Marcin Sitko "RYSIEK RIEDEL We Wspomnieniach"

Co, gdzie i kiedy można "usłyszeć" o kapeli

Moderatorzy: Piotrek, Radek

GreenHorn

Marcin Sitko "RYSIEK RIEDEL We Wspomnieniach"

Postautor: GreenHorn » wt lut 26, 2019 3:31 pm

Z końcem ubiegło roku, a z początkiem Nowego ukazała się kolejna pozycja książkowa o Ryszardzie Riedlu. Pan Marcin Sitko wysłuchał spisał wspomnienia osób będących najbliżej Ryśka, które dzisiaj możemy przeczytać na kartach tejże książki. Zapowiedź wydawnictwa brzmi tak: "Niezwykła książka o niezwykłym człowieku. Jest jak podróż w czasie. Zawiera wiele osobistych wspomnień związanych z artystą - spisanych wśród członków rodziny, przyjaciół, znajomych, dziennikarzy i muzyków. To cenna i pięknie wydana pamiątka dla tych, którzy pamiętają jednego z najbardziej niezwykłych wokalistów polskiej sceny muzycznej. Słowo wstępne napisał Sebastian Riedel, syn Ryśka"

Podpytuje zatem, czy ktoś już jest po lekturze książki? Jakie są Wasze wrażenia?
"(...) skąd mamy wiedzieć, że nie jesteśmy bohaterami dzieła jakiegoś pisarza, przelotną myślą kogoś nudzącego się w autobusie albo źdźbłem w oku Boga, źdźbłem, od którego w tym oku pojawiły się łzy?" Stephen King
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Re: Marcin Sitko "RYSIEK RIEDEL We Wspomnieniach"

Postautor: ArekJ » ndz mar 03, 2019 10:06 pm

Przeczytałem pierwsze parę roździałów, czyta się przyjemnie, miło. Parę nowych ciekawostek już wyniosłem. Zobaczymy co będzie dalej. Na razie permanentny brak czasu, którąś książkę już rozgrzebałem i nie dokończyłem... :cry:
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
nonephone

Postautor: nonephone » czw kwie 11, 2019 12:33 pm

Jak dla mnie spoko
Awatar użytkownika
malika231

Postautor: malika231 » pt cze 21, 2019 9:53 am

Książka mega wzruszająca. Najbardziej poruszyły mnie opinie przyjaciół i znajomych. Obecnie czytam ją po raz drugi :). Dla mnie Riedel jest zdecydowanie numerem jeden jeśli chodzi o naszą rodzimą scenę.
michal̷_4
Kontaktowanie:

Postautor: michal̷_4 » śr cze 26, 2019 10:59 pm

wg mnie fajna książka - polecam
porównaj ceny okien http://twoje-okna.com

Wróć do „Dżem w mediach”