[2013.04.12] Radom, Strefa G2

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Re: [2013.04.12] Radom, Strefa G2

Postautor: ArekJ » sob kwie 13, 2013 2:24 pm

Robert_K pisze:Arek wrzuć Całą w Trawie proszęęęę!!!!! Z tym wejściem na klawiszach Jasia no!!

Nie, będę sam sobie ją oglądał! :P
Wieczorem zacznę wrzucać dopiero raczej.
Chociaż może wcześniej... kto wie.
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
Awatar użytkownika
thewesoly79
Kontaktowanie:

Postautor: thewesoly79 » sob kwie 13, 2013 2:58 pm

Robert_K pisze:Arek wrzuć Całą w Trawie proszęęęę!!!!! Z tym wejściem na klawiszach Jasia no!!

Do przodu mi Arek nagrałeś?
gajusia

Postautor: gajusia » sob kwie 13, 2013 6:03 pm

Kochani !!! z tymi bravami po Całej w Trawie to ja nie miałam żadnego problemu , jestem (na szczęście) dość często na koncertach hahahahaha,,,,, więc dla mnie to było dość dziwne że w środku koncertu, ale ok!!!!!!!!!!!!!! kocham was bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Dla mnie każdy koncert jest wyjątkowy i bajeczny . KOcham ten zespół jak powietrze jak moje dzieci jak mojego cudownego męża który zostaje w domu gdy ja (koncetuję ).Zapomniałam napisać o o Jesionach , nareszcie Maciuś daje wszystko z siebie w tym kawałku.Udało mi się dotrzeć do kochanego JURASA - pod pretekstem córci ukradłam całuski !!!!!!!!!!!! hahha oczywiście Zbyszkowi z okazji urodzin również także jeszcze raz 100 lat , a WAS KOCHANI DŻEMOWI POZDRAWIAM I CAŁUJĘ ANIA M
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » sob kwie 13, 2013 7:23 pm

thewesoly79 pisze:

Do przodu mi Arek nagrałeś?

Ja
ivisenna

Postautor: ivisenna » sob kwie 13, 2013 8:27 pm

Uh, ogarnęłam się trochę, więc może i ja dołączę do chóru zachwycającego się tym występem. Z każdym koncertem upewniam się w przekonaniu, że Dżem to najgenialniejszy band na świecie. Było po prostu pięknie, tylko minęło zdecydowanie zbyt szybko. Nie mogę uwierzyć, że to prawie 3h. Cudna setlista, szkoda, że bez Niewinnych, ale rozumiem że to utwór na wyjątkowe okazje i czekam na kolejny Festiwal. Do braku klimy w g2 trzeba się przyzwyczaić, bo chyba nie zmieni się to w najbliższym czasie. No i ochrona jak zwykle zbyt nadgorliwa.
Ostatnio zmieniony sob kwie 13, 2013 10:29 pm przez ivisenna, łącznie zmieniany 1 raz.
„Nie ma demonów, jeśli nie uważać za demona wolności; świat jest jeden i Bóg jest jeden, i wiara jest jedna, przybyszu, a reszta jest milczeniem.”
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » sob kwie 13, 2013 10:09 pm

ivisenna pisze:Uh, ogarnęłam się trochę, więc może i ja dołączę do chóru zachwycającego się tym występem. Z każdym koncertem upewniam się w przekonaniu, że Dżem to najgenialniejszy band na świecie. Było po prostu pięknie, tylko minęło zdecydowanie zbyt krótko. Nie mogę uwierzyć, że to prawie 3h. Cudna setlista, szkoda, że bez Niewinnych, ale rozumiem że to utwór na wyjątkowe okazje i czekam na kolejny Festiwal. Do braku klimy w g2 trzeba się przyzwyczaić, bo chyba nie zmieni się to w najbliższym czasie. No i ochrona jak zwykle zbyt nadgorliwa.

Ja tamtejsza ochrone uwazam za calkiem okej. Nadgorliwa to jest w Warszawskiej Stodole...
ivisenna

Postautor: ivisenna » ndz kwie 14, 2013 3:01 pm

A może, nie miałam 'przyjemności' z tamtejszą. Ale jakoś mi nie odpowiadają ci radomscy, pewnie to przez te ich garnitury. ArekJ, jak będziesz coś wrzucał, to podziel się linkiem :D
„Nie ma demonów, jeśli nie uważać za demona wolności; świat jest jeden i Bóg jest jeden, i wiara jest jedna, przybyszu, a reszta jest milczeniem.”
Awatar użytkownika
Bubbi

Postautor: Bubbi » pn kwie 15, 2013 8:14 am

ArekJ pisze:
ivisenna pisze:Uh, ogarnęłam się trochę, więc może i ja dołączę do chóru zachwycającego się tym występem. Z każdym koncertem upewniam się w przekonaniu, że Dżem to najgenialniejszy band na świecie. Było po prostu pięknie, tylko minęło zdecydowanie zbyt krótko. Nie mogę uwierzyć, że to prawie 3h. Cudna setlista, szkoda, że bez Niewinnych, ale rozumiem że to utwór na wyjątkowe okazje i czekam na kolejny Festiwal. Do braku klimy w g2 trzeba się przyzwyczaić, bo chyba nie zmieni się to w najbliższym czasie. No i ochrona jak zwykle zbyt nadgorliwa.

Ja tamtejsza ochrone uwazam za calkiem okej. Nadgorliwa to jest w Warszawskiej Stodole...

oj tak... na ostatnim (akustycznym) koncercie Dżemu, w ubiegłą niedzielę, ochroniarze przy wejściu zabrali bursztynowej... jabłko :shock:
co do klimy w G2... pod scenę się raczej nigdy nie pcham więc nie wiem jak jest, ale z tyłu coś tam zawsze dmucha (czasem aż za bardzo :wink: )

i chyba najwyższy czas żebym się "ujawnił"...
oto więc ja - w całej okazałości:
http://www.coolturalnyradom.pl/news/show_photo/12996
:lol:
emi92

Postautor: emi92 » pn kwie 15, 2013 6:00 pm

Uf... i ja trochę odetchnęłam i pozbierałam myśli więc napiszę coś od siebie ;) Generalnie po tym koncercie bardzo zebrało mi się na sentymenty. Po pierwsze to właśnie w G2 jakieś 2 lata temu byłam na swoim pierwszym Dżemowym koncercie,a po drugie wyliczyłam sobie, że ten piątkowy to mój równy 20 koncert, więc taki mini jubileusz. I również dołączę się do wszystkich zachwyconych tym koncertem, bo dla mnie było pięknie z wielu powodów. Najważniejszy był ten klimat, chłopcy byli w świetnej formie! Energia tak krążyła między nami a sceną, że.. nie da się po prostu tego opisać. Chciało się więcej i więcej :) Po cichu liczyłam najbardziej na "Jesiony" i doczekałam się! W ogóle nie muszę chyba komentować setlisty ;) Mnie osobiście nakręcał jeszcze bardziej pozytywnie każdy kolejny kawałek. I dlatego nie potrafię powiedzieć z czego cieszyłam się najbardziej. Oczywiście perełką byli "Lunatycy" i wyczekiwana nie tylko przez Roberta "Cała w trawie" (chociaż nie ukrywam, że w wykonaniu Maćka wolałabym zdecydowanie "Tylko ja i Ty"). Ale tak jak już mówiłam, ten koncert był dla mnie jakiś szczególny. Później długo jeszcze mogłam cieszyć się obecnością Dżemowych chłopców. No i kochanymi ludźmi, których poznałam właśnie dzięki koncertom, i z którymi czas mogę spędzać zazwyczaj tylko w takich okolicznościach, niestety. (Areczku, pozdrowienia z Lublina dla najlepszych chłopaków na świecie :)) Naprawdę koncert i ten czas "pokoncertowy" przyniosły mi tyle radochy i energii, że marzyłam o tym, żeby czas zatrzymał się na dłuższą chwilę.
Poza tym chyba udała nam się niespodzianka dla Zbyszka i miło było sprawić mu chociaż odrobinę radości ;)
Podsumowując : w mojej skromnej puli dżemowych koncertów, ten wcisnęłabym zdecydowanie do czołówki, tuż za tymi festiwalowymi ;)
pablob

Postautor: pablob » sob kwie 27, 2013 11:10 pm

W listopadzie Dżem zagra koncert w Białobrzegach nad Pilicą :) Obecność obowiązkowa :)
Awatar użytkownika
Robert_K

Postautor: Robert_K » ndz kwie 28, 2013 12:53 pm

pablob pisze:W listopadzie Dżem zagra koncert w Białobrzegach nad Pilicą :) Obecność obowiązkowa :)

Areczku! Jadziem!
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » ndz kwie 28, 2013 2:49 pm

Robert_K pisze:
pablob pisze:W listopadzie Dżem zagra koncert w Białobrzegach nad Pilicą :) Obecność obowiązkowa :)

Areczku! Jadziem!

Może w moje urodziny!
Jadymy! :)
gajusia

Postautor: gajusia » ndz maja 05, 2013 2:09 pm

Kto mnie zabierze???

Wróć do „Koncerty”