[24.03.2011] - Dzierżoniów

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

[24.03.2011] - Dzierżoniów

Postautor: Gość » śr lut 02, 2011 5:33 pm

Śpieszę z wiadomością, że właśnie spacerując sobie po moim rodzinnym mieście zaszłam do rynku, który tonie w plakatach!!! :D
Na początku myślałam, że wałbrzyski koncert reklamują, ale nie!!!!! Doczekałam się w końcu ;) Cena powala, ale nie przeżyłabym z myślą, że Dżem gra parę ulic ode mnie, a ja siedzę w domu, więc:

24.03.2011 , Kinoteatr Zbyszek, koncert akustyczny
Bilety: 80 zł - przedsprzedaż, 90 zł - w dniu koncertu :D

Kto się wybiera? :)

PS. Willow, Kapsior, Kratka... nie dajcie się prosić :mrgreen:
magdawillow

Re: [24.03.2011] - Dzierżoniów

Postautor: magdawillow » śr lut 02, 2011 5:47 pm

Eee wcale się nie cieszę... Chociaż Dzierżoniów, mój drugi czy tam trzeci dom, kino Zbyszek, nasza trasa spacerowa itp... Ale:
Czemu w czwartek..?
Czemu tak drogo...?
Czemu tak daleko...?
Ale skoro dzień później mam być w Wałbrzychu... to może jednak i na Dzierżoniów się skuszę... Moooże...

To tyle marudzenia z mojej strony :|
Awatar użytkownika
kapsior13

Postautor: kapsior13 » śr lut 02, 2011 6:42 pm

Ja też się nie cieszę :( Damo nie musisz mnie namawiać i tak nie wykołuje kasy, stanowczo za drogo... Choć serce woła, rozum mówi nie... a szkoda...
"Muzyka to naprawdę mocny narkotyk. Może Cię zatruć, podnieść na duchu lub sprawić, że rozchorujesz się, nie wiedząc dlaczego." -Adam Neste.
Gość

Postautor: Gość » śr lut 02, 2011 7:41 pm

magdawillow pisze:Eee wcale się nie cieszę... Chociaż Dzierżoniów, mój drugi czy tam trzeci dom, kino Zbyszek, nasza trasa spacerowa itp... Ale:
Czemu w czwartek..?
Czemu tak drogo...?
Czemu tak daleko...?
Ale skoro dzień później mam być w Wałbrzychu... to może jednak i na Dzierżoniów się skuszę... Moooże...

To tyle marudzenia z mojej strony :|

Pffffff Tobie to dogodzić!!!! Najlepiej jakby w Święciechowie grali pod Twoim domem za 5 zł :roll: , chociaż pewnie też byś marudziła, ża za blisko lub za drogo :mrgreen:
A daleko? Ostatnio mówiłaś, że jak będzie koncert u mnie to przyjedziesz, bo daleko nie masz!!! Ja się na Zieloną Górę skusiłam, a cena była równie powalająca, więc masz być!
No cóż...ja Was namawiać więcej nie będę, ale 2 koncerty w 2 dni...i za to jeden w malowniczo położonym miasteczku...ja już się doczekać nie mogę i mam nadzieję, że Świdnica, Wałbrzych, Bielawa, Wrocław i okolice odwiedzą Dzierżoniów w marcu :D
magdawillow

Postautor: magdawillow » śr lut 02, 2011 8:43 pm

No przecież ja się cieszę, ale w taki sposób, tylko dla mnie zrozumiały, wyrażam swą radość... :roll: A bo się przyzwyczaiłam ostatnio, że tak blisko mam na koncerty... To do Areny spacerkiem na koncercik, to na Targi na odrobinę dłuższy spacerek, albo tramwajem do Blue Note'a... a tu nagle jakiś Dzierżoniów wyskakuje... :roll:

Pożyjemy, zobaczymy, może jednak się zjawię w tym Twoim Dzierżoniowie... bo miałaś mi jeszcze ratusz i bunkier pokazać! :lol:
Gość

Postautor: Gość » śr lut 02, 2011 9:49 pm

magdawillow pisze:Pożyjemy, zobaczymy, może jednak się zjawię w tym Twoim Dzierżoniowie... bo miałaś mi jeszcze ratusz i bunkier pokazać! :lol:

Nawet nie muszę dłużej żyć, żeby zobaczyć, że Magda pójdzie , bo właśnie mi napisała na gg, żebym jej bilet kupiła :mrgreen:
Kapsior miałaś rację :lol: , więc idę jutro po bilet :twisted:
Mój kochany Dzierżoniów.... :roll: :D
magdawillow

Postautor: magdawillow » czw lut 03, 2011 12:04 pm

No jadę, jadę i cieszę się bardzo... tak tylko Cię podpuszczałam... :twisted:
Mam nadzieję, że kupiłaś mi bilet... no i wiesz... możesz już się przygotowywać, przewodnika załatw, znajdź jakieś ciekawe miejsca w Dzierżoniowie, których jeszcze nie znam (bunkier!!).
Mój kochany Dzierżoniów... :roll:
Awatar użytkownika
Eveline

Postautor: Eveline » wt mar 22, 2011 10:05 pm

Kogo mam wypatrywać w czwartek na sali? :) Mam nadzieję, że to nie będzie koncert siedzący :)
Ps. Apel do Pana Zbyszka (bądź Jasia, jeżeli czyta przypadkiem :twisted: ):
Marzy mi się, żeby w moim rodzinnym mieście usłyszeć Całą w trawie... tyle czekałam na koncert u siebie, w dodatku akustyczny, w kinie Zbyszek ( ;) ), więc byłabym bardzo wdzięczna... pewnie nie tylko ja ;)
Do zobaczenia w czwartek, odliczam już godziny...Dżem w moim Dzierżoniowie, aż ciężko mi uwierzyć :)))))
Zielone myśli me...
magdawillow

Postautor: magdawillow » śr mar 23, 2011 8:28 pm

Eveline pisze:Kogo mam wypatrywać w czwartek na sali? :)

Mnie :roll: :twisted:

Eveline pisze: (...) usłyszeć Całą w trawie... (...) byłabym bardzo wdzięczna... pewnie nie tylko ja ;)

Ja też, ja też! Ale tak bardzo jestem spragniona koncertu, że każda piosenka mnie uszczęśliwi.

Już jutro! Do zobaczenia!
TurboDzemoMen

Postautor: TurboDzemoMen » śr mar 23, 2011 9:12 pm

obstawiam że tak będzie ;D

1.Koniecznie
2.Do Przodu
3.Detox
4.Uśmiech Śmierci
5.Ballada o Dziwnym Malarzu
6.Partyzant
7.Harley Mój
8.Cała w Trawie
9.Złoty paw
10.Letni Spacer z Agnieszką
11.Śmiech czy Łzy
12.Naiwne Pytania
13.Wehikuł Czasu
14.Czerwony jak cegła
BIS
15.Do Kołyski
16.Autsajder
17.Wokół Sami Lunatycy
18.Whisky
BIS II
19.List Do M
20.Jesiony

;D
Ostatnio zmieniony śr mar 23, 2011 9:20 pm przez TurboDzemoMen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kikan

Postautor: kikan » śr mar 23, 2011 9:12 pm

Eveline pisze:Dżem w moim Dzierżoniowie, aż ciężko mi uwierzyć :)))))

Przecież grali w 93, więc czemu ciężko uwierzyć :)
"Nothingman... Isn't it something...?"
Awatar użytkownika
Eveline

Postautor: Eveline » śr mar 23, 2011 10:36 pm

kikan pisze:Przecież grali w 93, więc czemu ciężko uwierzyć :)

Może dlatego, że było to jakieś 18 lat temu i byłam zbyt mała, żeby to pamiętać, a jak widzisz trochę się naczekałam :twisted:

Do zobaczenia jutro :)!
Zielone myśli me...
Matteo90

Postautor: Matteo90 » czw mar 24, 2011 10:55 am

Eveline : Liczę na Ciebie ,że nagrasz kilka piosenek i wrzucisz na YT , życzę dziewczyny Miłej zabawy :mrgreen:
boston

Postautor: boston » pt mar 25, 2011 11:26 am

Czekamy na relacje. Jak wrażenia z koncertu??
magdawillow

Postautor: magdawillow » sob mar 26, 2011 2:58 pm

Koncert bardzo, bardzo udany.
Nie odtworzę setlisty, utworów było bardzo dużo, bo koncert prawie dwie i pół godziny trwał, więc była to prawdziwa uczta dla ucha. Publika nie chciała wypuścić Muzyków i domagała się bisów (niektórzy panowie nawet buty zdjęli by klaskanie było głośniejsze... :lol: ). Najbardziej podobał mi się Uśmiech śmierci, tak rzadko mam przyjemność go słyszeć, więc bardzo się ucieszyłam, że się pojawił. Na uwagę zasługuje też między innymi dobry kontakt z publicznością podczas Człowieku co się z Tobą dzieje, piękne solówki, ciekawe śpiewy. I kocham akustyczną wersję Wehikułu, cudowna.

Dziękuję za niezapomniane chwile, wspaniałe dźwięki, niezastąpione towarzystwo Ewelinki, rozmowy i uśmiechy ze sceny :lol:

Wróć do „Koncerty”