[09.11.2018] Świebodzice

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

bloodflower

[09.11.2018] Świebodzice

Postautor: bloodflower » pt lis 09, 2018 11:04 pm

Setlista w całości i w kolejności :
1. A jednak czegoś żal
2. Idź zawsze do przodu
3. Gorszy dzień
4. Ćma barowa
5. Powiał boczny wiatr
6. Modlitwa
7. Mamy forsę, mamy czas
8. Lunatycy
9. Szara mgła
10. Kim jestem, jestem sobie
11. Jak malowany ptak
12. Czerwony jak cegła
13. Wehikuł czasu
Bis I
14. Partyzant
15.Sen o Victorii
Bis II
16. Autsajder
17. Whisky

Koncert bez Adama. Jak powiedział Maciek, Adama zmógł wirus. Jurek z Januszem nadrabiali jak mogli ale i tak brakowało drugiej gitary, szczególe w Idź zawsze do przodu, w Modlitwie, w Bocznym wietrze, w Malowanym ptaku. Koncert mimo to bardzo dobry. Muzycy w dobrej formie. Publiczność też dopisała i czuć było chemię między Zespołem a publiką. Setlista ? Dla mnie rewelacyjna. Szczególnie ucieszył najlepszy otwieracz koncertów Dżemu tj. A jednak czegoś żal (też żal, że bez Adama), Modlitwa i dawno nie słyszana Szara mgła. Po koncercie, po paru minutach do fanów wyszedł Jurek i cierpliwie pozował do zdjęć i rozdawał autografy - wielki szacunek za to dla Artysty.
Do zobaczenia na kolejnych koncertach.

P.S. Może jednak większym gronem wrócimy do starej, dobrej tradycji pisania na oficjalnej stronce chociaż paru zdań relacji z koncertów ? Ja zatęskniłem za tym, stąd te parę słów. Na facebooku to jednak nie to samo...
Ostatnio zmieniony wt lis 13, 2018 8:22 am przez bloodflower, łącznie zmieniany 1 raz.
Skazana_na_Dzem

Re: [09.11.2018] Świebodzice

Postautor: Skazana_na_Dzem » sob lis 10, 2018 11:04 am

bloodflower pisze:
P.S. Może jednak większym gronem wrócimy do starej, dobrej tradycji pisania na oficjalnej stronce chociaż paru zdań relacji z koncerów ? Ja zatęskniłem za tym, stąd te parę słów. Na facebooku to jednak nie to samo...

bloodflower Bardzo dobry pomysł.Bardzo dobry.
Oj jak dawno tu byłam.
Skazana_na_Dzem/Kasia z Tomaszowa Lubelskiego

W życiu piękne są tylko chwile...

Wróć do „Koncerty”