Dżem w Radio

Co, gdzie i kiedy można "usłyszeć" o kapeli

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
agula79

Re: Dżem w Radio

Postautor: agula79 » pt lut 01, 2013 10:38 pm

W weekend jutro t.j. 02.02.2013 wywiad z Maćkiem Balcarem w Radio WAWA "Weekend z gwiazdą" o 11.30-11.35 hah całe 5min.
ale napiszę - a co :mrgreen:

http://www.radiowawa.pl/polecamy-wiecej ... radia-wawa
Awatar użytkownika
Dementis

Postautor: Dementis » sob lut 02, 2013 11:37 am

agula79 pisze:W weekend jutro t.j. 02.02.2013 wywiad z Maćkiem Balcarem w Radio WAWA "Weekend z gwiazdą" o 11.30-11.35 hah całe 5min.
ale napiszę - a co :mrgreen:

http://www.radiowawa.pl/polecamy-wiecej ... radia-wawa

Na pewno była to 11:30?
Awatar użytkownika
agula79

Postautor: agula79 » pn lut 04, 2013 8:13 pm

Włg. "programu/planu" radia na to wychodziło (z prawej była szczegółowa rozpiska)

Dopis.05.02.2013

Dla tych którzy nie mieli okazji posłuchać:

http://www.radiowawa.pl/weekend-z-gwiazda

Nie chcąc zakładać nowego może niepotrzebnego wątku wklejam link tutaj : (nie krzyczeć jak trza było założyć jednak wątek nowy :mrgreen: )

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35 ... w_tym.html

Wiecie coś więcej?
LoveDzem

Postautor: LoveDzem » pn cze 24, 2013 6:00 pm

Jeżeli chodzi o popularne stacje radiowe to ich świadomość dżemowego dorobku naprawdę mnie przybija.W RMF lecą na przemian dwie, może trzy piosenki: Wehikuł, Naiwne pytania i czasem Whisky. Grają średnio przez dwa tygodnie i zmieniają na inną. Osobiście... załamuję ręce. A raczej- uszy! :D
Awatar użytkownika
Robert_K

Postautor: Robert_K » wt cze 25, 2013 1:13 am

LoveDzem pisze:Jeżeli chodzi o popularne stacje radiowe to ich świadomość dżemowego dorobku naprawdę mnie przybija.W RMF lecą na przemian dwie, może trzy piosenki: Wehikuł, Naiwne pytania i czasem Whisky. Grają średnio przez dwa tygodnie i zmieniają na inną. Osobiście... załamuję ręce. A raczej- uszy! :D

Z tym się zgodzę i się nie zgodzę, ostatnio na Radiu Wawa miałem przyjemność usłyszeć Całą w Trawie z Niemenem i na Antyradiu słyszałem Pawia z Listu do R, Po co? i do tego jeszcze Sen o Victorii z Festiwalu z 2007r.
GreenHorn

Postautor: GreenHorn » wt cze 25, 2013 7:36 am

Do mieszkańców Śląska polecam "Radio Katowice". Każdego dnia można usłyszeć naszych ulubieńców. "Do Przodu", "Autsajder","Whisky", "Wehikuł Czasu", "Ten o Tobie film", "Słodką". I wiele innych pięknych starych polskich (i nie tylko!) pieśni.
"(...) skąd mamy wiedzieć, że nie jesteśmy bohaterami dzieła jakiegoś pisarza, przelotną myślą kogoś nudzącego się w autobusie albo źdźbłem w oku Boga, źdźbłem, od którego w tym oku pojawiły się łzy?" Stephen King
Maygooo

Postautor: Maygooo » wt cze 25, 2013 9:42 am

Ja dość często słucham Antyradio i tam pojawia się Dżem na szczęście nie jest to jedna i ta sama piosenka ale miałam okazje posłuchać
"harley mój" "czerwony jak cegła" "aleja róż".
Kiedyś udało mi się załapać jakąś Katowicką stację to tam słyszałam dużo piosenek Dżemu no ale teraz już jakoś się nie odnajduje.
Awatar użytkownika
gladysh
Kontaktowanie:

Postautor: gladysh » wt cze 25, 2013 4:27 pm

W Polskim Radio Wrocław właściwie codziennie można usłyszeć coś z Dżemu zarówno tego Ryśkowego, jaki i późniejszego, a już "Do przodu" jest częstym gościem na antenie. Poza tym, Cree także dość często słyszę w PRW jadąc autem, więc Wrocław pamięta:)
"W życiu piękne są tylko chwile......"
Awatar użytkownika
misiek_k-ce

Postautor: misiek_k-ce » śr cze 26, 2013 4:03 pm

Maygooo pisze:Ja dość często słucham Antyradio i tam pojawia się Dżem na szczęście nie jest to jedna i ta sama piosenka ale miałam okazje posłuchać
"harley mój" "czerwony jak cegła" "aleja róż".
Kiedyś udało mi się załapać jakąś Katowicką stację to tam słyszałam dużo piosenek Dżemu no ale teraz już jakoś się nie odnajduje.

W AntyRadiu pojawia się oprócz tego "Do przodu", "Whisky" i kiedyś slyszalem "Modlitwe" z listu do r. w wykonaniu Kowalskiej i kiedyś "Skazanego" tez z listu do r.
Awatar użytkownika
Robert_K

Postautor: Robert_K » śr cze 26, 2013 11:12 pm

Wczoraj w antyradiu przesłuchałem z wielką przyjemnością Obłudę w wykonaniu Czesława Niemena.
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » czw cze 27, 2013 8:04 am

W radiu Wawa puszczają Whisky, Do kołyski i Wehikuł. + Po 10 rano jest tam coś takiego jak 10 utworów z danego roku (podają na początku którego) no i wczoraj Mała aleja leciała, kiedyś tam Harley.
Jeszcze coś na 100%, ale nie pamiętam już co.

No i słuchajcie... Na open.fm jest stacja 100% Dżem - tam puszczają non stop Dżem ;)
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
GreenHorn

Postautor: GreenHorn » czw cze 27, 2013 8:28 am

Arku:) Dżem w eterze znanych stacji radiowych, to naprawdę fakt, który cieszy:) "Chłonę małe rzeczy, małe rzeczy chłonę..."
"(...) skąd mamy wiedzieć, że nie jesteśmy bohaterami dzieła jakiegoś pisarza, przelotną myślą kogoś nudzącego się w autobusie albo źdźbłem w oku Boga, źdźbłem, od którego w tym oku pojawiły się łzy?" Stephen King
balt87

Postautor: balt87 » czw cze 27, 2013 8:28 pm

Dzisiaj w ,,trójce'' przed godziną 17 usłyszałem Sen o Victorii

Wróć do „Dżem w mediach”