[24.03.2011] - Dzierżoniów

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
Eveline

Re: [24.03.2011] - Dzierżoniów

Postautor: Eveline » sob mar 26, 2011 3:00 pm

Kolejność przypadkowa:

1. Koniecznie
2. Lunatycy
3. Harley
4. Paw
5. Partyzant
6. Jak malowany ptak
7. Wehikuł czasu
8. Sen o Victorii
9. Człowieku co się z tobą dzieje
10. Zielony Piotruś
11. Uśmiech śmierci
12. Szara mgła
13. Whisky
14. Kaczor
15. Cegła
16. Naiwne pytania
17. Autsajder
18. Mała aleja róż
19. Do przodu
20. Gorszy dzień

Nie pamiętam, czy to wszystko, więc w razie czego proszę Madzię o uzupełnienie ;)
Koncert bardzo udany, ludzie nie pozwalali zejść Dżemom ze sceny. Odbył się też duet Maciek kontra albo plus pan z widowni, którzy odśpiewali Człowieku co się z Tobą dzieje.
Wielka dawka pozytywnej energii udzieliła się też na scenie, koncert trwał ponad 2 godziny i pierwszy raz widziałam, żeby tyle osób stało na akustyku.
Nie mówiąc już o bisach, o które publiczność prosiła w bardzo oryginalny sposób :P
Dzierżoniów naprawdę dał z siebie wszystko i mam nadzieję, że na kolejny koncert nie będzie musiał czekać znów 18 lat ;)
Dziękuję za świetną zabawę, mojej Madzi za szaleństwa pod sceną, zespołowi za koncert, na który w końcu nie musiałam nigdzie jechać ;))
Mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce!
Ostatnio zmieniony wt mar 29, 2011 8:22 pm przez Eveline, łącznie zmieniany 4 razy.
Zielone myśli me...
magdawillow

Re: [24.03.2011] - Dzierżoniów

Postautor: magdawillow » sob mar 26, 2011 3:04 pm

Dosłownie 2 minuty przed Tobą wysłałam swoją relację, widzę, że dosć podobną... :P
Nie przypominam sobie by coś jeszcze zagrali.

edit
Chyba był jeszcze Gorszy dzień?

Wróć do „Koncerty”