Fałszywy perkusista zespołu Dżem

Wszystko o członkach zespołu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

OlaSwoba

Re: Fałszywy perkusista zespołu Dżem

Postautor: OlaSwoba » ndz wrz 19, 2010 10:05 am

Też kupiłam to samo wydanie Absolutely Live w Empiku. Do tej pory nie wiedziałam, że to pirat :?
Awatar użytkownika
mala_aleja_roz

Postautor: mala_aleja_roz » ndz wrz 19, 2010 3:15 pm

Adi pisze:a wiesz, jak sobie przypomnę to faktycznie :( kupiłem od tego Zbyszka DVD :(

Aleś się dał oszukać, wstyd! Ale faktycznie podobny :D Czyli taki klon, że nawet ludzie sobie z nim zdjęcia robili! :lol:

A ja szczerze mówiąc w sklepach widuję tylko tę wersję al, innej nigdy nie widziałam w Empiku, Saturnie itp....a te fałszywe single też są w Empiku...
Gość

Postautor: Gość » pn wrz 20, 2010 7:30 am

Mnie tam najbardziej dziwi że ludzi nie zastanowiło to że on się tak udzielał bez zespołu i że nikt nie wpadł na to żeby sprawdzić to u żródła czyli skontaktować się z menadżerem lub z którymś z pozostałych chłopaków.
Awatar użytkownika
mala_aleja_roz

Postautor: mala_aleja_roz » wt wrz 21, 2010 6:04 pm

Tipi pisze:Mnie tam najbardziej dziwi że ludzi nie zastanowiło to że on się tak udzielał bez zespołu i że nikt nie wpadł na to żeby sprawdzić to u żródła czyli skontaktować się z menadżerem lub z którymś z pozostałych chłopaków.

Przecież to nie mogli być wielcy fani, bo nie wiedzieli jak wygląda prawdziwy Zbyszek. A mi by nawet do głowy nie przyszło dzwonić do menagera żeby spytać czy to prawdziwe, podejrzewam, że oni też nie pomyśleli :P w końcu można coś kupić w Empiku, zadzwonić, dowiedzieć się, że to podróba, ale co dalej? Co nam da ta wiedza? Raczej już tej płyty nie oddamy. A tamci ludzie może się cieszyli, że kupili płytę taniej...a to, że on był sam to by we mnie też nie wzbudziło podejrzeń - w końcu oni nie są jednością i mogą chodzić osobno :P Więc może przypadkowi ludzie dlatego się nie zorientowali :wink:
Gość

Postautor: Gość » śr paź 20, 2010 6:32 pm

Przynajmniej Zbyszek może się cieszyć z tego, że ktoś chciał być tak samo popularny jak On :)
blanka

Postautor: blanka » wt kwie 16, 2019 3:52 pm

fajni byli przedni jak dali się na to nabrać :) masakra
Ci wspaniali ludzie nie powrócą już

Wróć do „Muzycy”