[2011.05.03] Wrocław, Wyspa Słodowa - Majówka

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
gladysh
Kontaktowanie:

[2011.05.03] Wrocław, Wyspa Słodowa - Majówka

Postautor: gladysh » pn kwie 11, 2011 4:52 pm

3 maja na Wyspie Słodowej we Wrocławiu z okazji majówki wystąpi Dżem.
Początek imprezy, na której wystąpią także m.in. Coma, Hey, Piersi, Dezerter do nabycia tutaj:
http://biletin.pl/event,show,30,3-majow ... awiu-.html

pozdrawiam
"W życiu piękne są tylko chwile......"
Awatar użytkownika
gladysh
Kontaktowanie:

Re: 3.05.2011 - Wrocław (Wyspa Słodowa) - Majówka

Postautor: gladysh » czw kwie 28, 2011 8:42 pm

Czy ktoś może wie, o której gra Dżem? Wracam we wtorek z weekendu i nie wiem na, którą mam się zjawić z powrotem we Wrocku.
pozdrawiam
Karolu

Postautor: Karolu » czw kwie 28, 2011 8:44 pm

gladysh pisze:Czy ktoś może wie, o której gra Dżem? Wracam we wtorek z weekendu i nie wiem na, którą mam się zjawić z powrotem we Wrocku.
pozdrawiam

jakby tak każdy grał od 13 planowo godzine, to oznacza, że Dżem by wyszedł o 16, a że zwykle są obsuwy czasowe to pewnie jakaś 17 - jedno jest pewne - i Maciek i Paweł Kukiz max na 20.30 powinni być w Jelczu na Krzyżakach (początek o 21.00) więc mają jakiś deadline czasowy ;)
madziosowa

Postautor: madziosowa » pt kwie 29, 2011 9:40 pm

Myślicie, ze da się gdzieś bezpośrednio przed koncertami we wtorek kupić bilet?
michalz

Postautor: michalz » pt kwie 29, 2011 10:24 pm

madziosowa pisze:Myślicie, ze da się gdzieś bezpośrednio przed koncertami we wtorek kupić bilet?

ja myślę ze tak tylko ze wyjdzie drożej trochę
Peace&Love
madziosowa

Postautor: madziosowa » pt kwie 29, 2011 11:16 pm

drożej-nie drożej-> nieważne. z zagranicy w poniedziałek wracam, to miłobyłoby chociaz czesc długiego weekendu na jakimś koncercie spędzić. jakby cos, to moze i do zobaczenia :D
Awatar użytkownika
gladysh
Kontaktowanie:

Postautor: gladysh » wt maja 03, 2011 11:32 am

Dobrze, że dziś Dżemy grają we Wrocku, a od rana pada śnieg:)
Karolu

Postautor: Karolu » wt maja 03, 2011 12:09 pm

gladysh pisze:Dobrze, że dziś Dżemy grają we Wrocku, a od rana pada śnieg:)

Wprost przecudownie ... :evil: - i właśnie ze względu na warunki atmosferyczne dzisiejsza premiera Krzyżaków w Jelczu została odwołana i przeniesiona najprawdopodobniej na 8 maja
http://www.gazeta-olawa.pl/artykul-2929 ... lana-.html

Ale za to wczoraj koncerty były wyśmienite - zakochałam się w Monice Brodce :mrgreen: dziewczyna wie, po co jest na scenie - świetnie śpiewa, fantastycznie się rusza, ma znakomity kontakt z publiką, i co dla mnie najważniejsze - nie mizdży się ... uwielbiam takich artystów :)

Dzisiaj czekam przede wszystkim na Kukiza i Jego Piersi :mrgreen:

Pozdrowienia ze śnieżnego Wrocławia 8)
Awatar użytkownika
kapsior13

Postautor: kapsior13 » wt maja 03, 2011 7:37 pm

No to po koncercie.
Setlista prawie identyczna jak w Brzegu i we Wrześni:
1. Detox
2. Koniecznie
3. Do przodu
4. Gorszy dzień
5. Do kołyski
6. Paw
7. Partyzant
8. Boczny wiatr
9. Cała w trawie
10. Strach
11. Diabelski żart
12. Wehikuł czasu
Bis
13. Kaczor
14. Cegła

Przed samym koncertem pięknie się rozpogodziło, przestał padać deszcz a nawet wyszło słońce!
Maciek tak się rozgrzał, że na Całej w trawie zrzucił łaszki i rozbujał czuprynę :P
wręcz rozpierała go energia, był bardzo wesoły i skoczny ;) na wehikule niewiele brakowało a skoczyłby w publikę :D
Partyzanta zaśpiewał z pięknym zadziorem w głosie, natomiast refreny Do kołyski w całości oddał publice...
Szkoda tylko, że los tak pokierował, że nie mogłam stać z moimi ukochanymi wariatkami ;* no i przez to był to mój pierwszy od nie pamiętam kiedy tak statyczny koncert.
Aha no i w końcu Maciek zaczął reagować na niebezpieczne sytuacje wśród publiczności "uważajcie tam na siebie, żeby nikomu się krzywda nie stała."
"Muzyka to naprawdę mocny narkotyk. Może Cię zatruć, podnieść na duchu lub sprawić, że rozchorujesz się, nie wiedząc dlaczego." -Adam Neste.
Karolu

Postautor: Karolu » wt maja 03, 2011 11:21 pm

kapsior13 pisze:Przed samym koncertem pięknie się rozpogodziło, przestał padać deszcz a nawet wyszło słońce!

A to zasługa Pawła Kukiza, który rozgrzał wszystko - był genialny 8)
Mimo pogody wypad do Brzegu i Wrocławia uważam za udany - dziękuję mojej ekipie za to że jest :), ekipie śląskiej za to, że się zjawiła, a ekipę wrocławsko-poznańską pozdrawiam - widzę, że już nie tylko Maciej ale i Jasiek ma swój podręczny fan club, który wyznaje Mu miłość na koncertach :mrgreen: w sumie was rozumiem - ja dziś wyznałam miłość Kukizowi ;)
Awatar użytkownika
Eveline

Postautor: Eveline » wt maja 03, 2011 11:29 pm

Drugi dzień wg mnie o niebo lepszy od pierwszego pod względem muzycznym (Dżem, Hey, Coma... i pozostali :mrgreen: ), jednak pod względem pogodowym no comment :D Śnieg, zimno....dobrze, że takie ciepło biło ze sceny, bo pewnie byśmy pozamarzali wszyscy :twisted:
Działo się, oj działo... przede wszystkim Maciek oszalał w pozytywnym tego słowa znaczeniu :mrgreen: Tańczył, skakał, wyprawiał dziwne rzeczy z mikrofonem...jeszcze trochę i by wskoczył do publiczności ;) Na Całej w Trawie zmienił nawet swój wygląd 8) Ponadto latały biustonosze ( :lol: ) i inne rzeczy, które zbierał pan ochroniarz.
Pomimo tak wczesnej godziny i fatalnej pogody bawiłam się świetnie. Tradycyjne podziękowania dla moich towarzyszek, bo to im zawdzięczam te wszystkie tańce pod sceną (Kasiu....brakowało mi Ciebie!!!!! :cry: :roll: ). Madziu, Ty wiesz.... :*!
Udało mi się nawet wypatrzeć kilka osób z forum i tym optymistycznym akcentem zakończę i idę odmarzać, bo na razie jestem soplem lodu :P
Do następnego!
Karolu pisze: a ekipę wrocławsko-poznańską pozdrawiam - widzę, że już nie tylko Maciej ale i Jasiek ma swój podręczny fan club, który wyznaje Mu miłość na koncertach :mrgreen: w sumie was rozumiem - ja dziś wyznałam miłość Kukizowi ;)

A Ty Karola chyba się do nas nie przyznajesz, bo ja Cię znów nie widziałam :shock: Gdzieś Ty się schowała? :twisted: A co do podręcznego fc, to ...no ba ;))) Moc musiała zostać przekazana! :twisted:
Zielone myśli me...
magdawillow

Postautor: magdawillow » śr maja 04, 2011 9:12 am

1. maja - Dżem wiosennie... 2. maja - Dżem jesiennie... 3. maja - Dżem zimowo... nie spodziewałam się, że na majówkowe koncerty wybiorę się w zimowej kurtce, szaliku i rękawiczkach...

Widzę, że relacje już są, więc w skrócie kilka słów ode mnie:

Kukiz rozgrzał publiczność, nie wiem jak to zrobił, ale zmienił pogodę, wreszcie przestał padać deszcz i śnieg, koncert bardzo pozytywny, podobało mi się.

Dżem muzycznie rewelacja, dobór piosenek idealny, wykonanie też, tańce i atmosfera na scenie, aż miło popatrzeć. Maciek i jego charakteryzacja a'la poszum wiatru we włosach delikatnych i czystych... zdobyła moje serce :P Jedynym minusem byli pływacy... Szczególnie podczas Pawia i Wehikułu był jakiś nalot, zamiast słuchać, skupiłam sie tylko na osłanianiu głowy. A te kilka osób, które popłynęło na Całej w trawie niech lepiej nie staje mi na drodze... Ale ochrona (chyba ta sama, co na Legendach Rocku) spisała się na medal.

Hey kolejny udany koncert, dawno ich nie słyszałam na żywo, odświeżyłam sobie kilka piosenek i czuje, że muszę się gdzieś wybrać, by znów posłuchać Kasi na żywo.

Coma słyszałam tylko fragment, znam ich twórczość bardzo wybiórczo i raczej za nią nie przepadam, wiec nie będę oceniać, ale fani dobrze się bawili.

Ślicznie dziękuję Zespołowi za Wrocław i za cały weekend majowy pełen ulubionych dźwięków. Wielkie dzięki również dla moich towarzyszek, z nikim jak z Wami, do następnego, oby jak najszybciej ;)

Eveline pisze:A Ty Karola chyba się do nas nie przyznajesz, bo ja Cię znów nie widziałam :shock: Gdzieś Ty się schowała? :twisted: A co do podręcznego fc, to ...no ba ;))) Moc musiała zostać przekazana! :twisted:

Chyba się nie dziwię... wczoraj momentami to i ja bym się nie przyznała do Was... :roll: :twisted:
michalz

Postautor: michalz » śr maja 04, 2011 11:07 am

Świetny koncert dżem zagrał ogromny plus energia no i nie było whiskey z czego osobiście się cieszę no i maciek wielki plus bardzo dobre wokale no i brawo za zwrócenie uwagi ludziom aby na siebie uważali.
Peace&Love
Kubasek96

Postautor: Kubasek96 » śr maja 04, 2011 2:10 pm

Ma ktoś może setliste Comy ?
michalz

Postautor: michalz » śr maja 04, 2011 2:27 pm

Kubasek96 pisze:Ma ktoś może setliste Comy ?

z tego co pamiętam
ekert
ostrosc
pierwsze wejscie
08 wojna
czas globalnej
trujace
transfuzja
spadam
leszek
ftmo
i cos jeszcze ale nie wiem co