[2010.03.12] - Puławy, koncert AKUSTYCZNY

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
karolinahr
Kontaktowanie:

[2010.03.12] - Puławy, koncert AKUSTYCZNY

Postautor: karolinahr » śr gru 23, 2009 7:57 pm

12.03.2010r. Puławy, Akustycznie, Dom Chemika ul.Wojska Polskiego 4, godz.20:00
"...Jak nie to cyk browara łyk
i jeśli to nie jest grzech
napij się, a będzie tak jak chcesz.."

gg: 968392
Awatar użytkownika
Harry

Re: [2010.03.12] - Puławy, koncert AKUSTYCZNY

Postautor: Harry » śr gru 23, 2009 10:48 pm

Hmmm chetnie bym tam zawital :D
Mam nadzieje ze nic mi wtedy nie wypadnie.
wojrum

Postautor: wojrum » ndz sty 03, 2010 8:52 am

Jakby było coś wiadomo o biletach na ten koncert bardzo proszę o info. :)
Gość

Postautor: Gość » wt sty 19, 2010 9:04 pm

Siema! Cieszę się, że Dżem zawita na ziemię lubelską. Z Lublina do Puław jest niedaleko więc na pewno będę na koncercie. Chyba, że wyskoczy coś innego, jakaś super ważna sprawa. Fajnie, że zobaczę ich na żywo. To będzie mój pierwszy koncert Dżemu. Pozdro :D
wojrum

Postautor: wojrum » pt lut 12, 2010 3:30 pm

Co do biletów na ten koncert. Cena 45 zł. Miejsca siedzące. Dla zainteresowanych dane kontaktowe:

Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
tel. (081) 887-96-01

Wystarczy powiedzieć, że jest się zainteresowanym biletami na ten koncert i Pani przełączy rozmowę do osoby kompetentnej.

Pozdrawiam Wojtek
Gość

Postautor: Gość » sob mar 06, 2010 4:52 pm

Dzięki wielkie Wojtek :D właśnie szukałam informacji na ten temat. . .
Mam nadzieje, że uda mi się tam zjawić :)
Pozdrawiam
TurboDzemoMen

Postautor: TurboDzemoMen » wt mar 09, 2010 8:03 pm

mam prośbę, jeśli zespół na tym koncercie będzie wykonywał najnowsze piosenki "Ani Dużo Ani Mało" i "Strach" prosiłbym żeby ktoś je zarejestrował i wrzucił na YouTube, z góry dziękuję ;)
wojrum

Postautor: wojrum » sob mar 13, 2010 12:42 am

Muzycznie doskonale, cudownie :) Jednak publiczność lekko mówiąc nie popisała się. Maciek dwoił się i troił, aby wykrzesać od ludzi jakiś głos i choć trochę zaangażowania. Jednak bezskutecznie:(
lukaz

Postautor: lukaz » sob mar 13, 2010 8:37 am

Koncert był genialny pod względem muzycznym. Świetne aranżacje i tradycyjny profesjonalizm muzyków. Przypadły mi do gustu szczególnie solówki Adasia Otręby, który pokazał klasę. Miłym zaskoczeniem była również obecność Sebastiana i jego wokal w dwóch kawałkach, na szczególne słowa uznania zasługuje za Balladę o dziwnym malarzu. Prawdziwe mistrzostwo świata to jednak bisy i Lunatycy zagrane w dwóch wersjach, tej znanej z koncertów i Listu... oraz pierwotnej reggaeowej. Co do publiczności, rzeczywiście jakoś niemrawo było, ale na widowni siedział (no właśnie) przekrój społeczny (z jednej strony 10latek, z drugiej pani po 60), więc może to to. Publika jednak przeżywała sztukę po swojemu - co potwierdza kilkuminutowa owacja na stojąco. Wielkim plusem była również akustyka sali. Mnie osobiście zaskoczyła aranżacja Wehikułu - było tu coś i z Let it be, ale i z polskiego zespołu Hobo - przyjemnie się tego słuchało. Koncert bardzo udany.
Gość

Postautor: Gość » pn mar 22, 2010 1:09 pm

Odrobinka zdjęć z koncertów 12 marca br. w Domu Chemika w Puławach.
Zaprezentował się akustycznie Dżem oraz zaraz potem w klubie "Smok" Cree.

Długa noc i wiele wrażeń :)
Pozdrawiam
boston

Postautor: boston » pn mar 22, 2010 1:47 pm

Dzięki za zdjęcia. Przyjemnie popatrzeć. :)
Może nieco więcej o tych wrażeniach?
Gość

Postautor: Gość » wt mar 23, 2010 10:19 am

Akustycznie... było bardzo dobrze. Od dawna nie słyszałem takiego koncertu, gdzie Adam brzmiałby bardziej wyraziście aniżeli Jurek. Co oczywiście nie umniejsza wkładu tego drugiego. Sekcja rytmiczna działała jak należy, Beno swoim zwyczajem napędzał basem całe widowisko ;). Jeżeli chodzi o wykonanie, widać, że Chłopaki poświęcili znowu czas na (d)opracowanie aranżacji. Setlista urozmaicona. Stare z nowym, nowe z najnowszym. Mieszane uczucia wywołał we mnie "Czarny kapelusz", w wersji bardzo eklektycznej, na pierwsze wrażenie bardzo niepoukładanej, całkiem jak suplementowy autsajder... A publika? Oczywiście były brawa, bisy etc. ale chyba nikt nie posmarował przed koncertem siedzeń poxipolem? Sala podniosła się dopiero wtedy, gdy trzeba było popędzić po palto do szatni...

Akt drugi - Klub "Smok". Ten sam adres, ten sam budynek, tylko piętro wyżej. Zagrało Cree. Olbrzymi tłok. Nie będę się rozwodził wiele na temat koncertu. Zespół stworzył klimat, a ja mogłem skupić się na spotkaniu z grupą znajomych oraz ugasić pragnienie jasnym z pianką :) Jak widać na zdjęciach, dołączył do składu Jurek, wzbogacając brzmienie bastkowej kapeli. Na koniec jeszcze kilkudziesięciominutowe jam session, czyli to, co "misie lubią najbardziej" :)
Wieczór udany... czekam na następne występy.

pozdrawiam
boston

Postautor: boston » wt mar 23, 2010 12:35 pm

No i o to chodzi. Rzeczowa, klarowna relacja. Jurek Chyba nie pierwszy raz "wzmacnia" Bastka. Nie wiem czy to dlatego, że tak bardzo lubi grać czy Bastek prosi o pomoc :?:
Dzięki za spełnienie mojej prośby :D
Gość

Postautor: Gość » pn mar 29, 2010 11:46 am

Jakby na deser... krótki wywiad z Benem po koncercie :D

Plus relacja okraszona materiałem video.

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pn mar 29, 2010 12:27 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
boston

Postautor: boston » pn mar 29, 2010 11:59 am

Fajne ciasteczko z kremem :)
Tylko co ten Beno opowiada o seksie? :shock: Ja tam w nich wierzę....

Wróć do „Koncerty”