Program telewizyjny

Co, gdzie i kiedy można "usłyszeć" o kapeli

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Re: Program telewizyjny

Postautor: Gość » sob sie 08, 2009 11:36 am

Bardzo Prawidłowo :P
BlondiS3

Postautor: BlondiS3 » ndz sie 09, 2009 11:33 am

Nie wiem czy tam prawidłowo :| Nie pałam jakąś nadmierną sympatią do tego fabularnego filmu,za to chętnie WRESZCIE zobaczyłabym coś nowego.Tyle koncertów rejestrowali za czasów Rysia.... :( .Ale marzenia ponoć się czasem spełniają! :D
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » wt sie 11, 2009 10:15 pm

Właśnie widziałem zapowiedź Skazanego na TVP2. Cytat "film przedstawiający historię Ryszarda Riedla", tylko że nazwisko przeczytano dokładnie tak jak się piszę....
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
tomkez

Postautor: tomkez » sob sie 29, 2009 4:09 pm

Czy ma ktoś namiar na youtubie gdzie byłby koncert Dżemu 100%live z tej serii co leciała kiedyś na TVP Polonia? grał tam Lady Pank, Myslovitz, Voo-Voo, Hey itp.
kuba25800

Postautor: kuba25800 » ndz wrz 20, 2009 7:44 pm

Teledysk List do M. - 4 października - godzina 8.20 - TVP Kultura
Awatar użytkownika
malanka

Postautor: malanka » sob wrz 26, 2009 1:39 pm

Dziś o 10:00 na TV Polonia była pierwsza część koncertu Dżemu, który odbył się w 1991 roku w warszawskim klubie Riviera-Remont.
Powtórka pierwszej części we wtorek 29 września o 16:00, a druga część w sobotę 3 października o 10:00 :D
Gość

Postautor: Gość » pn paź 05, 2009 7:04 pm

wreszcie tvp cos zainteresowalo sie dzemem...wiadomosc od kumpla

"na tvp1 na wiadomosciach mowili o Dzemie pokazywali rawa 93 i z urodzin mowili o histori o filmie o Rysku o problemach z narkotyykami puszczali wehkiul czasu skazany z rawy 93 z programu tvp archiwum masaktra ze to w glownych wiadomosciach puscili"
Gość

Postautor: Gość » wt paź 06, 2009 11:47 am

Natknąłem się na to skacząc po kanałach. Załapałem się na końcówkę jak mówili, że Wehikuł czasu został uznany za najlepszą piosenkę Dżemu. Co mnie zasmuciło to, że ten materiał został zepchnięty na sam koniec programu, czyli w miejsce, gdy mówią zazwyczaj o mało istotnych pierdołach... No, ale doceńmy, że w ogóle zauważyli takie wydarzenie jak 30-sto lecie zespołu.
Gość

Postautor: Gość » wt paź 06, 2009 12:41 pm

a czy dla zwyklego czlowieka, pracujacego 8-10 godzin w pracy, nie interesujacym sie muzyka, sluchajacym czasem tylko radia w samochodzie to jest cos istotnego? nie popadajmy w skrajnosci...
Gość

Postautor: Gość » wt paź 06, 2009 3:40 pm

kaczka6661 pisze:a czy dla zwyklego czlowieka, pracujacego 8-10 godzin w pracy, nie interesujacym sie muzyka, sluchajacym czasem tylko radia w samochodzie to jest cos istotnego? nie popadajmy w skrajnosci...

tak samo jak dla tych nie interesujacych sie sportem wiadomosci o najnowszym zdobytym medalu nie sa istotne, a dla tych kt maja gdzies polityke niewazne jest to ze prezydent wlasnie polecial z wizyta gdzies tam... :roll:
Gość

Postautor: Gość » wt paź 06, 2009 3:54 pm

to wtedy czlowiek nie interesujacy sie polityka nie oglada teleexpresu, czlowiek nie interesujacy sie sportem nie oglada wydarzen sportowych proste jak budowa cepa, kazdy idiota by to zrozumial...
Gość

Postautor: Gość » wt paź 06, 2009 4:11 pm

kaczka6661 pisze:to wtedy czlowiek nie interesujacy sie polityka nie oglada teleexpresu, czlowiek nie interesujacy sie sportem nie oglada wydarzen sportowych proste jak budowa cepa, kazdy idiota by to zrozumial...

jak kazdy idiota rozumiem :wink:
Gość

Postautor: Gość » sob paź 24, 2009 2:28 pm

6 listopada Dżem bydgoszcz 93 uwaga o 24;15;/ sie postarali...;/
Gość

Postautor: Gość » sob paź 24, 2009 2:45 pm

a na jakim programie? :roll:
Gość

Postautor: Gość » sob paź 24, 2009 3:11 pm