[2010.06.19] Pyskowice

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
karolinahr
Kontaktowanie:

[2010.06.19] Pyskowice

Postautor: karolinahr » czw cze 10, 2010 8:55 am

"...Jak nie to cyk browara łyk
i jeśli to nie jest grzech
napij się, a będzie tak jak chcesz.."

gg: 968392
ampere

Re: [2010.06.19] Pyskowice

Postautor: ampere » ndz cze 13, 2010 9:09 pm

Przybędziemy :) ,myślę,że tym razem niebo nie pęknie :wink:
wikki

Postautor: wikki » pn cze 14, 2010 3:06 pm

no no no :) Kolejny odlotowy koncert się zapowiada :D oby tylko ładna pogoda była :)
Awatar użytkownika
misiek_k-ce

Postautor: misiek_k-ce » sob cze 19, 2010 10:53 pm

Właśnie dotarłem do domu :)

Koncert zaliczam do tych bardziej udanych. Set wprawdzie bardzo standardowy, ale zagrany z taką energią i uśmiechem na twarzach, że na prawdę miło było patrzeć :)
Jurek miał chyba pierwszy raz dzisiaj na koncercie bezprzewodowo połączoną gitarę i widać było, że bardzo mu się podobało :lol: Chodził po scenie, a na koniec z niej zszedł i grał solówkę z Whisky przy barierkach :)

Set prezentował się tak:
Kapelusz
Gorszy dzień
Boczny wiatr
Do kołyski
Złoty Paw
Koniecznie
Zawsze do przodu
Malowany ptak
Naiwne pytania
STRACH :)
Harley
Diabelski żart
Wehikuł czasu

BIS
Autsajder
Whisky

BIS II
Sen o Victorii

Pozdrowienia dla Kariny, Ewy, Magdy i reszty, których spotkałem :D
Do zobaczenia na Festiwalu, hej! Zostańcie z bluesem :lol:
Mazzi84

Postautor: Mazzi84 » ndz cze 20, 2010 12:36 am

Koncert zagrany z werwą, uśmiechem. Dobrze że nie padało.
Pozdrowienia dla Magdy, Topora, Pawła, Kariny, Ewy, Dawida, Michała, Kuby.
I dopóki będziemy słuchać Dżemu to zespół będzie grał. Zważywszy na młode grono fanów to dłuuugo będzie istniał Dżem :D
kuba-piotrowice

Postautor: kuba-piotrowice » ndz cze 20, 2010 10:24 pm

Koncert jak na plener super! :D Jurek wyglądał wczoraj jak małe dziecko cieszące się z nowej zabwki :lol: Swoją drogą, dobra rzecz, moze pozwiedzać okolice, nie martwiąc sie o długość kabla :lol: Ponadto b.dobre nagłosnienie! szczegolnie rick Bena przyjemnie grzmiał basem podczas kołyski, az miło. Reszta panów rowniez w bardzo dobrych nastrojach, było to słychac :wink: Dzięki za zabawe dla wszystkich wymienionych wyzej przez Mazziego! :D
boston

Postautor: boston » pn cze 21, 2010 8:44 am

A więc kolejna wyprawa na Śląsk za nami :lol:
Powrót do codzienności jak zwykle nie jest miły - ale trudno - takie jest życie.
Koncert faktycznie był świetny chociaż mógłby być odrobinę dłuższy. Jak zwykle są to wymogi organizatorów biorących pod uwagę, że są również ludzie chodzący spać o normalnej porze.
Panowie w dobrej formie, uśmiechnięci, kontaktowi. Dla mnie jako widza i słuchacza bardzo ważna jest świadomość, że muzycy nie odwalają kolejnej "pańszczyzny". A to od razu da się wyczuć.
Pogoda była przez cały dzień bardzo łaskawa - nawet ze słoneczkiem. Dzięki temu nie musieliśmy zakładać kaloszy :D i było bardzo przyjemnie.
Oczywiście ogromne dzięki dla Zbyszka, który znalazł czas, siły i chęć na krótkie spotkanie, rozmowę i uśmiech. To zawsze jest bardzo miłe i dające powera na kolejne godzinki.
Nasz wieczór a może noc skończyła się cudnymi szantami na jakimś - przepraszam - zadupiu, w jakiejś śląskiej Tawernie "Pod kormoranem" :shock: Było cudnie pobyć razem, poznać nowych, życzliwych i otwartych ludzi.
Jeszcze na koniec całusy i podziękowania dla współuczestników wyprawy. Jarku, jak to dobrze, że się spotkaliśmy!
papi21

Postautor: papi21 » pn cze 21, 2010 5:43 pm

boston pisze:A więc kolejna wyprawa na Śląsk za nami :lol:
Powrót do codzienności jak zwykle nie jest miły - ale trudno - takie jest życie.
Koncert faktycznie był świetny chociaż mógłby być odrobinę dłuższy. Jak zwykle są to wymogi organizatorów biorących pod uwagę, że są również ludzie chodzący spać o normalnej porze.
Panowie w dobrej formie, uśmiechnięci, kontaktowi. Dla mnie jako widza i słuchacza bardzo ważna jest świadomość, że muzycy nie odwalają kolejnej "pańszczyzny". A to od razu da się wyczuć.
Pogoda była przez cały dzień bardzo łaskawa - nawet ze słoneczkiem. Dzięki temu nie musieliśmy zakładać kaloszy :D i było bardzo przyjemnie.

Zgadzam się, koncert mógł być trochę trochę dłuższy, taka kropka nad i by się przydała. Ale trzeba być w porządeczku, wymogi to wymogi... Panowie zagrali świetnie, z werwą...aż miło było słuchać i patrzeć z jakim entuzjazmem grają:) Dobrze, że nas pogoda oszczędziła bo Racibórz odbił mi się paroma dniami niedyspozycji;P Mam nadzieję, że zostanę zauważony pisząc posty coraz częściej, bo zawsze jak są koncerty w okolicach Śląska to jeżdżę, ale niestety sam bo nikogo z Was w sumie nie znam, byłem ostatnio w Mikołowie na zjeździe, pojechałem w ciemno, ale za dużo ludzi nie poznałem, bo nieśmiały jestem na początku;D
Pozdro :)
boston

Postautor: boston » wt cze 22, 2010 9:38 am

Jak zobaczysz gdzieś taką starszą paniusię, zawsze w spodniach, czasem z logo Dżem na policzku - to wal śmiało :lol: Nie warto być samemu. Każdy z nas jest 'w środku' bardzo nieśmiały.
papi21

Postautor: papi21 » wt cze 22, 2010 5:59 pm

boston pisze:Jak zobaczysz gdzieś taką starszą paniusię, zawsze w spodniach, czasem z logo Dżem na policzku - to wal śmiało :lol: Nie warto być samemu. Każdy z nas jest 'w środku' bardzo nieśmiały.

Miło słyszeć....na przyszłość się poprawie ;D
Gość

Postautor: Gość » śr cze 23, 2010 9:04 am

Koncert w Pyskowicach był naprawde rewelacyjny. Podziękowania za super atmosfere :D
Pare fotek z koncertu w newsie:
http://www.wpyskowicach.pl/news.php?rea ... 0#comments
boston

Postautor: boston » śr cze 23, 2010 10:31 am

Super oglądało się zdjęcia! Pomyśleć, że też tam byłam, miód i wino piłam :lol:
A to już historia....

Wróć do „Koncerty”