[2010.09.04] Kalisz - IV Festiwal Muzyczny im. P.Bergera

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
paweldzem

Re: [2010.09.04] Kalisz - IV Festiwal Muzyczny im. P.Bergera

Postautor: paweldzem » pt wrz 03, 2010 10:52 am

No ja będę jak sie uda to może nagram jakiś kawałek. A to już jutro.
boston

Postautor: boston » ndz wrz 05, 2010 11:21 am

MICKI pisze:Czy OFC ma zamiar w jakiś sposób zaznaczyć swą obecność również na festiwalu Pawła ?

No i :?: :?: :?: :?:
Z tego co udało mi się zauważyć to OFC całkowicie "olało" ten "festiwal". Bardzo mi przykro chociażby ze względu na Pawła...
Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 05, 2010 11:30 am

Olało ? Boston,stowarzyszenie fan clubu jak mi wiadomo nie dostało zaproszenia od organizatora festiwalu.
Pozatym wez pod uwagę,że ktoś może miał inne plany na ten dzien,praca,swoje własne prywatne zycie...ja akurat nie miałem pieniędzy na bilet,podróż i ewentualnie nocleg więc nie pojechałem... :|
Ostatnio zmieniony ndz wrz 05, 2010 12:13 pm przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.
boston

Postautor: boston » ndz wrz 05, 2010 11:42 am

Czy OFC potrzebuje zaproszenia od organizatora aby się pokazać na takiej imprezie? No to dopiero jestem w szoku...
Ja tam byłam bez zaproszenia :?
Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 05, 2010 12:00 pm

Ja akurat rozumiem Boston,i też się dziwię dlaczego Wy jako "FanClub" potrzebujecie,zaproszenie,żeby oddać samą obecnością hołd Pawłowi?...Myślę że FanClub powinien sam z tego się rozliczyć...Jutro 60 rocznica urodzin Pawła[*]
Awatar użytkownika
misiek_k-ce

Postautor: misiek_k-ce » ndz wrz 05, 2010 12:02 pm

Napiszcie może coś nt. koncertu, set lista, wrażenia itd. :)
Awatar użytkownika
dariusz30t
Kontaktowanie:

Postautor: dariusz30t » ndz wrz 05, 2010 12:07 pm

Witam.
Chciałbym nawiązać do wypowiedzi koleżanki Ewy.
Nie zgadzam się że OFC olało ten festiwal, przecież z pewnością niektórzy członkowie byli na festiwalu, czego przykładem jest sama Ewa.
Przy takiej ilości koncertów, jest to zrozumiałe, że nie wszyscy wszędzie mogą być.
tym bardziej, że z tego co mi wiadomo, chociaż dojechałem już w trakcie pierwszego utworu, cały Zarząd OFC był chyba na koncercie z orkiestrą symfoniczną w Bielsku czyli niespełna tydzień temu.
Akurat w tym tygodniu np. na samym śląsku Dżem gra dwa razy pomiędzy festiwalem Pawła w Kaliszu, a mianowicie Wisła była w piątek, a dzisiaj są Katowice.
Rozumiem chłopaków z Zarządu OFC - przecież też mają swoje prywatne obowiązki, sprawy, a przede wszystkim swoje prywatne życie.
Działalność w OFC jest tylko dodatkową przyjemnością a nie jakimś odgórnym obowiązkiem. Wierzę, że wkrótce coś zorganizują, a to, że OFC nie było szczególnie widoczne na tym festiwalu to przecież nie jest jakimś wielkim problemem, myślę że było wielu fanów w koszulkach OFC.

Sam np. wiem, jak trudno jechać na kilka koncertów z rzędu, dzień pod dniu, tym bardziej, że nasze polskie drogi są jakie są, a każdy przecież gdzieś pracuje, więc wyjazd na koncert dzień po dniu jest z pewnością problemem.
Dlatego zauważyłem, że najczęściej fani ze Śląska jeżdżą na koncerty Dżemu na linii autostrady A4 czyli woj. małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie czego sam jestem przykładem, że np. łatwiej mi było wyjechać na ostatnie koncerty Dżemu w Kliczkowie , Wrocławiu niż do Kalisza.

Nie używałbym takich ostrych słów, że OFC olało festiwal, przecież fani z Kalisza i okolic mogli zwrócić się do OFC o chęć oficjalnej reprezentacji, jestem pewien że Zarząd poparłby taką inicjatywę.

Sam zresztą zwróciłem uwagę na fakt reprezentacji OFC po festiwalu Blues nad Bobrem w Kliczkowie, jednak rozumiem związane z tym problemy np logistyczne, czasowe, nie wspominając już o pewnych nakładach finansowych.
Pozdrawiam wszystkich fanów.
Fan Dżemu
Fan Deep Purple

Polecam http://www.skazaninabluesa.pl
http://www.deeppurple.com.pl

Pozdrawiam
dariusz30t
e-mail : d.tajer@skazaninabluesa.pl
Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 05, 2010 12:12 pm

Dariuszu,czy mógłbyś zdać jakąś relacje? :)
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » ndz wrz 05, 2010 12:13 pm

kubas_w pisze:Olało ? Boston,fan club nie dostał zaproszenia od organizatora festiwalu wiec nie rozumiem twojego rozgoryczenia :wink:

Kuba, mam wielką prośbę;) Nie wypowiadaj się w imieniu OFC, jeśli nie wiesz nic na dany temat;)

boston pisze:
MICKI pisze:Czy OFC ma zamiar w jakiś sposób zaznaczyć swą obecność również na festiwalu Pawła ?

Z tego co udało mi się zauważyć to OFC całkowicie "olało" ten "festiwal". Bardzo mi przykro chociażby ze względu na Pawła...

Nie, nie olaliśmy festiwalu im. Pawła Bergera. Do końca walczyliśmy o to, żeby pojechać ze stoiskiem. Niestety, nie udało się, obowiązki rodzinne wzięły górę- każdy z nas ma tez życie prywatne, które trzeba też jakoś poogarniać, w związku z czym nie było naszego przedstawiciela. W przyszłym roku jednak to nadrobimy;)
I prostuję, że nie potrzebujemy specjalnych zaproszeń, wejściówek i innych bajerów, żeby pojawić się ze stoiskiem na jakimś koncercie. Amen. ;)
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 05, 2010 12:15 pm

Ok,zapamiętam i przepraszam.
Tylko naprawde nie rozumiem wypowiedzi Ewy.
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » ndz wrz 05, 2010 12:30 pm

boston pisze:

OFC nie olał festiwalu, tylko nie miał pieniędzy na to aby się tam pokazać. Zorganizowanie imprezy na tegorocznym festiwalu w Chorzowie kosztowało ok 5 000 zł, a niestety sponsorzy nie rosną na drzewach...

Ziemniaq
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
Awatar użytkownika
dariusz30t
Kontaktowanie:

Postautor: dariusz30t » ndz wrz 05, 2010 12:46 pm

No to Marcin jednym zdaniem wszystko wyjaśnił.

W taki razie trzeba wspomóc Zarząd OFC w działaniach i szukać nawet tych drobnych sponsorów.

Wynika z tego, że gdyby każdy członek OFC znalazł sponsora który podaruje chociażby 500 zł to będą fundusze na reprezentację i bieżącą działalność.
Pozdrawiam wszystkich fanów.
Fan Dżemu
Fan Deep Purple

Polecam http://www.skazaninabluesa.pl
http://www.deeppurple.com.pl

Pozdrawiam
dariusz30t
e-mail : d.tajer@skazaninabluesa.pl
Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 05, 2010 1:06 pm

Czy ktoś może zdać relacje ?! :D
boston

Postautor: boston » ndz wrz 05, 2010 1:07 pm

Pomimo zmęczenia postaram się wyjaśnić o co mi chodzi.

Po pierwsze primo: Darku, wszystkie Twoje argumenty są słuszne tylko jakoś do mnie nie trafiają.To nie był zwyczajny, kolejny, darmowy koncert z okazji rozpoczęcia, trwania albo zakończenia lata. To był wieczór poświęcony pamięci Pawła. Paweł był i jest (tak sądzę) ważną postacią dla Zespołu i jego fanów.
Każdy z nas ma swoje obowiązki, rodzinę i podłe drogi do przebycia.
Po drugie primo: nie chodziło mi nawet o stoisko fanclubowe. Miałam na myśli jakiś baner, informację albo coś podobnego mówiącego o istnieniu naszego stowarzyszenia. Tego mi po prostu zabrakło :?

Ogólne wrażenie z tego wydarzenia to lekka agonia (ale może był to po prostu mój gorszy dzień?).
Występ Dżemu pokazał przepaść dzielącą Ich od pozostałych uczestników. Po prostu różnica klas.
Pub Beka okazał się za mały aby pomieścić wszystkich chętnych więc "ochoczo" udaliśmy się w kierunku powrotnym. Może Jarek jak dojdzie do siebie to zamieści parę fotek?
P. S. od rzetelnych relacji jest Darek :lol:

dariusz30t pisze:W taki razie trzeba wspomóc Zarząd OFC w działaniach i szukać nawet tych drobnych sponsorów.

Oczywiście tak by było najlepiej. Ale może też warto nauczyć się troszkę przewidywać i planować.
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » ndz wrz 05, 2010 1:15 pm

boston pisze:Występ Dżemu pokazał przepaść dzielącą Ich od pozostałych uczestników. Po prostu różnica klas.

aż tak fatalnie nasi wypadli :?:

Wróć do „Koncerty”