[2009.04.18] Łódź, akustycznie

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Re: [2009.04.18] Łódź, akustycznie

Postautor: Gość » pt mar 20, 2009 1:20 pm

Ja Też Sie Zaopatrzyłem w Bilecik :D
Do Zobaczenia na Koncercie 18 Kwietnia :mrgreen:
Awatar użytkownika
didok86

Postautor: didok86 » pn mar 23, 2009 1:56 pm

I jak również :). Więc widzimy się w Łodzi. No chyba, że wcześniej ktoś będzie w teatrze rozrywki w Chorzowie :)
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 17, 2009 5:12 pm

Koncert Już Jutro,Ale Superrrrr :mrgreen:
Do Zobaczenia w Dekompresji :D
dolphin

Postautor: dolphin » pt kwie 17, 2009 5:24 pm

Już tuż, tuż.. ;)
Do zobaczenia :)
strzesliwy

Postautor: strzesliwy » pt kwie 17, 2009 9:32 pm

Uwaga drodzy. Taki spontan. 1 bilecik wolny !!! Do odebrania jutro w klubie, poprzez aktualnego właściciela biletu.
Kontakt i dokładniej na ten temat pod numerem 608 477 397 - Tomek ( nie ja - Tomek jest na nocce, więc ja piszę :lol: )
eee to tyle, mamy nadzieje, iż się nie zmarnuje 8)

To już jutro :D
Bizon
Kontaktowanie:

Postautor: Bizon » ndz kwie 19, 2009 1:53 am

bylo jak zawsze swietnie, chociaz tym razem inaczej niz zawsze ;) swietne wersje starych i nowszych kawalkow, niektore bardzo odlegle od oryginalow. czarnego kapelusza nie poznalem do momentu wejscia wokalu :D swietny wehikul w wersji lekko zblizonej do tej z opery, ale jednak innej ;) poza tym swietna jak zawsze kolyska, znakomici jak zawsze akustyczni lunatycy, brak cegly i tylko to whisky sie przemknelo zamiast czegos lepszego :P a no i 2 nowe kawalki, jeden po drugim ;) pierwszy taki knajpiany bluesik w tej aranzacji, drugi pewnie bedzie promowal plyte bo taki hmmm pop-rockowy, ale w dobrym znaczeniu tego slowa, latwo wpadajacy w ucho.

szkoda tylko, ze jak zwykle musialem trafic na jakies kretynskie towarzystwo obok mnie. tym razem nie dresopodobne, a jacys ludzie na oko pod 50tke. nie dosc, ze darli ryja o whisky nawet w srodku 'do kołyski', to jeszcze gadali przez cala pierwsza czesc koncertu o pierdolach przez caly czas trwania kawalkow i skutecznie utrudniali sluchanie muzyki. po jaką cholere tacy ludzie idą na koncert? cale szczescie niedlugo po krotkiej wymianie zdan z nimi, gdzies sobie odeszli i juz w to samo miejsce nie wrocili...
Gość

Postautor: Gość » ndz kwie 19, 2009 10:35 am

Bizon zgadzam sie z tobą :D
Ci panowie jak widzielismy i słyszeliśmy nie mają Kultury Osobistej :x :x

Koncert jak najbardziej mi się podobał :o
Jak mogliśmy zobaczyć nie było tłoku tak jak w Fanaberii
I To Domaganie się o wyjście zespołu :D
Jak mnie poinformowano zespół po koncercie wyszedł na Klub,a ja jak głupi stałem przy busach czekając az chłopaki wyjdą.
Jedynie udało mi sie zrobic fotke z Jurkiem Styczyńskim :(

A Oto Setlista:

1.Detox
2.Uśmiech Śmierci
3.Gorszy Dzień
4.Mała Aleja Róż
5.Śmiech czy Łzy
6.Letni Spacer z Agnieszką
7.Do Kołyski (Jak wspominał Maciek ta piosenka jest teraz hymnem klubu piłkarskiego w Turku :mrgreen: )
8.Człowieku Co Się z Tobą Dzieje
9.Żyj Mały Żyj (Nowy Utwór :D !!!)
10.Zawsze do Przodu (Nowy Utwór :D !!!)
11.Poznałem Go Po Czarnym Kapeluszu
12.Diabelski Żart
13.Sen o Victorii

Bis 1
Wehikuł Czasu
Naiwne Pytania

Bis 2
Autsajder
Lunatycy
Whisky

Pozdrowienia dla Magdy Szmelik z Tychów i jej kolegów :P i dla Xylony :lol:

Zdjęcia Wrzucę jak Tylko Będe miał Wszystkie :wink:
Gość

Postautor: Gość » ndz kwie 19, 2009 1:16 pm

kubas_w pisze:Do Kołyski (Jak wspominał Maciek ta piosenka jest teraz hymnem klubu piłkarskiego w Turku :mrgreen: )
Co takiego??? To taki żart czy na poważnie? Jakoś nie wydaje mi się, żeby ta piosenka mogła służyć za hymn jakiegokolwiek klubu piłkarskiego...
Kamilt

Postautor: Kamilt » ndz kwie 19, 2009 2:22 pm

Taaak... Było świetnie jak zwykle, ale jednak inaczej. :D Na początku było delikatnie, ale później wszyscy się rozkręcili. No i poszły: śpiew tłumu, owacje na stojąco (w sektorze siedzącym :mrgreen: ) i w ogóle wszystko. Cieszę się, że tam byłem. :D A nowe kawałki? Całkiem spoko... :D
Gość

Postautor: Gość » ndz kwie 19, 2009 2:32 pm

Wiechu

Postautor: Wiechu » ndz kwie 19, 2009 3:06 pm

z tego co ja usłyszałem to prezes klubu wystapił z zapytaniem do zespołu czy ich piosenka moze byc uzywana jako hymn no chyba ze cos zle usłyszałem co do koncertu to mam pozytywne wrazenia koncercik rewelacyjny pozdrowienia dla małej ekipy slaskiej mam nadzieje ze nie nudziliscie sie czekajac cała noc na poranny pociag :)
Gość

Postautor: Gość » ndz kwie 19, 2009 9:36 pm

Gość

Postautor: Gość » śr kwie 22, 2009 3:34 pm

Co Do Klubu Dekompresja :mrgreen:
Zdecydowanie Klub się Nadawał do Tego Koncertu ponieważ nie było takiego ścisku,co ja gadam :mrgreen: Nie Było Ścisku wcale !!! :P Ponad 3 Poziomy do Stania,najwięcej jak zawsze na ostatnim :P A Najmniej na Pierwszym tam gdzie stałem Ja i Klaudia :o A Najbardziej Luz Malina Mięli ci co sobie Siedzieli :mrgreen: i popijali browarka Mam Racje Mateusz ??? :D
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 22, 2009 4:52 pm

ojjj święta racja był luzik totalny :) a koncert pozytywny bardziej! Do kołyski- co sobie popłakałem to moje :D

Wróć do „Koncerty”