[2008.10.05] Leżajsk

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
Iwa85

[2008.10.05] Leżajsk

Postautor: Iwa85 » ndz wrz 28, 2008 12:04 pm

5 października 2008 godz.20:30
Leżajsk - Plac Gimnazjum Miejskiego przy ul. Jagiełły

W dniach 3 - 5 października odbędzie się X Międzynarodowy Festiwal Łowiecki
Informacje dotyczące festiwalu i koncertu w poniższym linku

http://www.wrota.podkarpackie.pl/pl/tur ... 6_festiwal

Wybiera się ktoś? :)
Gość

Re: [05.10.2008] Leżajsk

Postautor: Gość » ndz wrz 28, 2008 1:32 pm

bede :)
Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 28, 2008 5:38 pm

Ja się właśnie wybieram xD Ale mam takie pytanko; ile kosztuje wstęp?
Awatar użytkownika
Iwa85

Postautor: Iwa85 » ndz wrz 28, 2008 7:05 pm

Nic nie znalazłam na temat kosztu wstępu Wywnioskowałam z tych inforamcji, że wstęp wolny, ale mogę się mylić :?
Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 28, 2008 8:39 pm

wolny :) to są jakies dni Lezajska wiec darmocha :)
Gość

Postautor: Gość » pn wrz 29, 2008 1:15 pm

Oo, to fajnie xD Chociaż i tak bym jechała ;p
Gość

Re: [2008.10.05] Leżajsk

Postautor: Gość » ndz paź 05, 2008 9:48 am

To już dzisaj :) Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D
Awatar użytkownika
Iwa85

Postautor: Iwa85 » ndz paź 05, 2008 10:14 am

No dzisiaj, dzisiaj :D tylko żeby nie padało bo będzie masakra :(

No to po koncercie :( Koncercik był genialny Popisy Jurka na gitarze były fantastyczne Było by jeszcze genialniej gdyby nie wychowani ludzie. Kompletny brak kultury. Szczególnie Ci pod sceną Pod dwóch utworkach musiałam z stamtąd iść Nie dałam rady dłużej wąchać odoru napitych kolesi. Do tego niestabilny grunt pod nogami :) błotko niesamowite Spodnie owalone po kolana :D a o butach nie wspomnę
Utworki standardowe. Panowie zaczęli od "Sen o Victorii" a skończyli na "Czerwony jak cegła" co zostało poprzedzone wspaniałym efektem gitarek Jurka i Adasia, świetnie to wyszło. Zagrali jeszcze "Paw", "Powiał boczny wiatr", "Whisky", "Wehikuł czasu", "Diabelski żart" "Lunatycy", "Harley mój" z dodatkiem ryku motocykli :) Reszty utworków nie pamiętam Fotek nie posiadam Ogólnie koncert na plus :)
Gość

Postautor: Gość » wt paź 07, 2008 11:14 am

Niestety nie podzielam zdania koleżanki. Może dla tych, którzy widzieli Dżem po raz pierwszy lub drugi koncert był dobry, dla mnie nie. Ileż razy można słuchać wydłużonych wersji Whisky, mdłego Autsajdera i Cegły ? Z nowej płyty tylko 2 numery ?! Brak Jesteś nie dla mnie, niestety zespół spoczął na laurach, od 4 lat nic nowego nie zostało nagrane ! Poza tym śmiesznie to wygląda - stoisko z gadżetami - kubek, popielniczka, talerzyk z logo Dżem, a na scenie Maciek śpiewający -"chociaż puste mam kieszenie..." Całe szczęście, że koncert za free, bo w Szydłowcu bilety były po 35 zł ! Panowie, nie za dużo ?!
Awatar użytkownika
Iwa85

Postautor: Iwa85 » wt paź 07, 2008 11:32 am

bbfan pisze:Niestety nie podzielam zdania koleżanki. Może dla tych, którzy widzieli Dżem po raz pierwszy lub drugi koncert był dobry, dla mnie nie. Ileż razy można słuchać wydłużonych wersji Whisky, mdłego Autsajdera i Cegły ? Z nowej płyty tylko 2 numery ?! Brak Jesteś nie dla mnie, niestety zespół spoczął na laurach, od 4 lat nic nowego nie zostało nagrane ! Poza tym śmiesznie to wygląda - stoisko z gadżetami - kubek, popielniczka, talerzyk z logo Dżem, a na scenie Maciek śpiewający -"chociaż puste mam kieszenie..." Całe szczęście, że koncert za free, bo w Szydłowcu bilety były po 35 zł ! Panowie, nie za dużo ?!

Ja mam swoje zdanie Podobało mi się, a na koncercie Dżemu nie byłam po raz pierwszy ani drugi. A co do utworów to się nawet cieszę że tylko dwa kawałki zagrali z nowej płyty bo za nimi nie przepadam Do tego też nie płacze za tym, że nie było "Jesteś nie dla mnie" bo ta piosenka nic nie ma w sobie ciekawego. I nie widzę nic śmiesznego w stoisku z gadżetami, fajnie jest kupić sobie jakąś pamiątkę. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » wt paź 07, 2008 12:03 pm

bbfan pisze: bo w Szydłowcu bilety były po 35 zł ! Panowie, nie za dużo ?!

Ceny biletów z reguły ustala organizator a nie zespół..
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » wt paź 07, 2008 3:20 pm

bbfan pisze:Niestety nie podzielam zdania koleżanki. Może dla tych, którzy widzieli Dżem po raz pierwszy lub drugi koncert był dobry, dla mnie nie. Ileż razy można słuchać wydłużonych wersji Whisky, mdłego Autsajdera i Cegły ? Z nowej płyty tylko 2 numery ?! Brak Jesteś nie dla mnie, niestety zespół spoczął na laurach, od 4 lat nic nowego nie zostało nagrane !

Zespol od 4 lat nic nie nagral, a Ty na 2004 mowisz nowa plyta ? :P
co do setlisty, faktycznie standardowa, ale czego spodziewac sie po zwyklym, darmowym koncercie?

[...]Poza tym śmiesznie to wygląda - stoisko z gadżetami - kubek, popielniczka, talerzyk z logo Dżem, a na scenie Maciek śpiewający -"chociaż puste mam kieszenie..." Całe szczęście, że koncert za free, bo w Szydłowcu bilety były po 35 zł ! Panowie, nie za dużo ?!
a co on te wszystkie gadzety mial w kieszeni i dlatego to tak smiesznie wygladalo ? :P
Awatar użytkownika
misiek_k-ce

Postautor: misiek_k-ce » wt paź 07, 2008 4:04 pm

Adi pisze:co do setlisty, faktycznie standardowa, ale czego spodziewac sie po zwyklym, darmowym koncercie?

Zgadzam się. bbfan, set lista standardowa, bo założę się, że gdyby zagrali powiedzmy Detox czy inną piosenkę tego typu, ludzie by się nie bawili, bo nie znają... Na plenerach tego typu muszą grać Cegłe czy Whisky. Spójrz na set z koncertu z Gliwic, czy Zabrza. Płacisz - masz.
Gość

Postautor: Gość » wt paź 07, 2008 5:26 pm

Dokładnie sie zgadzam z bbfan , koncert nudnawy macka głos brzmiał tak jak by zaraz szedł spac , spiewanie od niechcenia .. Tak naewno sie podobało ludziom którzy byli 1 raz ,! a jak sie jest 15 raz na kocercie i non stop to samo nuda na maksa ... Rok temu w klubie grali takiego samego seta 2 kawalki sie rózniły płaciłem 35 zł i to samo .. Nie dotrwałem do konca bo na whysku juz do domu jechałem.. WIelu mojich znajomych jest tego samego zdania , NUDA na koncercie jak sie patrzy.. No cóz i tak bedą zapraszac dzem bo ludzie przychodzą oni robią swoje grają to samo bez zmian i pewnie tak bedą robic juz zawsze :) pozd
Gość

Postautor: Gość » wt paź 07, 2008 6:08 pm

WITAM! KONCERT W LEZAJSKU BYL NAPRAWDE SWIETNY BO TO BYŁ DŻEM I POMIMO BLOTA BAWILAM SIE CUDOWNIE BO ZE WSPANIALYMI LUDZMI MOIMI BRACMI I SIOSTRAMI DZEMOWYMI!!!!!!!!,CO DO REPERTUARU NIE BEDE MARUDZIC BO KOCHAM WSZYSTKI DŻEMOWE KAWAŁKI ALE ZGODZE SIE Z TYM ZE PANOWIE W KONCU POWINNI DAC MACKOWI POLE DO POPISU I W KONCU POWINNA POJAWIC SIE DRUGA PLYTA ,JEDNA TO TROCHE ZA MALO JAK NA ZESPOŁ O TAKIEJ RANDZE! PEWNIE JAK JUZ SIE OWA PLYTA POJAWI TO BEDZIE Z CALA PEWNOSCIA BARDZO WYJATKOWA PO TAKIEJ PRZERWIE I TEGO ZYCZE PANOWIE!!!!!!!!!!DZIEKUJE BARDZO ZA KONCERT LEŻAJSKI!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Koncerty”