[2010.07.03] Brodnica

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
Marusia

Re: [2010.07.03] Brodnica

Postautor: Marusia » ndz lip 04, 2010 3:17 am

Koncert ŚWIETNY! To już mój 5-ty koncert Dżemu i zaliczam go do baaaardzo udanych! Modlitwa III- Pozwól mi - REWELACYJNA, zbierałam szczękę z ziemi,a Lunatyków nie zapomnę dłuuugo z racji kontuzji. 1 raz w życiu wylądowałam w karetce podczas koncertu i dla zasady nie dałam się wywieźć do szpitala- wytrwałam do końca i powiem, że na siedząco, też można się świetnie bawić! Dziękuję ekipie za dobrą zabawę i zespołowi za niezłe show, a tymczasem zbieram się na pogotowie, bo wytrzymać już nie mogę ;))
"w życiu piękne są tylko chwile..."
pycia93

Postautor: pycia93 » ndz lip 04, 2010 10:22 am

Mi także brakowało naiwnych pytań, listu do m, do kołyski, ale i pawia, jak byłam w marcu w łodzi na koncercie to set lista była troche inna także nie mówcie, że się nie zmienia. Żałuje tylko, że za tydzień nie moge być ; / a chłopacy z passion fruit fajnie wypadli, wokalista miał nawet dobry kontakt z publicznością, był zabawny i ogóle fajny;) trzeba im życzyć powodzenia!!
bercik69

Postautor: bercik69 » ndz lip 04, 2010 4:06 pm

Pisałem o kilku ostatnich koncertach.
magdawillow

Postautor: magdawillow » ndz lip 04, 2010 5:57 pm

Możecie się ze mną nie zgodzić, ale uważam, że setlista dość znacznie się ostatnio zmieniła. Z tego, co czytałam na forum, dwa tygodnie temu zagrali to co zwykle, więc jadąc na koncerty tydzień temu nie spodziewałam się żadnych wielkich zmian, a tu szok. Z tego, co pamiętam nie było Do kołyski, Kapelusza, Pawia, Naiwnych pytań, Malowanego ptaka, czyli piosenek, które ostatnio były grane na prawie każdym koncercie. Zamiast tych utworów pojawił się Nieudany skok, Wiem na pewno wiem, Modlitwa, Tylko ja i ty, Detox. Uważam, że to duża zmiana, bardzo mi się ten zestaw spodobał i dlatego nie mogę się doczekać kolejnego koncertu, gdyby tak jeszcze zagrali Całą w trawie i List do M byłabym w pełni usatysfakcjonowana. Trzy nowe piosenki są zawsze, bo zapowiadają nową płytę, a są bardzo dobre, więc nie powinno to nikomu przeszkadzać. No i pamiętajmy, że w tym czasie koncerty są imprezami plenerowymi, za darmo, najczęściej z okazji dni miasta, więc oprócz fanów Dżemu zjawia się mnóstwo przypadkowych ludzi, którzy znają Whisky, Wehikuł, Cegłę, Victorię czy Lunatyków i cały koncert potrafią się domagać właśnie tych piosenek. A gdyby ich nie zagrali... wielkie oburzenie. Myślę, że każdy z nas narzekałby, gdyby tych piosenek nie było, bo... po prostu muszą być ;)
Gość

Postautor: Gość » ndz lip 04, 2010 6:38 pm

zgadzam sie z Tobą ,tak samo jak szedłem na koncert w Raciborzu nie spodziewalem sie zmiany setlisty a tu prosze,ty i ja,wiem napewno,dzien w ktroym peklo niebo..zmieniają setliste i o to chodzi ze grają kawalki mniej popularne jak lunatycy czy naiwne pytania.
bercik69

Postautor: bercik69 » ndz lip 04, 2010 7:28 pm

Od kilku lat nie udało mi się usłyszeć podczas koncertów Dżemu w Polsce Środkowo - Północnej, moich ulubionych utworów: "Ballady o dziwnym malarzu" i "Słodkiej". Czekam więc z niecierpliwością. Marzy mi się koncert w Grudziądzu, na błoniach nadwiślańskich, ze sceną ustawioną naprzeciw podświetlonych spichrzy - widok rewelacja, o czym świadczą opinie wykonawców którzy na tej scenie występowali. Ostatnio Dżem występował w Grudziądzu jeszcze z Jackiem na stadionie, a przedtem z Ryśkiem na Rynku, lecz błonia przebijają wszystko.
michalz

Postautor: michalz » ndz lip 04, 2010 8:05 pm

Ja liczę na słodką na festiwalu grają czasami rzadkie kawałki więc może będzie to własnie słodka
Peace&Love

Wróć do „Koncerty”