[2012.03.09] Płock - symfonicznie

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
tazaj

Re: [2012.03.09] Płock - symfonicznie

Postautor: tazaj » sob mar 10, 2012 5:09 pm

boston pisze:A może ktoś z obecnych na tym koncercie napisze coś więcej? Wrażenia, emocje, kondycja Zespołu?
Było superowo - to zdecydowanie za mało jak dla mnie :)

Żałujcie, że nie byliście. To co chłopacy wyprawiali - solówki Janka , Adama, Jurka i Zbyszka były przednie , a to co wyrabiał Zbyszek ( pewności nie mam ale chyba połamał pałeczkę) trza było widzieć miny muzyków z symfonicznej gdy publika nie wytrzymała na krzesełkach i wiwatowała na stojąco. Chłopaki w super formie, Beno jak zwykle aktorskie popisy, Cały koncert mamy nagrany kamerką i musimy przeżyć to jeszcze raz. Piękny popis wokalny Maćka (Modlitwa III) nie wiem co jeszcze napisać, rzeczywiście było SUPEROWO :shock:
Aska71

Postautor: Aska71 » sob mar 10, 2012 8:20 pm

Byłam na koncercie w Łodzi, było rewelacyjnie! Żałuję i to bardzo, że nie było mnie w Płocku. Teraz wybieram się, razem z synem, na Dżem akustycznie w Stodole - Warszawa 13.04.2012.
Awatar użytkownika
kikan

Postautor: kikan » sob mar 10, 2012 11:52 pm

bardzo chciałem się pojawić w Płocku, ale niestety nie udało się. szkoda, bo nigdy nie miałem okazji słyszeć symfonicznego Dżemu na żywo.

Nie było wehikułu? To chyba trzeba gdzieś zanotować :)

tazaj pisze:a to co wyrabiał Zbyszek ( pewności nie mam ale chyba połamał pałeczkę)

łamanie pałek dość często się zdarza, tylko nie zawsze to widać, bo Zbyszek bardzo szybko sobie z tym radzi;)
"Nothingman... Isn't it something...?"
Awatar użytkownika
tazaj

Postautor: tazaj » ndz mar 11, 2012 12:42 am

tazaj pisze:a to co wyrabiał Zbyszek ( pewności nie mam ale chyba połamał pałeczkę)

łamanie pałek dość często się zdarza, tylko nie zawsze to widać, bo Zbyszek bardzo szybko sobie z tym radzi;)[/quote]
No właśnie Zbyszek tak szybko sobie z tym radzi, że ciężko to zauważyć, ale w pewnym momencie zauważyłem, że Zbyszek gra różnymi pałeczkami, jedna była surowa a druga czerwona i :lol: :lol: :lol: po koncercie jeden z fanów podpisywał uszkodzoną pałeczkę Zbyszka no i to tyle co zdołałem zauważyć :lol:
Awatar użytkownika
tazaj

Postautor: tazaj » ndz mar 11, 2012 12:48 am

A i jeszcze zapomniałem dodać, że inne instrumenty też nie wytrzymały tego koncertu, ponieważ struna Adama też powiedziała dość w pewnym momencie i wzięła i pękła :(
boston

Postautor: boston » ndz mar 11, 2012 8:38 am

A, no widzisz tazaj.... jak człowiek przyciśnie to zawsze może się czegoś dowiedzieć :lol:
Na każdym z koncertów coś się dzieje i każdy jest inny więc dla tych, którym nie było dane być są to ciekawe informacje.
Dzięki.
tazaj pisze:Żałujcie, że nie byliście.

Cały czas żałuję bardzo ale są rzeczy ważne i ważniejsze....poza tym finansami też trzeba gospodarować w miarę swoich możliwości.
Mam nadzieję, że teraz będę nieco aktywniejsza bo czarne chmury znad mojej głowy nieco się przerzedziły :roll:
Awatar użytkownika
tazaj

Postautor: tazaj » ndz mar 11, 2012 9:59 am

boston pisze:Cały czas żałuję bardzo ale są rzeczy ważne i ważniejsze....poza tym finansami też trzeba gospodarować w miarę swoich możliwości.
Mam nadzieję, że teraz będę nieco aktywniejsza bo czarne chmury znad mojej głowy nieco się przerzedziły :roll:

To cieszę się, że słoneczko zaświeciło w Twoim życiu i rozumiem przecież, że koncerty też kosztują. To był nasz pierwszy koncert w tym roku, (też z finansami nie jest najlepiej, początek roku zawsze jest trudny)- a kolejny zapewne dopiero w Warszawie w kwietniu, ale chciałem pochwalić się jeszcze, że po koncercie miłe było gdy poszliśmy po autografy a Jasiu i Zbyszek pamiętali nas i się z nami przywitali jak ze starymi znajomymi :lol:
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » ndz mar 11, 2012 12:12 pm

kikan pisze:Nie było wehikułu? To chyba trzeba gdzieś zanotować :)

Z tego co zauważyłem Wehikuł symfonicznie jest dość rzadko grany, a szkoda, bo aranżacja ciekawa :)
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
Awatar użytkownika
alembik

Postautor: alembik » ndz mar 11, 2012 2:43 pm

tazaj pisze:Jasiu i Zbyszek pamiętali nas i się z nami przywitali jak ze starymi znajomymi

Bo Jasiu i Zbyszek (oprócz tego, że są świetnymi muzykami) to faceci z klasą i bardzo sympatyczni ludzie.
stadzio2

Postautor: stadzio2 » ndz mar 11, 2012 7:49 pm

Na mnie szczególne wrażenie wywarł Zbyszek - nie wiem, skąd on bierze taką moc! :) O Benie już nie wspomnę 8)

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Robert_K

Postautor: Robert_K » ndz mar 11, 2012 8:13 pm

Ze Zbyszkiem lepiej nie zadzierać bo jakby tak przyłożył pałką po głowie to chyba przytomność można by stracić :) I po co był ten stres Zbyszku? Mówiłem że będzie jak zawsze rewelacyjnie, a tu same bardzo dobre opinie i pochwały! :) Do zobaczenia za 2 tygodnie!
boston

Postautor: boston » pn mar 12, 2012 9:57 am

stadzio2 pisze:Na mnie szczególne wrażenie wywarł Zbyszek - nie wiem, skąd on bierze taką moc! :)

To się chyba nazywa "siła spokoju". No i Zbyszek ma chyba serce do tego co robi :lol:
Robert_K pisze:I po co był ten stres Zbyszku?

Wydaje mi się, że Panowie generalnie o wiele mocniej przeżywają koncerty symfoniczne. Może dlatego, że nie są sami na scenie i nie wszystko zależy tylko od Nich?
magdzialenka20

Postautor: magdzialenka20 » pn mar 12, 2012 11:48 am

Witam ! Piątkowy koncert DŻEMU buł moim pierwszym. Nadal w głowie mam tą niesamowitą muzykę :) Te niesamowite emocje :) Miło mi będzie jak poznam was fanów DŻEMU :) Będę wielce zaszczycona :) Pozdrawiam :)
boston

Postautor: boston » pn mar 12, 2012 4:46 pm

My również będziemy zaszczyceni :lol:
Witamy nowicjuszkę!
Awatar użytkownika
tazaj

Postautor: tazaj » pn mar 12, 2012 4:48 pm

boston pisze:My również będziemy zaszczyceni :lol:
Witamy nowicjuszkę!

Też się pod tym podpisujemy :D