[2008.12.31] Bydgoszcz

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Re: [2008.12.31] Bydgoszcz

Postautor: Gość » ndz gru 28, 2008 3:31 pm

Ja już szukam połączenia z Bydzią na 31 grudnia :D

Tak więc Zośka liczymy na ten "before, after i nocleg" :P
Do dżemowego zobaczyska!!
dotoveri

Postautor: dotoveri » śr gru 31, 2008 1:23 am

Hej!
Drogą spontanicznej decyzji znalazłem się w gronie wielce prawdopodobnych widzów tego nocnego koncertu.
Wokoło mróz będzie trzymał, ale podejrzewam, że pod sceną nikomu nie będzie zimno :)

Wyjeżdżam jutro pociągiem ze stolicy o 17:05, więc jakby ktoś reflektował na towarzystwo, to proszę o informację na priv.
Wracam... Hmm, no właśnie - tu też sprawa otwarta. Jakieś propozycje? :)
Gość

Postautor: Gość » czw sty 01, 2009 2:47 pm

super ten koncert był :D Ludzie bawili się na całego tańczyli śpiewali normalnie bomba :lol: warto było pomarznąć ale jak sie zabawa rozkręciła :!: :!: :shock: to było coś!!! pozdrowienia Dla tych którzy uczestniczyli w koncercie:) :P :P :mrgreen: :mrgreen: :)
bercik69

Postautor: bercik69 » czw sty 01, 2009 3:37 pm

Poproszę (jeśli ktoś pamięta) o set listę.
Gość

Postautor: Gość » czw sty 01, 2009 3:58 pm

to było coś cudownego po prostu zajebista zajebistość!
jeszcze czuje się jakbym tam była!
mam ochotę krzyczeć, piszczeć, ale tak zdarłam głos ze nie ma szans...
orgazm to mało to była jedna wielka orgia jak w 'pachnidle' a nawet lepiej, coś pięknego
"ale brakuje słów aby wyrazić to co czuje" i co czułam
łooohohohoho!
i jeszcze rozmowa z Panem Jurkiem Styczyńskim moim guru i zdjęcie!!!!!!!!!!!
Gość

Postautor: Gość » czw sty 01, 2009 5:09 pm

jakie grali utwory??
Gość

Postautor: Gość » czw sty 01, 2009 5:49 pm

kurde aż dziś mnie boli gardło:) ma może ktoś zdjęcia z koncertu:) bardzo prosiłbym o przesłanie bo ja się :( zgapiłem i zapomniałem aparatu:)
kurcze ale to był mój pierwszy koncert Dżemu...i nie wiedziałem że tak ludzie będą sie bawić:) aż jeszcze czuje że tam jestem...ahh co to był za sylwester:)jeśli ktoś ma fotki niech do mnie napisze na GG 3264157 baaaaaardzo i to baaaaaaardzo mi na nich zależy:)
Gość

Postautor: Gość » czw sty 01, 2009 8:32 pm

drętwo? nigdy w życiu, byłam pod samą sceną tam było tak ostro że w ogóle nie pamiętam czy stałam czy co wszyscy tańczyli krzyczeli i tak na mnie napierali że to była jakaś cudowna masakra, ja z moimi kumpelami bawiłyśmy się nieziemsko!
Gość

Postautor: Gość » czw sty 01, 2009 8:51 pm

Maciejka wróciła i jak odkopie się z fot to cosik wrzuci :wink:
Ja, mimo nieziemskiego zimna, bawiłam się wyśmienicie - najbardziej zaskoczyła mnie "Whisky", która początkowo przypominała "Człowieku, co się z Tobą dzieje" :wink:

Zośka & Karina - dzięki za towarzystwo; Zośka - Tobie szczególnie za gościnę i poświęcenie zdrowia :wink:

Ha, i tylko my z Kariną dostałyśmy pozdrowienia dla śląskiej ekipy od Little Wing

Wszystkiego Dobrego w 2009 Rocku :mrgreen:
Gość

Postautor: Gość » czw sty 01, 2009 11:36 pm

Witam wszystkich w ten Nowy Dżemowy Rok 2009, który to przywitałam na bydgoskim Starym Rynku z DŻEMem oczywistiones :D
Warto było tłuc się pociągami kawał drogi, żeby przeżyć tych kolejnych parę pieknych chwil.

Po pierwsze primo serdeczne pozdrowienia dla Zośki i Maciejki, z którymi to spędziłam Sylwestra :)
Po drugie wspomne też o supporcie, czyli kapeli Little Wing - podziekowania dla gitarzysty, który pozdrowił nasz fan club :D , przeczytał z naszego transparentu wszystkie 4 śląskie miejscowości :mrgreen: i zaznaczył, że Dżem bardzo lubią i jest dla nich inspiracją. Podeszli po koncercie do nas i ich zaprosilismy na Śląsk, bo grali całkiem fajnie i swoje kawałki i liczne covery.

Co do atmosfery na koncercie DŻEMu
goszka pisze:drętwo? nigdy w życiu, byłam pod samą sceną tam było tak ostro że w ogóle nie pamiętam czy stałam czy co wszyscy tańczyli krzyczeli
Goszka - to ja ci życzę w tym roku wielu koncertów dżemowych, żebys mogła sie przekonać, ze było drętwo - i się z Zośką zgodzę. Był to typowy "spęd", impreza otwarta, niebiletowana i też publiczność różnorodna i mimo usilnych prób nie udało nam się skandować DŻEEEM!!! i pewnie sami byśmy kapeli na bis nie wywołali :P Mimo wszystko bawiłysmy się z Zosią świetnie i nawet mróz nam nie przeszkadzał, bo to trzeba wiedzieć jak się przygotować i ogrzewać :wink: Wielki szacunek dla Zośki, która chora strasznie z gorączka pod kołdrą leżała i już się pogodziła niby z faktem, że zostaje w domu, ale... ale... z naturą nie wygrasz i się zawzięła, że nie odpuści :P też miałaby czego żałować :wink: Ja się tylko teraz modlę, zebyś z tego wyszła i wyzdrowiała w końcu :) I wielkie dzięki za ciepły kąt i pogaduchy do rana - buźka! Maciejce dzieki za miłe towarzystwo wielogodzinne w pociągu :)
Setlista mi sie podobała, mniej więcej taka jakiej sie spodziewałam na tę okazję - zaskoczyło mnie "Tylko ja i ty" i myślałam, ze do "Whisky" i "Gorszego dnia" dołożą "2 piwa" jak już taka impreza "szampańska" :wink:

Udanego roku 2009 wszystkim fanom, kapeli i technice :D Ten rok pewnie dobrze zapamietamy z racji XXX-lecia Dżemu i chciałabym bardzo za 10 lat świętować kolejną okragłą rocznicę :D
Gość

Postautor: Gość » pt sty 02, 2009 10:34 pm

Gość

Postautor: Gość » sob sty 03, 2009 12:39 am

tak sobie myślę, że nie mnie oceniać drętwość tudzież gibkość jeśli można to tak nazwać publiki, ponieważ właściwie nic nie widziałam poza Dżemem :P no głowę jakiegoś pana przede mną którego potem odepchnęłam od barierki i jedynie sprawdzałam czy moje kumpele żyją jakoś w tym tłumie :)
a z tego co zdążyłam zauważyć, idąc na rynek, było bardzo dużo starszych osób więc to też na to jakoś wpłynęło...

JA byłam jak najbardziej podniecona i jak najbardziej rozkrzyczana, piszczałam jak nienormalna ale tak właśnie działa na nas Dżem prawda?

no a zdjęcia super! jak dobrze że udało Ci się zrobić, ja typowe dla mnie - roztrzepanej Goszki nie zaopatrzyłam się w zapas baterii i padły zaraz przed koncertem - jedyne co mam to tylko perkusja dżemu... ale bez pałkera ;/
Awatar użytkownika
Chiquita

Postautor: Chiquita » sob sty 03, 2009 10:51 am

czasem i starsi ludzie też się bawią. :wink:
boston

Postautor: boston » sob sty 03, 2009 2:37 pm

W imieniu starszych ludzi bardzo dziękuję za łaskawość :shock:
A tak w ogóle to: aby ten nasz Nowy 2009 Rok okazał się dla wszystkich przyjazny i dał Wam wszystkim jak najwięcej szczęścia i radości!! :D
Awatar użytkownika
Chiquita

Postautor: Chiquita » sob sty 03, 2009 9:11 pm

może nie do końca to miało tak zabrzmieć :oops:
bo w sumie, to jestem tu na pewno jedną z młodszych osób.
ano właśnie, szczęśliwego Nowego Roku, spełnienia wszystkich marzeń i jak najwięcej Dżemowych sztuk. :)

Wróć do „Koncerty”