[2009.10.03] Katowice, Spodek - 30 urodziny

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
smar666

Re: [2009.10.03] Katowice, Spodek - 30 urodziny

Postautor: smar666 » pn paź 05, 2009 10:01 pm

jblaminsky pisze:
serek23071991 pisze:Macie jakieś oficjalne,profesjonalne zdjęcia?I wiadomo kiedy ukaże się płyta dvd z zapisem koncertu??

A co to sa oficjalne profesjonalne zdjecia? Jakies tam pewnie mam ale czy sa profesjonalne.....

Jasne - twoje to totalna amatorka Jarku :wink:
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Gość

Postautor: Gość » pn paź 05, 2009 11:12 pm

WPrek pisze:
Kwinto2 pisze:
Macie jakieś oficjalne,profesjonalne zdjęcia?I wiadomo kiedy ukaże się płyta dvd z zapisem koncertu??

Mamy tylko amatorskie......

http://picasaweb.google.com/kwinto2est

A ma ktoś uwiecznioną na fotce Balladę... ten mikrofon, pianino...?

prosze
Mikrofon
http://fanclub.dzem.com.pl/fanclub/galeria/img/3410.jpg

Pianino
http://fanclub.dzem.com.pl/fanclub/galeria/img/3409.jpg

reszta zdjec jutro
boston

Postautor: boston » wt paź 06, 2009 11:27 am

Boże! - przemo - te zdjęcia są takie przejmujące.....

A wracając do świetnego, tortowego pomysłu to mnie też przyszło do głowy coś podobnego (kilka dni przed koncertem). I uparłam się żeby to zrealizować. W tym miejscu chciałabym bardzo serdecznie podziękować panu Martinkowi i Jenny za okazaną mi pomoc w realizacji "przedsięwzięcia".

Na szczęście znalazły się osoby, dzięki którym - mam nadzieję - prezent dotarł do adresatów.
Gość

Postautor: Gość » wt paź 06, 2009 12:16 pm

dziekuje za mile slowo

reszta zdjec juz dzis
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » wt paź 06, 2009 12:57 pm

maciejK@ pisze: [ciach]
Jacek mnie oczarował :mrgreen: Tak bardzo, że nawet rozważam zmianę nicka :wink:
[ciach](jeszcze :wink: ) Maciejka_jchs

no bo jacki zazwyczaj sa czarujace :P

a tak na powaznie, nie wiem czy mialas okazje uslyszec to nagranie, jak dla mnie jest tutaj naprawde rewelacyjny, co przy piosenkach Mistrza nie jest latwym zadaniem....
(a i tak glaca mnie tym powalil, od kilku dni nie moge przestac sluchac typa... ;/)
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
romullus

Postautor: romullus » wt paź 06, 2009 6:05 pm

Koncert jak dla mnie cud miód malina ;)

A fotkami moze nie sa profesjonalne ale zawsze cos byc moze ktos tam siebie znajdzie ;)
http://www.esil.pl/30__urodziny_zespolu ... e,224.html
Gość

Postautor: Gość » wt paź 06, 2009 6:48 pm

eh :| jak na złość albo komuś bateria padła albo słaba jakośc albo ktos nie nagrywał tej ballady... a liczyłem ze na yt będzie,wy nie macie?
Gość

Postautor: Gość » wt paź 06, 2009 8:59 pm

Moze watek nieodpowiedni ale ostatnio najbardziej aktywny....

GALERIA DZEMOWA JARKA BLAMINSKIEGO

Aktualizacja o 4 zalegle koncerty:

1. Zamkniety koncert w Zakladzie Karnym Jastrzebiu-zdroj z dn 24.07.2009
2. XI Festiwal Ryska Chorzow-Pola Marsowe
3. III Festiwal pawla Bergera w Kaliszu - 05.06.2009
4. Stary Rynek w Skierniewicach - 20.09.2009

Milego ogladania, Nowe koncerty zaznaczone sa na zolto..

JB
boston

Postautor: boston » śr paź 07, 2009 12:43 pm

Może wątek faktycznie nieodpowiedni...... ale za to jakie zdjęcia!!! Nie mogłam się od nich oderwać :D Po prostu same wspaniałości. No i ta Maćkowa "sesja" - miodzio :!:
Gość

Postautor: Gość » śr paź 07, 2009 1:50 pm

wlasnie moze nie ten watek ale pytanie odnosnie zdjec do Jarka, lub Przema albo Kwinta...
ma ktos moze podlogi chlopakow? bo kiedys chyba Kwinto wrzucil na forum zdjecie ale niestety juz nie ma tego koncertu na jego stronie...
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » śr paź 07, 2009 3:11 pm

Kod: Zaznacz cały

ma ktos moze podlogi chlopakow? bo kiedys chyba Kwinto wrzucil na forum zdjecie ale niestety juz nie ma tego koncertu na jego stronie...

Chyba coś źle szukałeś bo koncert cały czas tam jest i podłogi również

http://picasaweb.google.com/kwinto2est/DZEM4012009Sosnowiec#
Gość

Postautor: Gość » śr paź 07, 2009 3:57 pm

Ja też tam byłem! Pewnie wiele już zostało napisane i komentarze ucichły, ale jednak coś niecoś napiszę. Koncert był PIĘKNY, świetny, wspaniały, ciekawy, z atmosferą. Parę rzadkich utworów dodało smaczku, set z orkiestrą również. Akustyczny od czasu do czasu grali w ostatnich latach, ale pierwszy raz slyszałem i cieszę się, bo bardzo lubię akustyczną płytę (a przede wszystkim pochodzący z niej Detox). Może mam pewien niedosyt, że Dżem postanowił świętować tylko ze swoją własną muzyką. Poza Jackiem i Sebastianem nie było gości. Jacek jakby trochę stracił głos tym razem, tą specyficzną barwę, którą przecież ma całkiem fajną. Ale "Kilka zdartych płyt" wypadło moim zdaniem świetnie i było bardzo ciekawym zjawiskiem, granie w innym stylu niż zazwyczaj. "Koszmarna Noc" to jeden z najbardziej cenionych przeze mnie utworów Dżemu, więc wspaniale, że zagrali. Wciąż nie słyszałem na żywo Niewinnych i muszę przyznać, że bardzo liczyłem na ten utwór. To oczywiście powszechne zjawisko, bo któż by nie chciał usłyszeć ten pierwszy raz Niewinnych? W każdym razie brakuje mi tego. Każdy kolejny koncert wypełnia dziury (tu np. Koszmarna Noc i Najemnik I), ale... Muzycznie cudownie! Perfekcja dźwięków.
Jeszcze jakiś minus? Mój sąsiad w ławkach, z co najmniej lekkim ADHD, który nie potrafił się skupić na koncercie i coś gadał ciągle, a jeśli już myślał o muzyce, to się strasznie wiercił. Muszę mu tylko oddać, że Dżem znał, bo teksty szły mu całkiem nieźle. Na szczęście kilka razy wychodził gdzieś, aż w końcu wyszedł i nie wrócił ;)
Gość

Postautor: Gość » śr paź 07, 2009 6:44 pm

Kwinto2 pisze:Chyba coś źle szukałeś bo koncert cały czas tam jest i podłogi również

http://picasaweb.google.com/kwinto2est/DZEM4012009Sosnowiec#

ooo dzieki serdeczne Kwinto... szukalem tego wczoraj zeby kumplowi pokazac ale Twoje linki nie dzialaly co wtedy podales... ;)

zapytać Kwinta o zdjęcia, a już tym bardziej podziękować, mogłeś na priv
/adi
Gość

Postautor: Gość » śr paź 07, 2009 7:10 pm

http://www.youtube.com/[ciach] nie wydaje wam się ,że ten fragm może pochodzic ze spodka 93...podobna barwa głosu jak ballady którą nam puścili w spodku... no i skoro zęby wstawione :D to tez koło 93 roku...jak myslicie?

sorry
/adi
Gość

Postautor: Gość » śr paź 07, 2009 8:43 pm

Jak ktos chce to amatorskie zdjecia sa dostepne na

www.pkokot.com

i troszke dzemu na www.pkokot.pl

Wróć do „Koncerty”