[2011.12.08] Kraków, Lizard King

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
serenity

Re: [2011.12.08] Kraków, Lizard King

Postautor: serenity » pt gru 09, 2011 8:32 pm

Witam :)

Koncert jak zawsze w Lizardzie fantastyczny, STRACH znowu zabrzmiał ogniście :D Szkoda tylko, że nie zabrzmiało TO WSZYSTKO CO MAM ale przecież nie można mieć wszystkiego naraz :) Może jeszcze kiedyś usłyszymy.

Dziękujemy za miłe towarzystwo wszystkim z którymi się widziałyśmy a przede wszystkim dziękujemy Zbyszkowi za fajne pogaduchy po koncercie choć tym razem bez kultowej już herbaty :D (tu trzeba Lizardowi pogrozić palcem bo jak tak mogli nie zadbać o to żeby dostał herbatę po koncercie, toż to karygodne :wink:

Pozdrawiamy z deszczowego Krakowa
Aga-ta i Iva
Awatar użytkownika
LukaszL

Postautor: LukaszL » pt gru 09, 2011 9:30 pm

Dla tych co nie mogli dotrzeć na wczorajszy koncert polecam mały fragmencik:
http://www.youtube.com/watch?v=PDlRDreo ... ature=plcp
Pozdr.
Gibson Les Paul R8 V.O.S. + Orange AD30HTC + PCC-212
-----------------------------------
http://www.youtube.com/user/lukaszlow?feature=mhum
dejw

Postautor: dejw » sob gru 10, 2011 12:40 am

Witam,

Emocje pomału opadły, whisky pulsuje w żyłach. Może teraz jest ta dobra pora żeby podsumować kolejny rok. W mijającym, celowo starałem się unikać Dżemu... Dlaczego... No bo kilkanaście koncertów rocznie w latach poprzednich może rzutować na odbiorze. Poprzednie lata były nazbyt bogate w koncertowe doznania związane z kapelą, Którą tak wszyscy tu lubimy. Najszczersze chęci ograniczenia koncertów zamknęły się w bodajże 6 występach live. WOŚP w Chorzowie, Festiwal w Chorzowie, Pszczyna, 2XZabrze, no i Kraków. To ilość, można by powiedzieć, mała... Jako zaprzysięgły Hanys, uważam, że nie ma lepszego miejsca dla Bluesa, a w tego następstwie Dżemu, niż nasz Oberschläsing.

A tu niespodzianka, najlepszy koncert tego, jak i kilku innych sezonów, dla mnie miał miejsce w grodzie Kraka. W Lizardzie nie byłem po raz pierwszy na Dżemie, a jednak koncert, a przede wszystkim PUBLICZNOŚĆ przeszła moje najbardziej wygórowane oczekiwania. Dzięki Wam, co byliście, za to!

DZIĘKI KAPELI ZA ŚWIETNY KONCERT, A W SZCZEGÓLNOŚCI ZBYSZKOWI ZA CIERPLIWOŚĆ DLA OSÓB CZEKAJĄCYCH NA AUTOGRAF I ZDJĘCIA PO KONCERCIE.

PS. Co za szkoda, że management LIZARD KINGa, wykazał się tak dalece idącą niekompetencją i brakiem profesjonalizmu, jeżeli chodzi o dystrybucję biletów. LUDZIE WEŹCIE SIĘ ZA SIEBIE !!! Chcą do Was przybywać na koncerty ludzie spoza Krakowa !

Pozdrawiam do zobaczenia w następnym, jeszcze lepszym 2012 roku.
Davidos (ex.zeppo)
Pietrula

Postautor: Pietrula » ndz gru 11, 2011 4:22 pm

Wróć do „Koncerty”