[2010.09.04] Kalisz - IV Festiwal Muzyczny im. P.Bergera

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Re: [2010.09.04] Kalisz - IV Festiwal Muzyczny im. P.Bergera

Postautor: Gość » wt wrz 07, 2010 12:09 am

Do Ziemniaq:Dziekuje bardzo za odpowiedz .Jest w pelni satysfakcjonujaca .Z szacunkiem Max
Gość

Postautor: Gość » wt wrz 07, 2010 8:19 am

Dziękuję "Max_Turek" za małą lekcję j.polskiego,uświadomiłeś mi jakie mam przed sobą braki językowe-cóż obiecuję że się poprawię... :lol: Przepraszam moderatorów za OT...
Gość

Postautor: Gość » wt wrz 07, 2010 4:23 pm

Moje pytanie jest za to inne.. Czy aby pojawil się punkt OFC czy to koncercie czy festiwalu , konieczna jest przy nim obecność Ziemniaqa czy Borysa?
Czy moze wystarcza osoby nalezace do OFC raz dla zaznaczenia obecnosci OFC jesli nie przez prezesow toprzez osoby z nim zwiazane, chetne do udzielania informacji, czy chociazby do pozyskania tym samym nowych czlonkow. Jestem pewny, ze takie osoby by się znalazly Bo chociaz moze troche poplątałem to wychodzi na to, ze jesli nie pojawi sie Marcin czy Wojtek to OFC na festiwalu sprowadza sie do kilku koszulek , ktorzy noszą uczestnicy imprezy.

edit:.... ostatni post Marcina odpowiedzial na moje pytanie...
boston

Postautor: boston » wt wrz 07, 2010 7:34 pm

Ziemniaq pisze:W obu przypadkach jeden warunek- musi to być zrobione porządnie - tak aby nie przynieść wstydu i nam i kapeli Dżem.

"Porządnie" to bardzo płynne pojęcie..... dla każdego może oznaczać co innego.
Ja nieopacznie rozpoczęłam tę dyskusję będąc zaskoczoną zaistniałą sytuacją. Po prostu dla mnie było oczywiste, że ktoś z OFC będzie obecny tego wieczora w Kaliszu.

Teraz już wiem, że powinnam uszyć sobie indiańskie ponczo z dżemowymi insygniami i nie oglądając się na nikogo propagować zespół przechadzając się w nim po miejscach, w których bywam. Nie będę pobierała opłaty za dcm kw :lol:
Proszę Zarząd OFC o wyrażenie zgody.
Gość

Postautor: Gość » wt wrz 07, 2010 11:01 pm

do boston:fajnie ze poruszylas ten temat bo warto bylo dowiedziec sie przy okazji paru szczegolow ,ktore jak sie okazuje nie sa tylko szczegolami .Co do Twojej propozycji z ,,poncho" -b i n g o.! ! ! ale obawiam sie ze jako ,,Punkt ruchomy"bedziesz kasowana w dcm szesciennych a nie wiem czy organizatorzy uwzglednili to w cenniku a niedaj Boze jak Ci zaproponuja stawke wg czasu antenowego.Swoja droga mam pytanie przy okazji Czym rozni sie normalny fan kapeli od czlonka OFC ?? ? jakie ma ,,priorytety uzyje tu slowa nie najbardziej lubianego przeze mnie ale nie znam adekwatnego okreslenia innego bardziej swojskiego -polskiego .?Tylko tym ze nosi Tshirt OFC? i placi jakies skladki ? Nie wiem .Moze dostane odpowiedz ?Zas boston pozdrawiam i szyj to poncho jak nie to ja tu u Indian cos zamoeir to udziargaja .Pozdrawiam Max
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » śr wrz 08, 2010 9:06 am

Max_Turek pisze:do boston:fajnie ze poruszylas ten temat bo warto bylo dowiedziec sie przy okazji paru szczegolow ,ktore jak sie okazuje nie sa tylko szczegolami .Co do Twojej propozycji z ,,poncho" -b i n g o.! ! ! ale obawiam sie ze jako ,,Punkt ruchomy"bedziesz kasowana w dcm szesciennych a nie wiem czy organizatorzy uwzglednili to w cenniku a niedaj Boze jak Ci zaproponuja stawke wg czasu antenowego.Swoja droga mam pytanie przy okazji Czym rozni sie normalny fan kapeli od czlonka OFC ?? ? jakie ma ,,priorytety uzyje tu slowa nie najbardziej lubianego przeze mnie ale nie znam adekwatnego okreslenia innego bardziej swojskiego -polskiego .?Tylko tym ze nosi Tshirt OFC? i placi jakies skladki ? Nie wiem .Moze dostane odpowiedz ?Zas boston pozdrawiam i szyj to poncho jak nie to ja tu u Indian cos zamoeir to udziargaja .Pozdrawiam Max

Witam, ten temat był już wielokrotnie poruszany na forum i odpowiedzi na te same pytania już udzielaliśmy. Polecam poszukac troche na forum, w dziale dotyczącym fan clubu.
Pozdrawiam!
Borys.
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » śr wrz 08, 2010 10:57 am

boston pisze:
Ziemniaq pisze:W obu przypadkach jeden warunek- musi to być zrobione porządnie - tak aby nie przynieść wstydu i nam i kapeli Dżem.

"Porządnie" to bardzo płynne pojęcie..... dla każdego może oznaczać co innego.
Ja nieopacznie rozpoczęłam tę dyskusję będąc zaskoczoną zaistniałą sytuacją. Po prostu dla mnie było oczywiste, że ktoś z OFC będzie obecny tego wieczora w Kaliszu.

No i z tego co wiem to w OFC mamy obecnie ponad 50 osób, a nie tylko trzy osoby z Zarządu. Fan Club ma formę stowarzyszenia, tak więc opiera swą działalność na pracy wszystkich członków. Wyjdźcie zatem czasem z inicjatywą, a nie marudźcie po czasie. Jak widać parę osób dotarło do Kalisza, więc dlaczego nie zaproponowały kilka tygodni wcześniej mini powtórki z Chorzowa ? I nie tyczy się to tylko Kalisza, ale każdego innego koncertu w Polsce. Nasza trójka prócz pracy na rzecz Fan Clubu musi również coś do garnka włożyć i nie zawsze mamy kasę choćby na to by pojechać na koncert kilkaset kilometrów dalej...

Niestety festiwal Pawła jest raptem miesiąc po Chorzowie, a my w tym roku dopiero startujemy z takimi akcjami. Brakuje nam doświadczenia, zgrania organizacyjnego i środków. Wybaczcie więc, ale w tym roku tego się zorganizować nie udało. Poza tym brakuje chętnych do pomocy ludzi. Nie chcemy wskazywać palcem po członkach stowarzyszenia 'Ej Franek, pojedź ty mi do Pcimia Dolnego reklamować Skazanych na Bluesa'. Każdy z was powinien to wiedzieć, bez wskazywania palcem.

Zamiast narzekania i wypominania wolałbym tu przeczytać coś w rodzaju: 'Kurde nie było nas na Festiwalu Pawła w tym roku. Trzeba to zmienić. W takim razie ja deklaruje, że w przyszłym roku mogę to wziąć na swoje barki" Kto mi pomoże?". Nie było by milej i łatwiej ?
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Awatar użytkownika
dariusz30t
Kontaktowanie:

Postautor: dariusz30t » śr wrz 08, 2010 4:19 pm

Popieram, zgadzam się w 100% z tym co Sławek napisał.
Pozdrawiam wszystkich fanów.
Fan Dżemu
Fan Deep Purple

Polecam http://www.skazaninabluesa.pl
http://www.deeppurple.com.pl

Pozdrawiam
dariusz30t
e-mail : d.tajer@skazaninabluesa.pl
Awatar użytkownika
MICKI

Postautor: MICKI » śr wrz 08, 2010 6:42 pm

Zgłosiłem chęć pomocy przy promocji OFC na na miesiąc przed festiwalem , pytałem o możliwości takiej promocji na forum ogólnym jaki prywatnym ale nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.Także myśle że są jeszcze wśród nas ludzie którzy coś chcą zrobić od siebie :D .
boston

Postautor: boston » śr wrz 08, 2010 7:54 pm

Jestem ciekawa jakie teraz usłyszymy argumenty od zarządu, który bardzo chciał być zarządem (jeżeli dobrze pamiętam to zostaliśmy po prostu poinformowani o zaistniałych zmianach). :shock:

MICKI: zaskoczyłeś mnie - oczywiście bardzo pozytywnie. :lol:

dariusz30t pisze:Popieram, zgadzam się w 100% z tym co Sławek napisał.

Tego jestem pewna - również na 100%.
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » śr wrz 08, 2010 8:57 pm

boston pisze:Jestem ciekawa jakie teraz usłyszymy argumenty od zarządu, który bardzo chciał być zarządem (jeżeli dobrze pamiętam to zostaliśmy po prostu poinformowani o zaistniałych zmianach). :shock:

dalej brne w ten off top

jeśli dobrze pamiętam sama ten zarząd wybrałaś :shock:
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » śr wrz 08, 2010 9:23 pm

boston pisze:Jestem ciekawa jakie teraz usłyszymy argumenty od zarządu, który bardzo chciał być zarządem (jeżeli dobrze pamiętam to zostaliśmy po prostu poinformowani o zaistniałych zmianach). :shock:

MICKI: zaskoczyłeś mnie - oczywiście bardzo pozytywnie. :lol:

dariusz30t pisze:Popieram, zgadzam się w 100% z tym co Sławek napisał.

Tego jestem pewna - również na 100%.

Jak grochem o ścianę...
Więc tak- owszem kolega Micki zgłaszał się do mnie mailowo, pytał o plakaty na festiwal Pawła Bergera (których swoją drogą od organizatorów nie otrzymaliśmy). Wiem, że zgłosił się również do plakatowania przy okazji festiwalu Ryśka Riedla, niestety zrobił to już po czasie, gdy wszystkie przekazane nam przez p. Antosiewicza plakaty miałem już rozdysponowane. Pytał również czy OFC planuje pokazać się na festiwalu Pawła, jeśli mamy jakieś konkrety to chętnie by pomógł. Odpisałem, że konkretów nie mam i jak coś będę wiedział, to będę informował. Na tym temat się wyczerpał. Maile mam do wglądu, jeśli już jestem pod gradobiciem pytań, przesłuchiwany przez komisję ds. katastrofy festiwalowej pod przewodnictwem koleżanki Boston.
Na forum- owszem zgłosił się:
MICKI pisze:Czy OFC ma zamiar w jakiś sposób zaznaczyć swą obecność również na festiwalu Pawła ?

Nikt na to nie odpisał, bo w tak zwanym międzyczasie odbyła się rozmowa mailowa o której wspomniałem powyżej.

Natomiast robiąc małego offtopa, uściślę co nieco- Boston- wprowadzasz zamęt i naginasz trochę fakty. Jeśli mnie pamięć nie myli, to na spotkaniu założycielskim uczestniczyłaś tak jak i ja. Więc pewnie pamiętasz, że członkowie zarządu zostali wybrani w DEMOKRATYCZNYCH wyborach, w których sama wzięłaś udział. Kandydatów mógł zgłosić każdy obecny na sali, było ich więcej niż nasza trójka i żaden z nas nie mówił- Głosuj na mnie, smara i ziemniaka. Wręcz przeciwnie, ja nie oddałem głosu ani na siebie, ani na Smara. Na Ziemniaka, przyznaję się bez bicia zagłosowałem, bo wiedziałem wtedy ile pracy już go to wszystko kosztowało. I prosze nie pisz:
boston pisze:zarządu, który bardzo chciał być zarządem
, bo jak widać no troszkę naginasz fakty.
Od dłuższego czasu widzę u Ciebie tylko i wyłącznie postawę roszczeniową, nie wyjdziesz absolutnie z żadną inicjatywą, tylko punktujesz co źle, co nie tak, co Ci się nie podoba. Nie mam zamiaru po raz kolejny tłumaczyć co to jest stowarzyszenie i na jakich zasadach funkcjonuje, bo Smar robił to już wielokrotnie. Ale skoro ma się to opierać na WSPÓLNEJ pracy WSZYSTKICH jego członków, nie tylko zarządu, to chyba tak to powinno wyglądać. Więc, spróbuj Ty coś zorganizować dla ludzi z nadzieją, że oddając się temu w 100% robisz coś fajnego, poświęcając na to kupę cennego czasu, energii i sił, a ja potem na forum ślicznie Ci wszystko wypunktuję co zrobiłaś źle i będę wymagał wyjaśnień każdego błędu. Idziesz na taki układ?

Uwierz, nie ma na świecie żadnej instytucji która od pierwszej sekundy działa perfekcyjnie. My istniejemy dopiero parę miesięcy i nie ma szans, żebyśmy od razu robili cuda. Staramy się, robimy wszystko na maksa i od samego początku mówiliśmy, że pierwszy rok działalności będzie rokiem na przetarcie, zbudowanie fundamentów czegoś, co zacznie na dobre funkcjonować po roku- dwóch.
Festiwal im. Ryśka Riedla kosztował nas kupe energii i pracy. Ale ja wiem, że było warto, nawet pomimo słów z twojej strony, że wszystko idzie w złym kierunku, kapela była naszą pracą zachwycona, każdy nasz pomysł na festiwal udał się w 200%, ludzie- członkowie stowarzyszenia i zupełnie przypadkowi ludzie byli zachwyceni i ja byłem i jestem z tego dumny. I będę.
Więc zaparz sobie meliskę i daj sobie na wstrzymanie, bo póki co siejesz zupełnie niepotrzebny zamęt.
Tyle z mojej strony.
Dla mnie jest koniec tego tematu. Jeśli masz jeszcze jakieś pretensje to zapraszam na PW.

Pozdrawiam
Borys
Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club Zespołu DŻEM "Skazani na bluesa"
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » śr wrz 08, 2010 9:37 pm

a ja w tym momencie robię CIACH i za chwilę dalszy ciąg programu, bo tu sie OFF TOP robi przesadny...

edit

jeśli ktoś chce jeszcze coś dodać do powyższej dyskusji nt OFC, zapraszam tutaj :
viewtopic.php?f=21&t=3440

co do wątku głównego
proszę, żeby każdy następny post w tym temacie dotyczył koncertu w Kaliszu.
wszystko co z tematem nie związane poleci do kosza

Wróć do „Koncerty”