do R. zaśpiewał to innaczej mialo to ciekawą formę. Plusem Jacka bło to, że tak naprawdę nie znał wcześniej dość dobrze Dżemu nie śpiewał porpostu swoje. Maciek ma świetny głos ale czasem, aż za bardzo moim zdaniem chce wkupić się w łaski fanów. Ryśka nikt nei zastąpi jednak ciesze się, ze zespół istnieje nadal przynajmniej mogę choć troche zasmakować na żywo tej ambrozji dla ucha:)
Gość

Postautor: Gość » sob wrz 25, 2010 10:21 am

@up
Według mnie Jacek na płycie "Do R." ogólnie zaśpiwał bardzo dobrze.
Ale mimo wszystko wolę Maćka, nie potrafię wytłumaczyć dlaczego :>
Tak pozatym to witam wszystkich, jestem nowy na forum, mam nadzieje, że szybko się rozkręce :)
Gość

Postautor: Gość » pt paź 01, 2010 8:13 pm

Maciek ma to swoje coś. Ma bardzo dobry głos, bo potrafi zaśpiewać moim zdaniem wszystko, nisko wysoko :) Jacek też ma bardzo fajny głos ale do muzyki takiej bardziej ostrzejszej.
Awatar użytkownika
bush33

Postautor: bush33 » śr lut 22, 2012 5:14 pm

Dużo osób tutaj mówi że do Jacka nie pasują ballady a "Cała w trawie" ? Zdecydowanie lepsze od Maćka jego głos jest super. Wole Jacka
Awatar użytkownika
Drut

Postautor: Drut » śr lut 22, 2012 7:14 pm

Maciek to miękka klucha..bylo by ok jakby dodal ognia wiecej do wokalu..wiecej czadu!!!
www.dzikijunak.org/gallery/Drut
I'd like to think that when I die
I'd get a chance another time
And to return and live again
Reincarnate, play the game
Again, and again, and again, and again
http://junakm10.fotosik.pl/
Awatar użytkownika
thewesoly79
Kontaktowanie:

Postautor: thewesoly79 » śr lut 22, 2012 7:30 pm

Drut pisze:Maciek to miękka klucha..bylo by ok jakby dodal ognia wiecej do wokalu..wiecej czadu!!!

Nie zgadzam się. Wystarczy przesłuchać "Bujam się" z koncertu w Radomiu :)
magie_24

Postautor: magie_24 » śr lut 22, 2012 8:08 pm

pewnie, że MACIEK, ma super głos i ma w sobie TO COŚ :-) od chwili gdy dołączył do zespołu Dżem zyskał na wartości !
eryk200

Postautor: eryk200 » śr lut 22, 2012 8:23 pm

Maciek zdecydowanie. Mimo że Z Jackiem były nagrywane lepsze piosenki niż z Mackiem. Te piosenki były w pewnym sensie podobne do Ryśkowych tekstów. Lecz Maciek ma lepszy głos w takim stylu muzyki. Jacek kojarzy mi się z ostro Rockową kapelą a Maciek, łagodniejszy głos. W pewnym sensie jest on podobny do Riedla ( Z wyglądu). Rysio był najlepszy, Maciek jest jego godnym następcom ale nie twierdze że Dewódzki nie był.Jacek miał trudniejsze zadanie niż Maciek bo On musiał bezpośrednio zmierzyc z legendą Riedla. Każdy oczywiście ma inne zdanie ale nie lubię jak ktoś chwali jednego z następców Ryśka a o drugim mówi że On jest do du**, bo i tak się zdarza
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » śr lut 22, 2012 9:25 pm

Mi tam Jacek pasuje, ale tylko w swoich utworach.
Nie mówię, że jest złym wokalistom, ale po prostu nie pasuje mi do Ryśkowych piosenek, Maciek za to według mnie wykonuje je bardzo dobrze.

Nie wiem czego to kwestia, może tak po prostu mam, a może dlatego, że nie słyszałem nigdy wokalu Jacka na żywo - jedynie na nagraniach.
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
kindiy

Postautor: kindiy » śr mar 21, 2012 7:40 pm

Moim zdaniem Maciek ma świetny głos, super śpiewa ale niestety tlyko naśladuje.. ;/
Dewódzki wnosił coś do Dżemu. Prawda nie zawsze udane ale Alex ? Kilka Zdartych Płyt czy Dzikość, Świeczka i wiele innych ?!. A Maciek tlyko 2004 i jedynym singlem do kołyski. Przykre...
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » śr mar 21, 2012 11:35 pm

kindiy pisze:[...]
A Maciek tlyko 2004 i jedynym singlem do kołyski. Przykre...

A Muza?
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
magorzata

Postautor: magorzata » czw kwie 05, 2012 4:55 pm

Zdecydowanie Jacek. ! Ma fajny mocny głos ma to coś. A Maciek jak dla mnie kopia delikatna... taka... zawsze idealnie wszystko wyśpiewane bez emocji ...
polo777

Postautor: polo777 » czw kwie 05, 2012 5:08 pm

Zdecydowanie Maciek !!
Obrazek
balt87

Postautor: balt87 » czw kwie 05, 2012 11:52 pm

Zdecydowanie to może nie, ale raczej Maciek
Awatar użytkownika
butterfly08

Postautor: butterfly08 » pt kwie 06, 2012 10:04 pm

Ja powiem tak:
Maciek ma genialny głos, wielki talent i jak dla mnie idealnie pasuje do DŻEMU. Po prostu nie wyobrażam sobie już Dżemu bez niego (tak jak większość nie wyobrażała sobie Dżemu bez Ryśka - z tym, że zaznaczę że ja nie miałam nawet okazji czy możliwości poznać Ryśka więc nie będę udawać jego wielkiej fanki, po prostu zaczęłam słuchać Dżemu z Maćkiem i takim go kocham) ale...

Właśnie... jest to jedno małe ALE...

Maciek zraża do siebie dużą ilość fanów bo głos i talent to jednak nie wszystko... Jeżdżę na koncerty nie tylko po to by posłuchać Dżemu i wrócić do domu. Po koncertach liczę na spotkanie z zespołem... Rozmowę, a nawet zdjęcia czy autografy (mimo, że mam już ich tak wiele). Dla mnie koncert bez takiego zakończenia zwyczajnie traci na wartości... Bo skoro po koncercie jestem tak niesamowicie naładowana pozytywną energią, że mam ochotę skakać z radości to kiedy idę i czekam któryś koncert z rzędu żeby porozmawiać czy po prostu wziąć autograf od Maćka a on zwyczajnie ludzi olewa, gwiazdorzy i tym właśnie pokazuje że fanów to on ma głęboko... Przepraszam za tak ostrą opinię (bo nie chcę tu nikogo urazić) ale takie mam właśnie odczucia... Jestem a raczej do niedawna byłam wielką fanką Maćka ale zwyczajnie mnie zawiódł... Rozumiem, że można nie mieć czasu ale jeśli od 3 lat jeżdżę na koncerty a udało mi się go złapać może ze 3-4 razy to porównując go z Panem Zbyszkiem czy Panem Benem z którymi można porozmawiać po każdym koncercie bo zawsze znajdują chwilkę czasu to chyba coś jednak jest nie tak. Przez Maćka po każdym koncercie pozostaje mi niesmak i myśl, że znów nas zwyczajnie olał...

Wiem, że to nie jest tylko i wyłącznie moja opinia bo znam kilkoro fanów z którymi udało mi się na ten temat porozmawiać i twierdzą dokładnie tak samo.

A chciałabym tylko zaznaczyć, że to czy ktoś staje się gwiazdą czy nie zależy tylko i wyłącznie od publiki - bo kim byłby jakikolwiek aktor czy piosenkarz bez fanów? Mógłby sobie do lustra pośpiewać...

Mimo wszystko życzę Maćkowi tego, żeby tych fanów nie stracił (choć jak na razie wszystko idzie dokładnie w tym kierunku)

A wracając do tematu... Jacka na żywo nie słyszałam bynajmniej po przesłuchaniu płyt, jego głos zwyczajnie mnie nie przekonuje.
Godzina bez Dżemu to stracona godzina...

Wróć do „Muzycy”