Program telewizyjny

Co, gdzie i kiedy można "usłyszeć" o kapeli

Moderatorzy: Piotrek, Radek

OlaSwoba

Re: Program telewizyjny

Postautor: OlaSwoba » pt wrz 17, 2010 3:09 pm

Tak, to było to samo co kiedyś na Tvp kultura, ale wstałam, obejrzałam i... poszłam spać, bo jeszcze dzisiaj trzeba było być w szkole :P
Gość

Postautor: Gość » pt paź 22, 2010 1:51 pm

28 października w TVNie odbędzie się premiera filmu "Cisza", w którym wykorzystano 3 utwory zespołu Dżem.
http://filmpolski.pl/fp/index.php/1225842
Gość

Postautor: Gość » pt paź 22, 2010 4:01 pm

dzięki za info;)
Gość

Postautor: Gość » czw paź 28, 2010 10:30 pm

ja bym raczej powiedział ze wykorzystano jeden utwór 'Modlitwe' bo nie mozna powiedziec tego samego o pawiu czy aleji róż... kto widzial film to wie o czy mowie:) a co do filmu spodziewałem sie czegos lepszego ...
Gość

Postautor: Gość » czw paź 28, 2010 10:35 pm

bluesman84 pisze:a co do filmu spodziewałem sie czegos lepszego ...

Nie oglądałam - znam tą historie aż za dobrze - moje liceum, mój nauczyciel geografii ...
papusny

Postautor: papusny » pt paź 29, 2010 10:57 am

bluesman84 Masz racje takie ucinki "Złoty Paw" i "Mała aleja róż" to trzeba było dobrze się przysłuchać żeby to usłyszeć. ale za to "Modlitwa" to wypadała wspaniale w tym momencie chodź takiego właśnie się spodziewałem.
michalz

Postautor: michalz » pt paź 29, 2010 11:13 am

papusny pisze:bluesman84 Masz racje takie ucinki "Złoty Paw" i "Mała aleja róż" to trzeba było dobrze się przysłuchać żeby to usłyszeć. ale za to "Modlitwa" to wypadała wspaniale w tym momencie chodź takiego właśnie się spodziewałem.

dokładnie tak mnie ścisnęło w tym momencie właśnie idealny moment film dla przestrogi żeby nie wybierać się w góry bez odpowiedniego szkolenia i przede wszystkim myślę też doświadczenia.
Peace&Love
Gość

Postautor: Gość » pt paź 29, 2010 11:44 am

Bardzo mnie poruszył ten film.Skłania do refleksji nad życiem.Jacy jesteśmy mali,próbujemy grać Pana życia i śmierci ,a nie potrafimy przezwyciężyć żywiołów... :?: Moment z "Modlitwą III" poruszył mnie ogromnie...Michale do czego się odnosisz?Pomiędzy filmem a prawdą kryję się fikcja...
http://czestochowa.naszemiasto.pl/archi ... ,id,t.html
Polecam do przeczytania :!: :!: :!:

"a co do filmu spodziewałem sie czegos lepszego ..." Drogi "bluesman84" zacząłeś wypowiedź,a jej nie skończyłeś.Więc pytam Ciebie,co ty jako autor miałeś na myśli?

A tak nawiasem 1 Listopada TVN ponownie wyemituję "Ciszę" 14:45 ...
Gość

Postautor: Gość » pt paź 29, 2010 11:51 am

chodzilo mi o to ze jestem dosc wrazliwy na krzywdy innych i łatwo sie wzruszam ale odziwo ten film mnie nie poruszył ,był taki nudnawy dla mnie ,moze ze wzgledu na aktorów którzy to w wiekszosci grają w glupich serialach i nie pasowali mi na takie powazne role (oczywiscie chodzi mi o sam film) bo jesli chodzi o tragedie która sie wydarzyla to oczywiscie współczuje rodzinie ,znajomym i nawet temu który tą wycieczke organizował
michalz

Postautor: michalz » pt paź 29, 2010 11:57 am

mówiłem o tym ze to film też jest dobry dla przestrogi lepiej się przygotować na takie wyprawy niż iść w ciemno o to mi chodziło.
Peace&Love
Awatar użytkownika
serenity

Postautor: serenity » sob lis 13, 2010 2:54 pm

Właśnie włączyłam TVP Kultura i lecą teledyski Dżemu! Nie wiem kiedy się zaczęło ale już właśnie drugi jest.

Pozdrawiam
Iva
Gość

Postautor: Gość » sob lis 13, 2010 3:04 pm

To chyba tylko 2,bo już ni ma..
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » wt lis 16, 2010 3:26 pm

w dzisiejszym teleexpresie będzie jakaś wzmianka o płycie..i o teledysku do "Szarej Mgły"
Awatar użytkownika
kapsior13

Postautor: kapsior13 » wt lis 16, 2010 5:20 pm

tego też się spodziewałam po udziale w teleexpresie.
-M. Sierocki-Co to za Muza?
-Jurek i Beno- Nasza muza.
a w tle "idź zawsze do przodu, nie oglądaj się wstecz."
KONIEC :D
ani słowa o szarej mgle, jak to było zapowiadane.
"Muzyka to naprawdę mocny narkotyk. Może Cię zatruć, podnieść na duchu lub sprawić, że rozchorujesz się, nie wiedząc dlaczego." -Adam Neste.
Awatar użytkownika
thewesoly79
Kontaktowanie:

Postautor: thewesoly79 » śr gru 01, 2010 7:45 pm

Jutro tj. 02.12.2010 o 07:00 na kanale TVP POLONIA - Ostatnia Rawa Blues Ryśka Riedla .

Wróć do „Dżem w mediach”