[2011.01.23] Poznań - Arena

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

magdawillow

[2011.01.23] Poznań - Arena

Postautor: magdawillow » pt gru 17, 2010 10:10 pm

Dawno Dżem nie grał w Poznaniu... więc:

23.01.2011 na Arenie wystąpi Dżem i Lombard.

Więcej informacji nie znalazłam, gdy się dowiem, napiszę ;)
Ostatnio zmieniony pt gru 17, 2010 10:25 pm przez magdawillow, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Re: [2011.01.23] Poznań - Arena

Postautor: Gość » pt gru 17, 2010 10:22 pm

magdawillow pisze:23.01.2010 na Arenie wystąpi Dżem i Lombard.

Ja bym powiedziała raczej, że 2011 ale mogę sie mylić :lol:
Ale super...najpierw Maciej solo, potem z Dżemem w Poznaniu, następnie solo, a potem z zespołem we Wrocławiu...po prostu żyć nie umierać!!! :D Szkoda tylko, że w czasie sesji :cry:
Madzia, poproszę o przepustkę do Twojego akademika :mrgreen:
magdawillow

Postautor: magdawillow » pt gru 17, 2010 10:30 pm

No tak się ucieszyłam, że zapomniałam, iż 2010 się już kończy, a styczeń to już 2011 :lol:

Miała być przerwa koncertowa... Ale jednak jej nie będzie :) w styczniu dwa fajne koncerty w Poznaniu, w lutym też dwa, ale we Wrocku... Fajnie, fajnie... tylko ja się pytam... Kiedy pracę napiszę? Czasu nie mam na takie małoprzyjemne sprawy :lol:

A Przepustka... Muszę pogadać z portierem... ale nie wiem czy znów Cię wpuści... :twisted:
Gość

Postautor: Gość » pt gru 17, 2010 10:57 pm

On mnie i bez przepustki wpuścił z tego co pamiętam :twisted: A jak nie, to będę spać na dworcu :P
Tylko mam nadzieję, że z tą ,,imprezą zamkniętą" to się jakoś wyjaśni, bo już się tak ucieszyłam...
magdawillow

Postautor: magdawillow » pt gru 17, 2010 11:02 pm

No właśnie... Na stronie Areny jest na ten dzień zaplanowana jakaś impreza zamknięta... Mam nadzieję, ze to nie o koncert Dżemu chodzi...
Arenę widzę przez okno... nie przeżyję jeśli mnie nie wpuszczą na ten koncert :cry:
boszat

Postautor: boszat » sob gru 18, 2010 10:44 pm

"impreza zamknięta – bilety rozprowadzane po zakładach pracy." Wie ktoś jakie to są zakłady ?? Może uda mi się jakoś zatrudnić :P A tak na poważnie mam nadzieję , że sprawa się wyjaśni :)
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 19, 2010 1:21 am

Też właśnie zobaczyłyśmy ten podpis, po tym jak się ucieszyłyśmy :cry:
No cóż...jakby ktoś z tych wspomnianych zakładów (no właśnie jakich? :shock: ) chciał sprzedać, to wiecie gdzie szukać :twisted:
A Ty Madziu mam nadzieję, że sobie zrobisz mały spacerek do Areny :P!
NiezytKrtani

Postautor: NiezytKrtani » pn gru 20, 2010 2:27 pm

Na stronie internetowej zespołu Lombard, styczniowa impreza jest uwzględniona w zakładce koncerty. Zamkniętymi chałturkami dla biznesowej publiki rockowe zespoły chwalic się raczej nie lubią. Poza tym jakoś trudno mi wyobrazic sobie koncert Dżemu dla grupy kilkuset krawaciarzy w hali,która może pomieścic kilka tysięcy fanów. Efekt byłby groteskowy. Póki co, to jednak tylko domysły. Byc może uda się dowiedziec czegoś od organizatora co niniejszym postaram się uczynic.
Gość

Postautor: Gość » pn gru 20, 2010 2:31 pm

Koncert jest imprezą zamkniętą - gdyby było inaczej to byłby wpisany w harmonogram koncertów.
Matteo90

Postautor: Matteo90 » pn gru 20, 2010 5:55 pm

Ten koncert musi być dostępny dla PRAWDZIWYCH Fanów a Nie dla Panów w garniturkach i pod krawacikiem. Może.... jakąś akcję trzeba przeprowadzić żeby bilety były dostępne dla Wszystkich = Fanów Dżemu :D np .zasypać mailami organizatora tego koncertu z prośbą o bilety :lol: pozdrawiam Fanów Naszego Ukochanego zespołu !
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » pn gru 20, 2010 5:57 pm

Nie rozumiem Waszego zdziwienia, przecież wiele zakładów pracy (tych bogatszych) organizuje tego typu imprezy dla pracowników. Dżem przecież już nieraz tak grał
Gość

Postautor: Gość » pn gru 20, 2010 5:59 pm

Armin pisze:Nie rozumiem Waszego zdziwienia, przecież wiele zakładów pracy (tych bogatszych) organizuje tego typu imprezy dla pracowników. Dżem przecież już nieraz tak grał

Amen ... Przyjmijcie w końcu do wiadomości, że jest to koncert zamknięty ... :roll:
NiezytKrtani

Postautor: NiezytKrtani » pn gru 20, 2010 6:21 pm

Pozwól, że do wiadomości przyjmę w momencie kiedy ukaże się jakakolwiek oficjalna informacja dotycząca tej imprezy. Nie śmiałbym poddawać w wątpliwość Twoich słów, Arminie. Niemniej jednak, hala Arena jest obiektem dość specyficznym i ze względu na swoje rozmiary raczej nie nadaje się na prywatne, zamknięte "bankiety zakończone występem artystycznym". Jak już pisałem wcześniej, zespół Lombard zamieścił na swojej stronie informację o styczniowym koncercie co mogłoby sugerować, że jednak dane będzie uczestniczyć w tym wydarzeniu nieco szerszej publice.
Gość

Postautor: Gość » pn gru 20, 2010 11:08 pm

Myślę, choć raczej nie powinno się tego pisać, że co niektórzy to powinni do lekarza się wybrać i to nie do tego od gardła raczej...

To jak ktoś podaje informacje dotyczące swoich koncertów jest jego sprawą. Natomiast impreza zamknięta jest imprezą zamkniętą i rozmiar lokalu ( w tym przypadku Arena) nie ma tu znaczenia. Owszem, na każde nawet najlepiej strzeżone "wesele" da się wejść tylnymi drzwiami ale to już kwestia etyki i dobrego wychowania...
Awatar użytkownika
margaret
Kontaktowanie:

Postautor: margaret » wt gru 21, 2010 12:52 pm

NiezytKrtani pisze:Pozwól, że do wiadomości przyjmę w momencie kiedy ukaże się jakakolwiek oficjalna informacja dotycząca tej imprezy.

Wątpię, by taka informacja się ukazała, niedawno podobny koncert odbył w Krakowie, było to seminarium szkoleniowe o tematyce przeciwpożarowej połączone z występem artystycznym-takie atrakcyjniejsze BHP;) A czy Wasi pracodawcy ogłaszają się z takimi akcjami i zapraszają gości z zewnątrz? Chyba nie...;)
"...Doesn't the ground swollow me when I die, or the sea if I die at sea..."

Wróć do „Koncerty”