[2012.09.16] Zgierz

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

[2012.09.16] Zgierz

Postautor: ArekJ » pn wrz 17, 2012 2:48 pm

Hej hej!
I jakie wrażenia po koncercie?
Ja osobiście jestem mega zadowolony, piękna setlista, piękny koncert obejrzany i wysłuchany w spokoju dzięki uprzejmości Pana Leszka - dużo fajniej ogląda się koncert stojąc przed barierkami i nie będąc popychanym w tłumie - chociaż to też powiedzmy sobie szczerze ma swój urok ;)
Jak zwykle dziękuje zespołowi za możliwość zamienienia z Wami paru słów...

A poniżej setlista, piękna setlista :)
1. Detox
2. Powiał boczny wiatr
3. Do przodu
4. To tylko dwa piwa
5. Tylko ja i Ty
6. Złoty paw
7. Bujam się
8. Cała w trawie
9. Diabelski żart
10. Magazyn mód
11. Partyzant
12. Harley mój
13. Wehikuł czasu
14. Sen o Victorii

BIS I
15. Kaczor
16. Cegła

BIS II
17. Naiwne pytania
18. Whisky

Pozdrawiam i do następnego! :)
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
Cris7

Re: [16.09.201] Zgierz

Postautor: Cris7 » pn wrz 17, 2012 3:25 pm

Podobało mi się , Zwłaszcza oglądając koncert z pierwszej ławeczki było spoko :D

Magazyn mód był jakos inaczej zagrany ? czy mi sie wydawało ?
ASIA72

Postautor: ASIA72 » pn wrz 17, 2012 3:59 pm

Podzielam w pełni Arka zdanie. Koncert świetny, setlista rewelacyjna. Wielkie podziękowania dla Leszka za możliwość wysłuchania, i obejrzenia koncertu w pierwszej ławce :D
Oczywiście dziękuję zespołowi za mega piękne chwile.
Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Dementis

Postautor: Dementis » pn wrz 17, 2012 4:13 pm

To tylko dwa piwa WoW! Zazdroszczę wam.
sylablues

Postautor: sylablues » pn wrz 17, 2012 6:40 pm

Łoooooo :shock: ale setlista!!!! Zazdroszczę! :lol:
...każdy ma swojego Anioła, każdy ma i będzie go miał...
buntownick

Postautor: buntownick » pn wrz 17, 2012 7:40 pm

Koncercik fajny.Setlista mnie trochę zaskoczyła a szczególnie dawno nie słyszany bynajmniej przeze mnie Magazyn Mód.Miejsce występu trochę nieciekawe(lubie duże plenerowe granie) ale nie ma się co czepiać.Publika,wiadomo jak jest na darmowych-częsc osób nie wiedziała co w tym Dżem-ie drzemie i nie czuła bluesa.Muzycznie chłopaki nie schodzą ponizej poziomu do którego przyzwyczaili swoich wiernych słuchaczy.I to był Dzień Polskiego Bluesa oraz urodziny B.B więc warto było być,słuchać,przeżyć jeszcze jeden koncert z tak wielu przeżytych...Do usłyszenia na następnym...
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » pn wrz 17, 2012 11:55 pm

Magazyn chyba jak zawsze... jak zrzucę filmiki to się porówna, ale wydaje mi się, że Dwa piwa mają jakoś zmienioną aranżację.
Awatar użytkownika
Robert_K

Postautor: Robert_K » wt wrz 18, 2012 1:55 am

Cała w Trawie wreszcie mnie nawiedziła! W dodatku Tylko Ja i Ty. Ja nie wiem jak zespołowi podziękować za to. Będę musiał chyba kratę dobrego piwa kupić, no i opakowanie herbaty dla p.Zbyszka :D

Dzięki za rewelacyjny koncert dla wszystkich!
Awatar użytkownika
Harry

Postautor: Harry » wt wrz 18, 2012 12:00 pm

Koncert naprawdę super :)
Powiem szczerze, że nie spodziewałem się takich perełek na darmowym Dżemie :)
Dzięki wielkie za BARDZO udany koncert (zarówno zespołowi, jak i ekipie warszawskiej :) )!!
Do zobaczenia na symfonicznym (mimo, iż bilety są POTWORNIE drogie ;) )!
maciek_1987

Postautor: maciek_1987 » wt mar 05, 2013 7:56 pm

Hej hej, szkoda ze dopiero teraz tutaj pisze na temat koncertu w Zgierzu, ale bardzo rzadko cos wchodze na forum tutaj, a powinienem byc tutaj stale hehe. Dziekuje kochani, ze wam sie koncert w mojim rodzinnym miescie podobal. To byl rowniez koncert w bardzo szczegolnym dniu, w Polskim Dniu Bluesa. Nie moglem niestety przyleciec z Niemiec (mieszkam tam od 11 lat) na ten wspanialy koncert o ktory zabiegalem u wladz miasta :-( podczas mojej wizyty u Pani Prezydent, wydawalo sie ze szanse bede wtedy marne zeby udalo sie jeszcze w 2012 roku sciagnac Dzem do Zgierza, a jednak poskutkowalo. Musze powiedziec ze ucieszylem sie bardzo, gdy dowiedzialem sie o wystepie. Do bylo cos niesamowitego. Byla mozliwosc zebym zapowiedzial zespol,ale no coz niestety takie zycie.:-( ale zato widzialem sie z nimi w Essen :-)
Chcialem niezmiernie podziekowac Arkowi Jurczewskiemu (arekj) ze zrobil super pamiatke ze Zgierza :-)
Dziekuje Kochani rowniez ze przy okazji odwiedziliscie Zgierz !!!
Pozdrawiam was goraco !!!
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » wt mar 05, 2013 8:00 pm

maciek_1987 pisze:Hej hej, szkoda ze dopiero teraz tutaj pisze na temat koncertu w Zgierzu, ale bardzo rzadko cos wchodze na forum tutaj, a powinienem byc tutaj stale hehe. Dziekuje kochani, ze wam sie koncert w mojim rodzinnym miescie podobal. To byl rowniez koncert w bardzo szczegolnym dniu, w Polskim Dniu Bluesa. Nie moglem niestety przyleciec z Niemiec (mieszkam tam od 11 lat) na ten wspanialy koncert o ktory zabiegalem u wladz miasta :-( podczas mojej wizyty u Pani Prezydent, wydawalo sie ze szanse bede wtedy marne zeby udalo sie jeszcze w 2012 roku sciagnac Dzem do Zgierza, a jednak poskutkowalo. Musze powiedziec ze ucieszylem sie bardzo, gdy dowiedzialem sie o wystepie. Do bylo cos niesamowitego. Byla mozliwosc zebym zapowiedzial zespol,ale no coz niestety takie zycie.:-( ale zato widzialem sie z nimi w Essen :-)
Chcialem niezmiernie podziekowac Arkowi Jurczewskiemu (arekj) ze zrobil super pamiatke ze Zgierza :-)
Dziekuje Kochani rowniez ze przy okazji odwiedziliscie Zgierz !!!
Pozdrawiam was goraco !!!

Nie ma sprawy :)

Wróć do „Koncerty”