[02.12.2017 r.] WAŁBRZYCH

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

bloodflower

[02.12.2017 r.] WAŁBRZYCH

Postautor: bloodflower » ndz gru 03, 2017 12:23 am

I po kolejnym koncercie ...
Setlista:
1. Detox (jednen z lepszych otwieraczy)
2. Mała Aleja Róż ( w trakcie utworu chwilowy brak nagłośnienia i świeteł, słychać było tylko perkusję, Solo Jurka już w pełnej krasie)
3. Ćma barowa (Adam zepsuł strunę w gitarze :-))
4. Do przodu (Adam pięknie tu szyje)
5. Do kołyski (ograny utwór, ale na koncercie nie może go zabraknąć, ma coś w sobie i tyle)
6. Mamy forsę mamy czas (rzadko grany na koncertach, a szkoda, bo świetnie wypada live i dzisiaj też tak było)
7. Jesiony (jak zwykle piękna psychodelia)
8. Człowieku co się z tobą dzieje ( nie lubię tego utworu i nic na to nie poradzę)
9. Ostatnie widzenie (krwiście i soczyście zagrany, z przejmującym głosem Maćka)
10. Magazyn Mód (super utwór, z klimatycznej płyty)
11. Kim jestem, jestem sobie (też przez chwilę problemy z dźwiękiem i światłami)
12. Harley mój (tu jak zwykle Adam na końcu pojeździł swoim harleyem-gitarą po scenie)
13. Wehikuł czasu (nie mogło zabranąć słów Maćka - pamiętajcie o Pawle i Ryśku - i nie zabrakło pod koniec Wehikułu)
Bis I (na bisach Beno często siedział na krześle, ale dawał radę)
14. Partyzant
15.Naiwne pytania
16. Czerwony jak cegła
Bis II
17. Autsajder
18. Whisky (jak zwykle w końcówce Panowie odlecieli, ale oni tu już tak mają)

Koncert udany, Panowie zagrali z tzw. kopem, szczególnie dzisiaj Styka szalał na gitarze. Czekałem z nadzieją na coś z nowości, ale niestety nie doczekałem się. Może następnym razem. Panowie, naprawdę są jeszcze fani, którzy na te nowości czekają z niecierpliwością, pomimo tego, że "w internecie jest wszystko", jak to mówi Beno :-). Na stoisku m.in.bombki dżemowe - zakupiłem, a jakże :-), bo Święta za pasem i z Dżemem na magicznej kulce jakoś jeszcze radośniej będzie. Z dżemowym pozdrowieniem.
Skazana_na_Dzem

Re: [02.12.2017 r.] WAŁBRZYCH

Postautor: Skazana_na_Dzem » ndz gru 03, 2017 6:58 pm

bloodflower pisze:I po kolejnym koncercie ...
Setlista:
1. Detox (jednen z lepszych otwieraczy)
2. Mała Aleja Róż ( w trakcie utworu chwilowy brak nagłośnienia i świeteł, słychać było tylko perkusję, Solo Jurka już w pełnej krasie)
3. Ćma barowa (Adam zepsuł strunę w gitarze :-))
4. Do przodu (Adam pięknie tu szyje)
5. Do kołyski (ograny utwór, ale na koncercie nie może go zabraknąć, ma coś w sobie i tyle)
6. Mamy forsę mamy czas (rzadko grany na koncertach, a szkoda, bo świetnie wypada live i dzisiaj też tak było)
7. Jesiony (jak zwykle piękna psychodelia)
8. Człowieku co się z tobą dzieje ( nie lubię tego utworu i nic na to nie poradzę)
9. Ostatnie widzenie (krwiście i soczyście zagrany, z przejmującym głosem Maćka)
10. Magazyn Mód (super utwór, z klimatycznej płyty)
11. Kim jestem, jestem sobie (też przez chwilę problemy z dźwiękiem i światłami)
12. Harley mój (tu jak zwykle Adam na końcu pojeździł swoim harleyem-gitarą po scenie)
13. Wehikuł czasu (nie mogło zabranąć słów Maćka - pamiętajcie o Pawle i Ryśku - i nie zabrakło pod koniec Wehikułu)
Bis I (na bisach Beno często siedział na krześle, ale dawał radę)
14. Partyzant
15.Naiwne pytania
16. Czerwony jak cegła
Bis II
17. Autsajder
18. Whisky (jak zwykle w końcówce Panowie odlecieli, ale oni tu już tak mają)

Koncert udany, Panowie zagrali z tzw. kopem, szczególnie dzisiaj Styka szalał na gitarze. Czekałem z nadzieją na coś z nowości, ale niestety nie doczekałem się. Może następnym razem. Panowie, naprawdę są jeszcze fani, którzy na te nowości czekają z niecierpliwością, pomimo tego, że "w internecie jest wszystko", jak to mówi Beno :-). Na stoisku m.in.bombki dżemowe - zakupiłem, a jakże :-), bo Święta za pasem i z Dżemem na magicznej kulce jakoś jeszcze radośniej będzie. Z dżemowym pozdrowieniem.

bloodflower Dzięki za relacje.Tak bardzo tęsknię za chłopakami.Moze jeszcze kiedyś uda mi się być na którymś z koncertów Dżemu.Mam taką nadzieję.
Skazana_na_Dzem/katarzyna z Tomaszowa Lubelskiego
Awatar użytkownika
wawierniamarcin
Kontaktowanie:

Re: [02.12.2017 r.] WAŁBRZYCH

Postautor: wawierniamarcin » wt gru 05, 2017 7:32 pm

Dzięki bloodflower
Pozdrawiam
Marcin Wawiernia

Wróć do „Koncerty”