Semestr / 04'09

Co, gdzie i kiedy można "usłyszeć" o kapeli

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Semestr / 04'09

Postautor: Gość » pn kwie 20, 2009 4:20 pm

Magazyn dla studentów też postarał się o wywiad. Co prawda powstał on 4 stycznia tego roku, patrząc na zdjęcia, to chyba te z Sosnowca, gdzie grali właśnie w tym dniu. Teraz dopiero wywiad się ukazał, może potrzebna była autoryzacja. W każdym razie podaję link :arrow:
http://www.semestr.pl/2,3075.html

U mnie na uczelni są wydania "gazetowe" jeśli ktoś by chciał :)
Maciek90

Re: Semestr / 04'09

Postautor: Maciek90 » pn kwie 20, 2009 8:04 pm

dzieki za link , zajebisty wywiad!!!!!
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 20, 2009 8:16 pm

Maciek90 pisze:dzieki za link , zajebisty wywiad!!!!!

nmzc :)
Mnie ostatnio się wydaje, że wszystkie te wywiady odnośnie nowej płyty czy festiwalu są na jedno kopyto :?
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 20, 2009 8:58 pm

Nooo jak dla mnie jeden z bardziej inteligentnych i przemyślanych wywiadów. Bardzo mi się podoba. Tak sie zastanawiam nad jedną rzeczą.... chodzi o słowa Bena w tym wywiadzie:
Chcemy zagrać też dwa duże koncerty – w katowickim Spodku i w Stodole w Warszawie – i przygotować na te występy jakieś atrakcje.
Czy to teraz na tym koncercie w Wawie 24 kwietnia mają być te atrakcję... hm.. i czy to jest aktualne, skoro jest to zapis z 4 stycznia.., się pewnie niedługo dowiemy :)
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 20, 2009 11:05 pm

Mnie najbardziej zainteresował ten wątek koncertu w Spodku, bo pojawia się już w drugim wywiadzie...

Wróć do „Dżem w mediach”