WROCŁAW - Hala Stulecia 07.04.2017 r.

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

bloodflower

WROCŁAW - Hala Stulecia 07.04.2017 r.

Postautor: bloodflower » pt kwie 07, 2017 11:47 pm

I kolejny już koncert za nami. Oto setlista:
1. A jednak czegoś żal
2. Powiał boczny wiatr
3. Noc i rytm
4. Ćma barowa
5. Tylko ja i Ty
6. Gorszy dzień
7. Cała w trawie
8. Partyzant
9. Strach
10. Kim jestem, jestem sobie
11. Jak malowany ptak
12. Wehikuł czasu
13. Sen o Victorii
Bis I
14. Naiwne pytania
15. Kaczor
16. Czerwony jak cegła
Bis II
17.Autsajder
18.Whisky
Koncert bardzo dobry. Wielki plus za nagłośnienie, każdy instrument słychać było idealnie, wokal Maćka również - swoją drogą Maciek w świetnej formie. Set główny ponadstandardowy, z otwarciem - marzeniem . "A jednak czegoś żal", trochę może zagrane ciut za wolno jak dla mnie. Panowie w świetnej formie, co widać było szczególnie w "Tylko ja i Ty", w jak zawsze soczyście zagranym "Strachu" i przejmującym "Malowanym ptaku". Tylko miałem wrażenie, że liczna publiczność wrocławska jakaś taka dzisiaj niemrawa była, rozruszała się dopiero na dobre przy "Wehikule", a może to tylko takie moje subiektywne błędne odczucie. Bisy przewidywalne i standardowe, choć w pewnym momencie ... było tak, Styka wychodzi na pierwszy bis i zaczyna grać - myślę -nowe dzwięki, nowy utwór ! a to chłopaki na Święta niespodziankę zrobili ! Po paru chwilach jednak Jurek wrócił na przyjemne i skąd inąd znane dzwięki "Naiwnych pytań". Cóż, na nowości trzeba poczekać jeszcze trochę, ale, jak było słychać w tej Jurkowej intonacji, jakieś pomysły już są :wink: Z dżemowym pozdrowieniem.

Wróć do „Koncerty”