[Mam Talent] Magdalena Welc- Do kołyski

Co, gdzie i kiedy można "usłyszeć" o kapeli

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

[Mam Talent] Magdalena Welc- Do kołyski

Postautor: Gość » sob paź 23, 2010 8:44 pm

Jak Wam się podobało dzisiejsze wykonanie "Do kołyski" przez Magdę Welc w Mam Talent?
Mnie się ona podobała tak 50/50, trochę innego wykonania się spodziewałem. Miała beznadziejny podkład, który też psuł trochę wykonanie. Ale tak prawdę mówiąc Magda ma po prostu zarąbisty głos :)
Gość

Re: [Mam Talent] Magdalena Welc- Do kołyski

Postautor: Gość » sob paź 23, 2010 8:48 pm

przyznaje, carki mi przeszły jak ją usłyszałem
michalz

Postautor: michalz » sob paź 23, 2010 8:52 pm

Mi średnio żadnego olśnienia nie przeżyłem nic nadzwyczajnego tyle tak na marginesie brakuje mi tam Genka Loski i to bardzo wzięli jakiś skrzypków którzy moim zdaniem przynudzali trochę a Genek pozamiatał by imprezę.
Peace&Love
misiekwit21

Postautor: misiekwit21 » sob paź 23, 2010 8:56 pm

Generalnie rzecz biorąc wykonanie "Do kołyski" zostawił bym raczej Maćkowi
aneta30

Postautor: aneta30 » sob paź 23, 2010 9:01 pm

Dokładnie!!!Ale gafa TVN :oops: !!!Mnie dziwi,że nawet "fantastyczna trójca" nie skojarzyła! :shock:
Osobiście nie porwało mnie to wykonanie,choć uważam,że dziewczynka ma dobry wokal!
"Umarłych wieczność dotąd trwa,dokąd pamięcią się im płaci"
W.Szymborska
Awatar użytkownika
Kosteczka27

Postautor: Kosteczka27 » sob paź 23, 2010 9:45 pm

Dziewczynka w porządku, ale dali ciała z Ryśkiem...
pzdr.
/p.
Gość

Postautor: Gość » sob paź 23, 2010 10:18 pm

Mnie bardzo ucieszyly opinie gdzie w koncu ktos sie zdecydowal na stwierdzenie ze patos nie jest sposobem na wygrywanie. Mialem nadzieje ze ta Magda nie przejdzie dalej.. Mialem dziwne wrazenie ze jak przejdzie to zaprezentuje kolejne piosenki ktore nijak nie pasuja do jej wieku... Może na takie anty nastawila mnie poprzednia dziwczyna Klaudia...

Co do Gienka - gdzies czytalem , ze ludzie musza podpisywac jakies formuly z TVN gdzie daja tej stacji prawo do wykorzystywania wizerunkow itd.. A podobno Gienek jest anty na takie rzeczy i sie nie zgodzil, i to byla jeden z powodów , czemu go juz nie zobaczylismy.
Gość

Postautor: Gość » sob paź 23, 2010 11:05 pm

no ok ale to co ma spiewac co by pasowalo do jej wieku' pszczółke maje'? kazdy na jakiejs muzyce sie wychowuje,ma dobry głos jak na swój wiek,widac ze lubi tą muzyke , rozumie na swój wiek jak może to ją spiewa,kazdy by tak zrobił . a co do wpadki z Ryśkiem.. pożniej sie poprawili no ale miło ze wspomnieli cos o Ryśku w takiej telewizji jak tvn...
Gość

Postautor: Gość » ndz paź 24, 2010 9:47 am

Dla mnie wykonanie,tej piosenki bez ekspresji wokalnej,bez energii która w tym utworze tak płynie...Wszystko takie wyreżyserowane,wręcz sztuczne !Jednak bardzo mnie zadziwiła,dojrzałość,tej małej dziewczynki z "sukienką z ochronki"...Bardzo dojrzale,wypowiadała o swoim,życiu pasji...Mam mieszane odczucia do tej "dojrzałości",bo wiem jaką TVN jest stacją,i mam odczucia,że wszystko zostało zainscenizowane dla potrzeb stacji,którą dzięki małej dziewczynce zarobi masę kasy na sms-ach...Komercja jednym słowem...Co do Pana Prokopa,jest gorszy już od Cichopek,o której dużo się będę wypowiadał,bo szkoda mi literek...Zamiast bez sensu klepać językiem,zająłby się rzeczami pożyteczniejszymi dla świata...Dalej nie będę się rozpowiadał,bo szkoda mi literek,jak w przypadku "Pyzy"... Pozdrawiam! :!:
Gość

Postautor: Gość » ndz paź 24, 2010 10:37 am

bluesman84 pisze:no ok ale to co ma spiewac co by pasowalo do jej wieku' pszczółke maje'? kazdy na jakiejs muzyce sie wychowuje,ma dobry głos jak na swój wiek,widac ze lubi tą muzyke , rozumie na swój wiek jak może to ją spiewa,kazdy by tak zrobił . a co do wpadki z Ryśkiem.. pożniej sie poprawili no ale miło ze wspomnieli cos o Ryśku w takiej telewizji jak tvn...

Zapewne jest wiele piosenek , ktore moglaby spiewac. Jesli drugi raz z rzedu spiewa "piosenke o zyciu" to albo jest nieszczesliwą dziewczynką, ktorej wnetrze przeklada sie wlasnie na dobór takich a nie innych piosenek, albo idzie metodą Klaudii, ktora jak widac sprawdza się ponownie: Pograjmy na emocjach, spiewajmy o tym co smutne, niech se ludzie poplaczą, przejdziemy dalej.

Co do Ryska - nie kazdy musi byc fanem Dzemu i znac wszystkie fakty. Na haslo Dżem większosc od razu identyfikuje kapele z Ryskiem nie z Mackiem. Mnie ta pomylka wcale nie zbulwersowała .Pomyłki się zdarzają i tyle. Przeciez jeszcze niedawno Magda Mołek pochowała Nergala za zycia..
Awatar użytkownika
rzexnia

Postautor: rzexnia » ndz paź 24, 2010 2:00 pm

jak dla mnie to tego występu w ogóle nie powinno być, uważam że w regulaminie całego programu powinien być zapis że uczestnicy muszą mieć skończone 15-16 lat.Oczywiście dzieci także posiadają talenty,ale takie dzieci które mają chociażby 11 lat jak ta dziewczynka która wczoraj śpiewała poprostu nie są gotowe psychicznie na takie wyzwania,a często są wysyłane tam przez dorosłych.
A z Gienkiem faktycznie było tak,że znalazł się w pólfinałowej 40stce ale nie zgodził się żeby TVN wykorzystywał jego wizerunek.W sumie dobrze zrobił, bo pokazać się pokazał, gra sobie dalej na rynku w Krakowie a ludzie go zaczęli rozpoznawać.Programu i tak by nie wygrał bo nie ma włosów na żelu i lichego podkładu w tle :lol:
Awatar użytkownika
dariusz30t
Kontaktowanie:

Postautor: dariusz30t » ndz paź 24, 2010 3:21 pm

Witam.
Postanowiłem coś od siebie napisać w tym wątku.
Z tego co pamiętam "Do Kołyski" to chyba słowa Maciej, a muzyka Jurek.
Fakt, faktem , życie życiem i wpadki oraz błędy wszelakie się zdarzają, ale tu jednak ze strony Panów dwóch, Prokopa i Hołowni,
wpadka dosyć duża. O ile na to można przymknąć oko, to niestety Chylińska, a tym bardziej Kuba Wojewódzki który na muzyce i min. festiwalu w Jarocinie się wychował powinien ten błąd wyłapać.
Tak to prawda, że peryferie ( również Warszawka) wszystko podciągną pod Ryśka, jednakże w tym wypadku o faktycznych autorach tegoż utworu należy mówić głośno.

Wracając do samego występu Magdaleny Welc , warunki głosowe jak najbardziej rokujące na przyszłość, jednak moim zdaniem faktycznie powinien być zapis w regulaminie, że min. wiek wokalistek/ów to co najmniej 16 lat.
Dziewczynka ma talenta jak najbardziej, ale powinien być prowadzony i rozwijany pod kontrolą fachowców, bo inaczej zginie w ferworze walki wszystkich pazernych węszących dla siebie jakikolwiek dochód.

Mieliśmy już w historii kilka utalentowanych osób w tym wieku, chociażby w programie Szansa na sukces, minęło kilka lat i słuch o nich zaginął, czyli do branży muzycznej nie trafili.
Pozdrawiam wszystkich fanów.
Fan Dżemu
Fan Deep Purple

Polecam http://www.skazaninabluesa.pl
http://www.deeppurple.com.pl

Pozdrawiam
dariusz30t
e-mail : d.tajer@skazaninabluesa.pl
michalz

Postautor: michalz » ndz paź 24, 2010 3:34 pm

dariusz30t pisze:Witam.
Postanowiłem coś od siebie napisać w tym wątku.
Z tego co pamiętam "Do Kołyski" to chyba słowa Maciej, a muzyka Jurek.
Fakt, faktem , życie życiem i wpadki oraz błędy wszelakie się zdarzają, ale tu jednak ze strony Panów dwóch, Prokopa i Hołowni,
wpadka dosyć duża. O ile na to można przymknąć oko, to niestety Chylińska, a tym bardziej Kuba Wojewódzki który na muzyce i min. festiwalu w Jarocinie się wychował powinien ten błąd wyłapać.
Tak to prawda, że peryferie ( również Warszawka) wszystko podciągną pod Ryśka, jednakże w tym wypadku o faktycznych autorach tegoż utworu należy mówić głośno.

Wracając do samego występu Magdaleny Welc , warunki głosowe jak najbardziej rokujące na przyszłość, jednak moim zdaniem faktycznie powinien być zapis w regulaminie, że min. wiek wokalistek/ów to co najmniej 16 lat.
Dziewczynka ma talenta jak najbardziej, ale powinien być prowadzony i rozwijany pod kontrolą fachowców, bo inaczej zginie w ferworze walki wszystkich pazernych węszących dla siebie jakikolwiek dochód.

Mieliśmy już w historii kilka utalentowanych osób w tym wieku, chociażby w programie Szansa na sukces, minęło kilka lat i słuch o nich zaginął, czyli do branży muzycznej nie trafili.

zgadzam się w 100% z tą wypowiedzią.
Peace&Love
OlaSwoba

Postautor: OlaSwoba » ndz paź 24, 2010 4:43 pm

Na mnie jej wykonanie nie zrobiło większego wrażenia, to nie jest piosenka dla niej. Jednak gdzieś słyszałam (nie wiem czy to prawda), że wybór piosenek w półfinale i finale nie zależy w całości od uczestników. Najbardziej po jej występie drażniło mnie to jej przesyłanie buziaków.
maciek764

Postautor: maciek764 » ndz paź 24, 2010 7:13 pm

Słabizna. Ale po piątkowym wykonaniu Maćka wraz z pianem i gitarą Jurka chyba każde wykonanie będzie słabe.

Wróć do „Dżem w mediach”