Magiczna twórczość Ryśka Riedla

Co, gdzie i kiedy można "usłyszeć" o kapeli

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Magiczna twórczość Ryśka Riedla

Postautor: Gość » ndz sty 09, 2011 2:06 am

Źródło z dn. 9.01.2011:
http://tychy.naszemiasto.pl/artykul/686 ... ,id,t.html

"Niemal każdy słucha muzyki. Wielu ma swoich idoli wśród bohaterów estrady, a także wzoruje się na nich. Z pewnością artystą, który łączy pokolenia jest Ryszard Riedel - nieżyjący już wokalista zespołu Dżem."

CD pod linkiem ;)
polo777

Re: Magiczna twórczość Ryśka Riedla

Postautor: polo777 » ndz sty 22, 2012 11:56 am

Obrazek
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » ndz sty 22, 2012 12:44 pm

polo777 pisze:http://interia360.pl/kultura/artykul/skazany-na-bluesa,51031

Więcej błędów rzeczowych się nie dało chyba zrobić w tak krótkim artykule :mrgreen:
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
Awatar użytkownika
alembik

Postautor: alembik » ndz sty 22, 2012 12:52 pm

Poczytałem trochę komentarzy pod tym artykułem i zastanawiam się skąd się bierze tyle jadu w ludziach.
Awatar użytkownika
kikan

Postautor: kikan » ndz sty 22, 2012 1:48 pm

za dużo internetu :). pod jakikolwiek artykuł wejdziesz, nieważne o jakiej tematyce zawsze jest pełno chamstwa jadu itp itd. nawet gdy jest o czyjeś śmierci można zobaczyć komentarze "dobrze, że zdechł" itd. masakra po prostu. czasem zastanawiam się jak wygląda taki człowiek, który wypisuje takie rzeczy. coż... najlepiej jest ignorować jednak takich ludzików.
"Nothingman... Isn't it something...?"
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » ndz sty 22, 2012 3:16 pm

Co do komentarzy się zgadzam, smutne jest to, że mają tyle odwagi będąc przed monitorem. Niepokoi mnie jednak fakt, że przekręcone są teksty piosenek, tytuły, a nawet cytat ze "Skazanego na bluesa" o ile dobrze pamiętam wzięty jest jako słowa Ryśka, a z tego co pamiętam to była tylko kwestia filmowa.
Jeżeli się mylę, proszę mnie poprawić.
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
boston

Postautor: boston » ndz sty 22, 2012 6:19 pm

alembik pisze:Poczytałem trochę komentarzy pod tym artykułem i zastanawiam się skąd się bierze tyle jadu w ludziach.

Jak to skąd? Z głębi serca, Jarku. No i dodatkowo wychowanie w wierze katolickiej też robi swoje. Pewnie większość tych plujących jadem wzięła sobie mocno do serca nauki naszego Papieża.....
Po prostu - WSTYD.
A "artykuł" - na żenująco niskim poziomie, a właściwie pod nim.
Mazzi84

Postautor: Mazzi84 » ndz sty 22, 2012 7:35 pm

Przeczytałem ten słaby z błędami artykuł i złośliwe, pełne jadu komentarze. To jest żałosne, okropne. Chyba nie ma sensu dalej komentować takie komentarze :) .
ivisenna

Postautor: ivisenna » ndz sty 22, 2012 7:47 pm

polo777 pisze:http://interia360.pl/kultura/artykul/skazany-na-bluesa,51031

Rzeczywiście, ten artykuł jest napisany na odczepnego, myślę, że lepiej by go przygotował przeciętny licealista, który interesuje się Dżemem. "...śpiewał i ćpał, ćpał i śpiewał." Co to jest w ogóle? Wynika z tego, że Rysiek jeżeli nie był akurat na scenie, to dawał sobie w żyłę, co jest oczywistą bzdurą. Gdy się pisze artykuł o jakimś wokaliście wypadałoby chociaż znać prawidłowe tytuły jego tzw. przebojów. "List do matki", "W życiu piękne są tylko chwile"? Quinn? "Wiesz mamo i zobaczyłem że, nie ma Boga, nie..."? WTF? I do tego oczywiste błędy językowe. Makabra.
„Nie ma demonów, jeśli nie uważać za demona wolności; świat jest jeden i Bóg jest jeden, i wiara jest jedna, przybyszu, a reszta jest milczeniem.”
Awatar użytkownika
miras

Postautor: miras » wt lut 28, 2012 4:12 pm

GG: 1740005
ola62

Postautor: ola62 » wt lut 28, 2012 6:29 pm

No fantastyczni są! Już ich lubię :D A postawa rodziców na 6 z plusem. Nic dzieciakom nie każą ale wspólnie bawią się muzyką! Tak trzymać! :D Mam nadzieję zobaczyć ich na żywo !

Wróć do „Dżem w mediach”