[2010.05.07] Kraków-Błonia

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Re: [2010.05.07] Kraków-Błonia

Postautor: Adi » pt maja 07, 2010 12:34 pm

deszczu się nie boicie ? :P

w takim razie do zobaczenia, jakbym po koncercie był bardziej chory niż przed, będziecie mnie odwiedzać w szpitalu ? :P
Awatar użytkownika
serenity

Postautor: serenity » pt maja 07, 2010 1:16 pm

Masz to jak w banku :) A deszczu się nie ma co bać. Dzisiaj złamałam wszystkie reguły w pracy, przyszłam w gumiaczkach i pelerynie, pod spodem dzemowa koszulka, a do tego wchodzę na stronę zakazaną w mojej firmie ;)) Jakoś to będzie :)
Pozdrawiam
Iva
Awatar użytkownika
malanka

Postautor: malanka » pt maja 07, 2010 1:24 pm

ja tam cały czas mam jeszcze nadzieję, że przestanie padać ;)
a nawet jak nie...co tam...czasem można zmoknąć, byle tylko posłuchać Dżemu :D
Gość

Postautor: Gość » pt maja 07, 2010 4:07 pm

Oj tak Dżem :) przyjechalem na ten koncert specjalnie z Kielc :) Mam nadzieję, że sie nie rozpada :) ale jak na razie zapowiada się dżemowo :)
Na pewno będzie co wspominać :) Do zobaczenia :)
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » pt maja 07, 2010 9:58 pm

serenity pisze:Masz to jak w banku :) A deszczu się nie ma co bać. Dzisiaj złamałam wszystkie reguły w pracy, przyszłam w gumiaczkach i pelerynie, pod spodem dzemowa koszulka, a do tego wchodzę na stronę zakazaną w mojej firmie ;)) Jakoś to będzie :)
Pozdrawiam
Iva

Gdzie Ty pracujesz ???? ;)

Ziemniaq
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
Awatar użytkownika
malanka

Postautor: malanka » pt maja 07, 2010 10:34 pm

No i już po...
Koncert udany, choć niestety (z uwagi na większą ilość wykonawców) krótki. Mimo to bawiłam się znakomicie. Nie ma to jak rozpocząć letni sezon koncertowy od Dżemu. Muzycy w wyśmienitej formie i widać było, że też się dobrze bawili. Tylko dwa minusy...po pierwsze, pan z kamerą na scenie przez większą część koncertu zasłaniał Jurka, więc nie można było patrzeć na jego grę w czasie solówek. Po drugie...bardzo liczyłam, że wreszcie usłyszę "Strach", ale akurat z nowych utworów zagrali tylko "Idź zawsze do przodu".
Dziękuję Serenity za towarzystwo na koncercie :) Co prawda spóźniłyśmy się na pierwszy utwór, ponieważ postanowiłyśmy dłużej poczekać na tych, którzy mieli dojechać, a nie dojechali;) Ale resztę koncertu spędziłyśmy już pod samą sceną, więc nie ma co narzekać ;)
Jeszcze raz to powtórzę....bardzo dobry koncert.

A oto setlista (w kolejności):
1.Zapal świeczkę
2.Wiem, na pewno wiem...
3.Gorszy dzień
4.Harley mój
5.Do kołyski
6.Idź zawsze do przodu
7.Poznałem go po czarnym kapeluszu
8.Diabelski żart
9.Wehikuł czasu

Bis 1:
1. Autsajder
2. Lunatycy (w tej "innej" wersji :))
3. Whisky

Bis 2:
1.Czerwony jak cegła

I to by było na tyle :)
Gość

Postautor: Gość » pt maja 07, 2010 10:42 pm

swietny koncercik choc krótki ale tresciwy :D
Mazzi84

Postautor: Mazzi84 » sob maja 08, 2010 12:14 am

Znowu miałem zwariowany powrót z koncertu Dżemu :D.
Pierwszy raz nie zdążyłem być od początku koncertu. Jak dochodziłem do Błoni zespół wykonywał utwór Poznałem go po czarnym kapeluszu i Diabelski żart.
Zacząłem się bawić dopiero od piosenki Wehikuł czasu.
Mimo iż wszystkiego nie słyszałem i pojechałem/wróciłem sam z Krakowa to jednak było warto zjawić się na krakowskich Błoniach.
Zespół znowu zagrał koncert z pełną energią.
Fajnie powiedział Skiba: Czy Dżem na zagrać, czy ma zagrać na pewno, na pewno na pewno, jeden dzień, dwa dni, pięć dni, do lanego poniedziałku :wink:
Ale było dużo porozrzucanego picia przed wejściem :).
Niezłą kontrolę robiła ochrona.
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » sob maja 08, 2010 12:20 am

malanka pisze:Co prawda spóźniłyśmy się na pierwszy utwór, ponieważ postanowiłyśmy dłużej poczekać na tych, którzy mieli dojechać, a nie dojechali;) Ale resztę koncertu spędziłyśmy już pod samą sceną, więc nie ma co narzekać ;)

My tam dojechaliśmy, ale na tyle późno, że udaliśmy się już pod scenę. Kolega Adi zrobił to samo bo, się znaleźliśmy. Koncert fajny, jak na juwenaliowy plener bardzo fajny. Choć jak zawsze "Wiem, na pewno wiem..." miło mnie połechtało, to jednak brakowało "Strachu" - choć niektórzy mi tu obiecywali. No trudno - na otarcie łez pozostało mi "Whisky". Może na kolejnym koncercie los się odmieni.

Wycieczkę do Krakowa przypłaciłem tym, że chyba przeziębienie tak szybko mnie nie opuści...

ps. z dedykacją dla J. - "miał być Strach, będzie piach" :twisted:

smar666
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Awatar użytkownika
margaret
Kontaktowanie:

Postautor: margaret » sob maja 08, 2010 8:35 am

Niebo wytrzymało i wygląda na to, że mamy na forum zaklinaczkę deszczu :)

serenity pisze:A deszczu się nie ma co bać. Dzisiaj złamałam wszystkie reguły w pracy(...)

Jak Ty to załatwiłaś :?: :shock:
Można na przyszłość składać zamówienia...?

Zastanawiałyśmy się nad tym koncertem, bo duże imprezy plenerowe mają swoją specyfikę, zwłaszcza, gdy nad głowami chmura goni chmurę no i trzeba jakoś wykombinować urlop.
Jeśli chodzi o stronę muzyczną, to oczywiście dołożyłabym jeszcze kilka-kilkanacie albo kilkadziesiąt minut ;) ale wyjazd do Krakowa i tak wędruje do skrzynki z miłymi wspomnieniami:)
"...Doesn't the ground swollow me when I die, or the sea if I die at sea..."

Postautor: serenity » sob maja 08, 2010 10:05 am

Ziemniaq pisze:Gdzie Ty pracujesz ???? ;)

Ziemniaq

Ano jak widać w poważnej firmie ;)

A co do koncertu to rzeczywiście był bardzo przyjemny i o dziwo jak na darmowy koncert całkiem bezpieczny, nikt mi nie skakał po plecach, pływaków też nie było dużo. No i przestało padać. Faktycznie Malanka umie zaklinać deszcz ;) A tak przy okazji, ja również bardzo dziękuję całej grupce za przemiłe towarzystwo! Szkoda tylko , że reszta nie dotarła ;)

Muzycznie milutko, choć jednak ten z Wrocławia był lepszy, mnie też tutaj najbardziej "Strachu" zabrakło za to bardzo lubię "Lunatyków" w tej wersji jaka była wczoraj(dawno jej nie słyszałam). Zresztą nie ma to jak koncerty w swoim mieście, zawsze najbardziej się na nie czeka, do tej pory nie mogę przeżyć faktu, ze nie odbyły się koncerty akustyczne w Krakowie, w kwietniu. A dzisiaj miałam być na koncercie w Wiśle i nie wiem czy wiecie, że też został odwołany w związku z katastrofą w Smoleńsku! To już jest paranoja!! Miesiąc po katastrofie,ech, szkoda gadać.

Pozdrawiam cieplutko
Iva
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » sob maja 08, 2010 10:13 am

na wstępie chciałem powiedzieć, że jeszcze nigdy w życiu tak długo do Krakowa nie jechałem, o mały włos byśmy się spóźnili...

to tyle tytułem wstępu, a teraz parę słów o koncercie
pojechałem chory tylko po to by usłyszeć Strach, a w zamian usłyszałem że " strach ma tak wielkie oczy " no i d... :P
mimo wszystko koncert udany, zespół w dobrej formie, nagłośnienie fajne, Słońce świeciło, trawka była zielona, Skiba udawał że jest śmieszny, przyleciały dwa "motylki" (kto widział ten wie o co chodzi:P), a niektóre Krakowianki są naprawdę ładne eee ok koniec :P
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » sob maja 08, 2010 10:28 am

A mi i tak się najbardziej podobał SMSowy System Sterowania Setem :D
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » sob maja 08, 2010 10:38 am

taaa tylko ze system zawiódł :P
OlaSwoba

Postautor: OlaSwoba » sob maja 08, 2010 10:49 am

Koncert był świetny, choć krótki. Strasznie się cieszę , że na juwenalia wpuścili nie tylko studentów... :D

Wróć do „Koncerty”