[30.11.2014] Wrocław

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

[30.11.2014] Wrocław

Postautor: ArekJ » wt gru 02, 2014 9:08 am

Hej hej!
Na koncercie nie planowałem się pojawić, ale zostałem uprowadzony przez moją ukochaną, Roberta i jedną znajomą do Wrocławia na 2 dniowy wypad z powodu moich urodzin. Lokalizacja nie była oczywiście przypadkowa, ponieważ w dniu moich urodzin we Wrocławiu zagościł Zespół Dżem. I w ten oto sposób znalazłem się na koncercie, pomimo, że na koncercie miałem pojawić się dopiero w Warszawskiej Stodole.
Koncert był niesamowity. Nie było może jakiś wielkich zaskoczeń co do zagranych utworów, ale za to moc z jaką zagrany został cały koncert, od samego początku do samego końca, to było coś! Naprawdę dawno nie byłem na tak energicznym koncercie, na którym widać było zabawę publiczności i zespołu przez calutki czas!
Cała w trawie została zagrana w zaskakującej aranżacji - Jurek przejął "start" Adasia, a później przejścia między zwrotkami grali we dwóch! Pięknie to brzmiało :)
Człowieku co się z Tobą dzieje z solówkami całego sekstetu to dawno niesłyszany przeze mnie utwór, co też wywołało ogromny uśmiech na mojej twarzy!
Sporym zdziwieniem były "zawirowania" w kolejności w secie.
Nie spodziewałem się pod koniec głównego seta Do przodu, ani Bocznego wiatru na pierwszym bisie ;)

Koncert ten zostanie w mojej pamięci na długo. Był to jeden z najlepszych koncertów w moim życiu, w tym roku zdecydowanie zajmuje miejsce drugie - zaraz po 35 urodzinach.

No - i był idealną końcówką moich urodzin. Od teraz mogę lecieć na Dżem w USA i napić się tam legalnie piwa! ;) ;) ;)

Pozdrawiam,
Arek
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
boston

Re: [30.11.2014] Wrocław

Postautor: boston » wt gru 02, 2014 9:46 am

Arku! Dzięki za entuzjastyczną relację z koncertu :lol:
No i oczywiście 100 lat!!!! z okazji urodzin. Oby wszystkie następne były tak samo udane!
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » wt gru 02, 2014 10:03 am

boston pisze:Arku! Dzięki za entuzjastyczną relację z koncertu :lol:
No i oczywiście 100 lat!!!! z okazji urodzin. Oby wszystkie następne były tak samo udane!

Dzięki, dzięki :)
I mam nadzieję, że do zobaczenia w Stodole :)
Dzemowy

Postautor: Dzemowy » wt gru 02, 2014 8:24 pm

Mozna cały set prosić :)?
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » wt gru 02, 2014 9:52 pm

Detox, Prokurator, Kołyska, Do przodu, Człowieku, Cała w trawie, Noc i rytm, Ani dużo, Boczny wiatr, Victoria, Diabelski, Kaczor, Whisky, Lunatycy, Partyzant, Harley, Cegła, Gorszy dzień, Autsajder, Wehikuł czasu.
Totalnie nie w kolejności, ale chyba to było zagrane. Nie wiem czy coś jeszcze.

Wróć do „Koncerty”