Dzem 30-Urodziny DVD

Co, gdzie i kiedy można "usłyszeć" o kapeli

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Dzem 30-Urodziny DVD

Postautor: Gość » pt wrz 25, 2009 5:42 pm

Slyszalem ze bendze DVD z urodzyn. :D
Gość

Re: Dzem 30-Urodziny DVD

Postautor: Gość » pt wrz 25, 2009 5:50 pm

ma byc realizowane a czy bedzie zobaczymy.... wystarczy poczytac bardziej jeden z tematow viewtopic.php?f=12&t=2860&start=360 ale slownik to by sie przydal ;)
Gość

Postautor: Gość » pt wrz 25, 2009 5:56 pm

ja myślę, że bardziej przydało by się zrozumienie dla kolegi, który przebywa w Niemczech
Awatar użytkownika
idonina

Postautor: idonina » sob wrz 26, 2009 11:04 am

Będzie tutaj wszystko pisze:
http://fanclub.dzem.com.pl/fanclub/?m=1&a=333 :D
Gość

Postautor: Gość » sob wrz 26, 2009 11:08 am

"Całość tego niezwykłego wydarzenia będzie rejestrowana w formacie DVD" czytanie ze zrozumieniem, nie pisze wydane, pisze rejestrowane tak jak koncert dla Pawla
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » ndz wrz 27, 2009 10:04 pm

raczej tak jak Paprocany 2003 :P

ps. po wielu perturbacjach rodzinno-zdrowotnych powraca Wasz ukochany moderator
Awatar użytkownika
Harry

Postautor: Harry » ndz wrz 27, 2009 11:44 pm

Super!
Licze na ciekawe wydanie tego koncertu + oczywiscie dostepna cene :D
boston

Postautor: boston » pn wrz 28, 2009 10:42 am

Ja też bardzo bym się ucieszyła gdyby tym razem DVD zostało naprawdę wydane!

Czy moglibyśmy umówić się, że nie czepiamy się sposobu pisania przez "postowiczów"?
Awatar użytkownika
dariusz30t
Kontaktowanie:

Postautor: dariusz30t » wt paź 13, 2009 7:21 pm

Na pewno będzie DVD , a jak nie DVD to płytka CD z pewnością.
Jednak myślę, że będzie to i to w końcu operatorzy kamer praktycznie podczas koncertu
przez 4 godziny materiał nagrywali.
Trzeba być cierpliwym, Dżem nigdy nie zawiódł swoich fanów, coś fajnego z tego będzie.
A co do ceny jak zauważył jeden z forumowiczów to myślę, że Dżem zawsze dbał o przystępne ceny, tu patrz sklep internetowy zespołu.
A choćby nawet, to i tak ten koncert jest wart każdej sumy.

Tak na marginesie to koncert ten natchnął mnie chęcią odnowienia całej dyskografii, wszystkich fanów (tu nie komercja) tylko prywatna
zachęta zapraszam do sklepu internetowego Dżemu, naprawdę extra wydane płyty i wiele ciekawych gadżetów.
Pozdrawiam wszystkich fanów.
Fan Dżemu
Fan Deep Purple

Polecam http://www.skazaninabluesa.pl
http://www.deeppurple.com.pl

Pozdrawiam
dariusz30t
e-mail : d.tajer@skazaninabluesa.pl
Gość

Postautor: Gość » wt paź 13, 2009 7:24 pm

dariusz30t pisze:Trzeba być cierpliwym, Dżem nigdy nie zawiódł swoich fanów, coś fajnego z tego będzie.

a ja sie zawiodlem po wydaniu Pamieci Pawla... myslalem ze nie potna tego koncertu i nie wymieszaja utworow.. tak samo zawiodlem sie troche na Wehikule bo chcialbym w calosci i nie pomieszane utwory takze... no ale coz, nie mozna miec wszystkiego...
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » wt paź 13, 2009 9:01 pm

Kaczka, wybacz ale marudzisz. Ja też bym chciał milion tysięcy rzeczy a ich nie mam.
Pocieli zabrzański koncert, trudno, widocznie to co odpadło jakby cudownie nie brzmiało na koncercie, po dokładnym przesłuchaniu nie zadowoliło zespołu, a to on się pod tym podpisuje a nie ty, w związku z tym nie mogło zostać wydane. A co do Spodka, jak dobrze poszukasz, to znajdziesz oficjalne wydawnictwo z pełną wersją koncertu. Dla takich "białych kruków" właśnie warto mieć oryginalne nagrania, a nie zadowalać się www.peb.pl czy inną mininovą. Może kiedyś Dżemy wydadzą lub udostępnią gdzieś "odrzucone" elementy i sobie weźmiesz na playliscie poukładasz.

Jestem przekonany, że urodziny też będą pociachane, z tego względu, że ludzi którzy kupią conajmniej 3 płytowe wydawnictwo (dvd) będzie niewielu, bo umówmy się, to nie będzie kosztowało 50 zł. Jeśli to zrobić w formacie audio, zajmie w tym momencie przynajmniej ze 4 płyty (via Zabrze- 2x8 piosenek, prosty przelicznik- 33 utwory w Spodku- 4 płyty cd). Cieszmy sie tym co mamy, lub co będziemy mieć.
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Gość

Postautor: Gość » wt paź 13, 2009 9:05 pm

Borszysz zawsze bede marudzil... a co do Wehikulu mam te 3 utwory ktore z kasety nie weszly na cd, zgrane z kaset oryginalnych zeby nikt sie nie przyczepil, nie sciagane z rzadnych pebow czy mininovych akurat... kolejnosc? niestety nie znam spodkowej tamtej kolejnosci, moze wresja kasetowa taka byla, nie wiem, ale w mojej playliscie mam te utwory brakujace... i zawsze mi czegos bedzie brakowac niestety... ten typ tak ma...
Gość

Postautor: Gość » wt paź 13, 2009 9:10 pm

kaczka6661 pisze:Borszysz zawsze bede marudzil...

no to macie już coś wspólnego :wink:
Borsz pozdrawiam :wink:
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » wt paź 13, 2009 9:16 pm

maciejK@ pisze:
kaczka6661 pisze:Borszysz zawsze bede marudzil...

no to macie już coś wspólnego :wink:
Borsz pozdrawiam :wink:

Nie powinien marudzić. Mam (Dżem ma) to na piśmie ;)

Ziemniaq
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
Awatar użytkownika
kikan

Postautor: kikan » wt paź 13, 2009 9:56 pm

borszysz pisze:Jestem przekonany, że urodziny też będą pociachane, z tego względu, że ludzi którzy kupią conajmniej 3 płytowe wydawnictwo (dvd) będzie niewielu, bo umówmy się, to nie będzie kosztowało 50 zł. Jeśli to zrobić w formacie audio, zajmie w tym momencie przynajmniej ze 4 płyty (via Zabrze- 2x8 piosenek, prosty przelicznik- 33 utwory w Spodku- 4 płyty cd). Cieszmy sie tym co mamy, lub co będziemy mieć.

Jak dla mnie 4 płyty by w ogóle nie przeszkadzały, wręcz przeciwnie. Myślę, że większości fanom zespołu też nie. Zawsze zresztą można wydać różne wersje.

Co do Spodka 92 ja też mam pozgrywane z oryginałów, ale uważam, że trochę szkoda ze kolejność zmieniona, przemówienia pocięte i dodatkowe utwory na kasetach... Teraz już tak łatwo wydań kasetowych dostać nie można. Z drugiej strony jakaż to była radość, gdy w czasach nie posiadania internetu udało się zdobyć te nagrania... Wtedy też zakochałem się w tamtej wersji Tańca śmierci
i słuchałem codziennie przez długi długi czas. Podsumowując - fajnie przeżywać takie "odkrycia", ale szkoda, że nie każdy miał/ma możliwość zdobycia oryginałów
"Nothingman... Isn't it something...?"

Wróć do „Dżem w mediach”