[2008.07.27] Tychy - X Festiwal im. Ryśka Riedla

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

[2008.07.27] Tychy - X Festiwal im. Ryśka Riedla

Postautor: Gość » czw sie 02, 2007 1:54 pm

10 Tyski festiwal im. Ryska Riedla zbliża się wielkimi krokami więc przydało by się o nim trochę podyskutować. Jakie zespoły byście chcieli zobaczyć a jakie niekoniecznie? Jakich zmian organizacyjnych byście dokonali?
Tak więc byle do 26 lipca. To już naprawdę niedużo.
LoSeK

Postautor: LoSeK » czw sie 02, 2007 1:58 pm

Ja jeszcze nie ostygłem po IX, a tu już mam mówić o X festiwalu... Hmm, co musi być - oczywiście TSA i Dżem. Co bym mile zobaczył: Coma, Gang Olsena, Nocna Zmiana Bluesa. Irkiem Dudkiem bym nie pogardził. Poza tym chętnie posłuchałbym znów włoskiego zespołu bluesowego Family Style.
Co bym zmienił... Ja na organizację nie narzekam - no, może jedynie bilety jednodniowe, bo ja nie raz wpadam tylko na Dżem :-)

No, ode mnie to na razie tyle ;-)

Pozdrawiam!
Wojtek
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » czw sie 02, 2007 2:17 pm

niee no bez przesady ... jak teraz zaczniemy ten temat, to do lipca 2008, bedzie mial 100 stron ...
LoSeK

Postautor: LoSeK » czw sie 02, 2007 2:43 pm

Adi pisze:niee no bez przesady ... jak teraz zaczniemy ten temat, to do lipca 2008, bedzie mial 100 stron ...

Eeee tam, Adi, nic się takiego nie stanie - temat o IX festiwalu rozpoczął się tylko dwa tygodnie później ;-)

Pozdrawiam!
Wojtek
Gość

Postautor: Gość » czw sie 02, 2007 9:50 pm

Matko kochana, no rzeczywiście chyba troche za wczesnie zaczynacie ten temat :roll: no ale dobra.. to ja chce Hey :lol:
Gość

Postautor: Gość » czw sie 02, 2007 9:56 pm

Bez komentarza :lol: A właściwie to chciałabym jeden zespół usłyszeć :oops: Mam takie małe marzenie, żeby wystapił Dżem :oops: :lol: :lol: :lol: :P
LoSeK

Postautor: LoSeK » czw sie 02, 2007 10:18 pm

Fusiu pisze:Bez komentarza :lol: A właściwie to chciałabym jeden zespół usłyszeć :oops: Mam takie małe marzenie, żeby wystapił Dżem :oops: :lol: :lol: :lol: :P

Oj, Ty to jesteś naprawdę marzyciel... Nie znudził Ci się już Dżem? Jeronie, każdego roku ino Dżem, Dżem, Dżem, ble ble ble itede... Może wymyślimy coś nowego... Hmm co teraz jest na topie? Ja tam nie wiem...
O! Może Plateau!
http://pl.youtube.com/watch?v=UYL9kChbKIw :lol:

Pozdrawiam!
Wojtek :-)

PS. Żeby nikt się nie oburzył, potraktujcie tego posta z przymrużeniem oka :lol:
Gość

Postautor: Gość » czw sie 02, 2007 10:27 pm

LoSeK pisze:
Fusiu pisze:Bez komentarza :lol: A właściwie to chciałabym jeden zespół usłyszeć :oops: Mam takie małe marzenie, żeby wystapił Dżem :oops: :lol: :lol: :lol: :P

Oj, Ty to jesteś naprawdę marzyciel... Nie znudził Ci się już Dżem? Jeronie, każdego roku ino Dżem, Dżem, Dżem, ble ble ble itede... Może wymyślimy coś nowego... Hmm co teraz jest na topie? Ja tam nie wiem...
O! Może Plateau!
http://pl.youtube.com/watch?v=UYL9kChbKIw :lol:

Pozdrawiam!
Wojtek :-)

PS. Żeby nikt się nie oburzył, potraktujcie tego posta z przymrużeniem oka :lol:

Mój post tez przecież nie był zbyt poważny :wink: :lol: Bo przecież wiadomo,że Dzem wystapi :wink:

A co do marzyciela, to jednak jestem raczej marzycielką

Pozdrawiam :)
Filipo

Postautor: Filipo » pt sie 03, 2007 7:48 am

LoSeK pisze:Może wymyślimy coś nowego... Hmm co teraz jest na topie?

Doda... :wink:

ahhh
Gość

Postautor: Gość » pt sie 03, 2007 9:41 am

Hm ja zacznę od praw organizacyjnych a mianowicie fajne by było gdyby rozwiązali problem z prysznicami. Na przykład ustawiając kilkanaście lub dziesiąt) przenośnych. Hm 2 sprawa to wkońcu oczyści pożądnie to jeziorko. Na festiwalu chciałbym zobaczyć i usłyszeć Dżem (chociaż to oczywiste) TSA, Kazika, Blues Flowers, Przemka Chołodego, Hey, Cree ,Obstawę Prezydenta, Raz Dwa Trzy na razie nic mi do głowy poza tym nie przychodzi. Pozdrawiam.
Gość

Postautor: Gość » pt sie 03, 2007 10:59 am

Nie wiem czy jestem upowazniony ale Pani Grazynka od Medycznego punktu podczas herbaty pokazywala mi plany osrodka i co ma byc zmienione i jak zagospodarowane. Zmian potrzeba duzo, brakuje kibli, prysznicow, brakuje koszy na smieci brakuje miejsc namiotowych. Nie pokaze wam planu i mapy no nie robilem fotokopii ale lista zmian jest imponujaca. Oczywiscie potrzeba na to i kasy i ludzi i czasu. Podobno w przeciagu roku - 2 lat ma sie wiele zmienic wiec...uzbrojcie sie w cierpliwosc..
Gość

Postautor: Gość » ndz sie 05, 2007 9:26 pm

Starą dobrą Irę bym posłuchał... :roll:
Gość

Postautor: Gość » ndz sie 05, 2007 10:16 pm

starą... teraz pod publike i hity grają... a szkoda
Gość

Postautor: Gość » pn sie 06, 2007 12:34 pm

w tym roku byłem po raz pierwszy i wiem jedno chce tam wrócić!!!!!!!
Gość

Postautor: Gość » pn sie 06, 2007 8:14 pm

hmm ja bym chciał oczywiście oprócz Dżemu i Cree to Hey, Come i Martyne Jakubowicz :)

Wróć do „Koncerty”