[2009.09.25] Wrocław, Studio Polskiego Radia (k akustyczny)

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

boston

Re: [2009.09.25] Wrocław, Studio Polskiego Radia (k akustyczny)

Postautor: boston » wt wrz 22, 2009 4:46 pm

Też nie lubię czasu żałoby ale...
Wy myślicie o zabawie i cieszycie się, że to tylko 2 dni a dziś zmarł kolejny, piętnasty górnik.
To niewyobrażalna tragedia. Jak te rodziny, które straciły nieoczekiwanie swoich bliskich w niewyobrażalnych cierpieniach mają sobie z tym poradzić? Dla nich, ich przyjaciół i znajomych żałoba będzie trwała nieznośnie długo....
Maciek90

Postautor: Maciek90 » wt wrz 22, 2009 7:13 pm

Ludzie a jak np ja jestem z Rzeszowa , i chciałbym posłuchać tego koncertu na żywo , to da sie to jakoś zrobić? w Rzeszowie na 100% radio mi nie złapie fal wrocławskich, no bo za daleko, ale w necie sie jakoś da ? kto kolwiek wie jak wysłuchac tego koncertu z drugiego końca kraju, prosze o info !
Gość

Postautor: Gość » wt wrz 22, 2009 7:28 pm

boston pisze:Też nie lubię czasu żałoby ale...
Wy myślicie o zabawie i cieszycie się, że to tylko 2 dni a dziś zmarł kolejny, piętnasty górnik.
To niewyobrażalna tragedia. Jak te rodziny, które straciły nieoczekiwanie swoich bliskich w niewyobrażalnych cierpieniach mają sobie z tym poradzić? Dla nich, ich przyjaciół i znajomych żałoba będzie trwała nieznośnie długo....

Czyli mam przez najbliższe tygodnie chodzić w żałobie? Tym rodzinom nic się nie stanie, jak pójdziemy na koncert. Oczywiście nie jest tak, że wcale się tym nie przejęłam, mam przecież jakąś wrażliwość, ale ciężko jest mi aż tak współczuć, bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji. Mam teraz trochę swoich problemów (sa niczym w porównaniu z ta tragedią, ale jednak są) i chcę się od tego oderwać.Takie moje zdanie 8)

A co do pytania Maćka, to ja niestety nie wiem, ale może poszukaj czegoś na stronie Radia Wrocław, albo wyślij im maila z tym pytaniem :)

Miłego wieczoru, kochani
boston

Postautor: boston » śr wrz 23, 2009 6:03 am

Twoja wypowiedź świadczy o tobie :|

Wydawało mi się, że jesteś już dorosłą osobą a okazuje się, że kombinujesz jak 5-cio latka.
Empatia jest jedną z wartościowszych cech CZŁOWIEKA.

Z resztą.... może to ja już tu w ogóle nie pasuję....
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 23, 2009 7:08 am

Wiesz ja musze troszke obronic kolezanke....

Co daje zaloba narodowa?? oprocz zakazu robienia imprez?? czy z 37 mln kraju choc 1 mln pomysli o gornikach poza ich najblizszymi?? NIE!!! i tak jest nie oszukujmy sie

Idac na koncert, mecz gdzie zazwyczaj jest wydarzenie podparte minuta ciszy, choc te kilka tysiecy ludzi wtedy pomysli czesc sie pomodli.

Robienie zaloby narodowej nie wzbudza refleksji, kazdy zyje dalej swoim zyciem, nawet w wiadomosciach wyslucha newsa i pojdzie sobie robic herbate.

Takie jest moje osobiste zdanie.
kubahd

Postautor: kubahd » śr wrz 23, 2009 1:48 pm

Kochani :!: zamiast sprzeczac sie i niepotrzebnie mieszac Żaloby Narodowej , Rodzin zmarlych itp.itd. z Koncertem popatrzmy na to z innej strony :wink: to bedzie Piekny , Nastrojowy i napewno lagodny koncert a byc moze sam Zespol zadedykuje jakis utwór wlasnie Górnikom ... kto wie :wink: :?: ja rowniez jestem gornikiem pracuje w kopalni odkrywkowej i na co dzień spotykam sie z roznymi zagrozeniami , jadac na ten Koncert wioze w swoim sercu Modlitwe i skladam Hold wszystkim Gornikom zywym i umarlym , wiele moich mysli podczas tego Koncertu bedzie skierowanych wlasnie w tym kierunku ... mam nadzieje , ze moje mysli nie beda same wznosic sie do Nieba :wink: Pozdrawiam wszystkich i zycze niezapomnianych chwil do zobaczenia kuba hd
boston

Postautor: boston » śr wrz 23, 2009 1:58 pm

To już będzie moja ostatnia wypowiedź w tym temacie.

Ja o Nich myślę...... nie przez cały czas ale każdego dnia i nie potrafiłabym beztrosko bawić się w takim momencie a przynajmniej nie napisałabym takiego posta jak nasza koleżanka.
Wiem, że Żałoba Narodowa bardzo się zdewaluowała - może przez zbyt częste jej ogłaszanie. Ale wydaje mi się, że pewnych rzeczy po prostu się nie robi.

Pozostaje mi tylko życzyć chętnym: dobrej zabawy. :roll:

P.S. Moja odpowiedź dotyczy postu Przema. W międzyczasie "odezwał się" kubahd, z którego wypowiedzią mogę spokojnie się zgodzić.
Przy okazji zaznaczę, że jestem tzw. agnostykiem.
Ostatnio zmieniony śr wrz 23, 2009 2:21 pm przez boston, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » śr wrz 23, 2009 2:17 pm

A ja myślę, że robi się niepotrzebny off top. Jeśli chcecie o tym pogadać to zapraszam do HydePark'u (bo przyznam, że temat interesujący).

smar666
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 23, 2009 2:45 pm

Maciek90 pisze:Ludzie a jak np ja jestem z Rzeszowa , i chciałbym posłuchać tego koncertu na żywo , to da sie to jakoś zrobić? w Rzeszowie na 100% radio mi nie złapie fal wrocławskich, no bo za daleko, ale w necie sie jakoś da ? kto kolwiek wie jak wysłuchac tego koncertu z drugiego końca kraju, prosze o info !

Poszukaj sobie na stronie internetowej Polskiego Radia Wrocław Transmisji ON-LINE :wink:
Gość

Postautor: Gość » pt wrz 25, 2009 6:58 pm

Niestety :( Transmisji na Żywo nie ma :|
Gość

Postautor: Gość » pt wrz 25, 2009 10:45 pm

I po koncercie.
Set lista :
1. Zapal świeczkę - dla zmarłych i rannych górników...
2. Paw
3. Detox
4. Być albo mieć
5. Do kołyski
6. Kaczor
7. Harley mój
8. Uśmiech śmierci :shock:
9. Człowieku co się z tobą dzieje
10. A jednak czegoś żal
11. Jak malowany ptak
12.Żyj mały żyj
13. Naiwne pytania
14. Wehikuł czasu
BIS I
15. Autsjader
16. Lunatycy
17. Whisky
BIS II
18. Cegła.

Koncert przerósł moje oczekiwania. Zagrali pięknie. Choć łyżka dziegciu być musi. Nie można kończyć tak klimatycznego koncertu Cegłą !!! Zamieniłbym też Kaczora i Harleya na List do M. i Modlitwę. Ale co się odwlecze to ...Spodek już za tydzień :roll: :D
Gość

Postautor: Gość » sob wrz 26, 2009 8:23 am

Koncert magiczny w calosci od poczatku do konca!!!

niesamowite miejsce ,akustyka, klimat, cudowne dzwieki rozsadzaly po prostu ducha. kilkakortnie lepszy kliamt niz w teatrze rozrywki, a kto bywa wie jak jest:)

niesamowite wykonanie wehikula, zapal swieczke i malowanego.

Zdecydowanie najlepszy koncert tego roku!! ...widac forma przed urodzinami rosnie:) kilka niespodzianek nowych znam ;) ale nie powiem hehe ;) wiec do zobaczenia w SPODKU!!! bedzie sie dzialo

a czemu Panowie skonczyli Cegla??!!! otoz nie oni mieli w zanadrzu zagrac .....VICTORIE...ale ludzie zamiast dopingowac to sie rozeszli i skonczylo sie na Cegle....wiec pretensje mozecie miec do siebie moi mili:)

Specjalne podziekowania dla Agi i Moni za towarzystwo, wspolna podroz, wysluchiwanie moich bredni:), i za to ze sa kiedy ich potrzeba;)

....a pomyslec ze o maly wlos bysmy nie dojechali:)
Gość

Postautor: Gość » sob wrz 26, 2009 12:06 pm

Koncert wspaniały, choć w setliście też brakowało mi Victorii... Ale i tak było cudownie, niezwykły klimat i piękna sala, która miło mi się kojarzyła już wcześniej.
A Do kołyski - z dedykacją dla Mamy Maćka, która ma dziś urodziny :)
I dwa razy owacje na stojąco!

Jestem bardzo, bardzo zadowolona :D
boston

Postautor: boston » sob wrz 26, 2009 12:50 pm

No i nie pozostaje mi nic innego jak tylko Wam zazdrościć... :(
Niestety czasami są ważniejsze sprawy niż koncert Dżemu. Czy nie wiecie może o jakiejś rejestracji tego koncertu :?:
No a Ty, Przemo to masz chyba w sobie coś z maleńkiego sadysty... żeby pisać, że coś wiesz ale nie powiesz :cry:
Gość

Postautor: Gość » sob wrz 26, 2009 1:01 pm

Maly sadysta, gawedziarz erotoman, co jeszcze;P :twisted:

Wróć do „Koncerty”