Oficjalna strona Zespołu Dżem czy też Panów Otręba?

Wszystko o członkach zespołu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

skazany

Oficjalna strona Zespołu Dżem czy też Panów Otręba?

Postautor: skazany » śr maja 02, 2018 10:42 pm

Mało kiedy targają mną takie emocje ale chyba zostały tutaj przekroczone wszelakie granice...
Ale do sedna sprawy....wchodzę w zakładkę "Muzycy", czytam i przecieram oczy ze zdziwienia....na pierwszych dwóch pozycjach - Beno Otręba - gitara basowa, Adam Otręba - gitara...myślę może w kolejności alfabetycznej....przewijam a tam na samym dole frontmani....Rysiek drugi od końca, Jacek na samym końcu, a Maciek zaliczył czwartą pozycję....i tutaj do Was pytanie.
Poważnie uważacie iż bez Ryśka, Maćka i Jacka bylibyście wstanie coś więcej osiągnąć niż odcinanie kuponów, Panowie Otręba?
Z dystansem podchodziłem do wszelakich informacji odnośnie Ryśka, waszej "troski" ale i też "pazerności" - które to media wypuszczały raz za razem ale po tym co zobaczyłem na (sic!) oficjalnej stronie, skłaniam się jednak ku opinii że jednak zostawiliście Ryśka samego sobie, a liczyły się tylko "Wasze" interesy, a poszukiwanie nowego wokalisty aby zmobilizować Ryśka, patrząc co na "oficjalnej stronie" prezentujecie, jest bluźnierstwem.
Przykre, bardzo.
Skazana_na_Dzem

Re: Oficjalna strona Zespołu Dżem czy też Panów Otręba?

Postautor: Skazana_na_Dzem » czw maja 03, 2018 10:25 am

skazany pisze:Mało kiedy targają mną takie emocje ale chyba zostały tutaj przekroczone wszelakie granice...
Ale do sedna sprawy....wchodzę w zakładkę "Muzycy", czytam i przecieram oczy ze zdziwienia....na pierwszych dwóch pozycjach - Beno Otręba - gitara basowa, Adam Otręba - gitara...myślę może w kolejności alfabetycznej....przewijam a tam na samym dole frontmani....Rysiek drugi od końca, Jacek na samym końcu, a Maciek zaliczył czwartą pozycję....i tutaj do Was pytanie.
Poważnie uważacie iż bez Ryśka, Maćka i Jacka bylibyście wstanie coś więcej osiągnąć niż odcinanie kuponów, Panowie Otręba?
Z dystansem podchodziłem do wszelakich informacji odnośnie Ryśka, waszej "troski" ale i też "pazerności" - które to media wypuszczały raz za razem ale po tym co zobaczyłem na (sic!) oficjalnej stronie, skłaniam się jednak ku opinii że jednak zostawiliście Ryśka samego sobie, a liczyły się tylko "Wasze" interesy, a poszukiwanie nowego wokalisty aby zmobilizować Ryśka, patrząc co na "oficjalnej stronie" prezentujecie, jest bluźnierstwem.
Przykre, bardzo.

Drogi skazany!!!
Beno i Adam są pierwszymi założycielami zespołu.
A to,że wokaliści są na dole to nie znaczy,że zostali zlekceważeni.
Po prostu muzycy są kolejno tak jak przychodzili do zespołu.
Skazana_na_Dzem/Kasia z Tomaszowa Lubelskiego

W życiu piękne są tylko chwile...
Skazana_na_Dzem

Postautor: Skazana_na_Dzem » czw maja 03, 2018 10:29 am

skazany pisze:Mało kiedy targają mną takie emocje ale chyba zostały tutaj przekroczone wszelakie granice...
Przykre, bardzo.

A Rysiek i Paweł są razem,dlatego,że nie żyją.
Dlatego również ich zdjęcia są czarno-białe

W życiu piękne są tylko...
Aga_wa

Postautor: Aga_wa » czw maja 03, 2018 10:33 pm

"Po prostu muzycy są kolejno tak jak przychodzili do zespołu".
No chyba jednak nie... Przecież Jacek był w zespole przed Maćkiem, a na liście jest ostatni. Poza tym, Paweł. Czy w zespole był przed J. Borzuckim?
Skazana_na_Dzem

Postautor: Skazana_na_Dzem » pt maja 04, 2018 6:45 am

Aga_wa pisze:"Po prostu muzycy są kolejno tak jak przychodzili do zespołu".
No chyba jednak nie... Przecież Jacek był w zespole przed Maćkiem, a na liście jest ostatni. Poza tym, Paweł. Czy w zespole był przed J. Borzuckim?

Aga_wa Tak.Przepraszam pomyliłam się.
Paweł rzeczywiście był przed J.Borzuckim.

Skazana_na_Dzem

Postautor: Skazana_na_Dzem » pt maja 04, 2018 7:27 am

skazany i Aga_wa Ale dla fanów tego zespołu nie jest ważna kolejność.Wazna jest ich muzyka i piosenki,które chwytają za serce.
A na ich koncerty przychodzą ludzie w różnym wieku.Ich piosenki łączą pokolenia.Od tych najmłodszych aż po ludzi w starszym wieku.

Dzemowy

Postautor: Dzemowy » sob maja 05, 2018 9:29 am

U dołu jest trójka, której w zespole już nie ma... w tym dwaj nieżyjący. U góry w dwóch rzędach szóstka, która nadal gra.
Skazana_na_Dzem

Postautor: Skazana_na_Dzem » sob maja 05, 2018 1:28 pm

Dzemowy pisze:U dołu jest trójka, której w zespole już nie ma... w tym dwaj nieżyjący. U góry w dwóch rzędach szóstka, która nadal gra.

Dżemowy Jest tak jak powinno być.
Nie wiem o co chodzi skazanemu.

Wróć do „Muzycy”