Dżem - Ryszard Riedel " Rok za rokiem "

Co, gdzie i kiedy można "usłyszeć" o kapeli

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
ionuin

Re: Dżem - Ryszard Riedel " Rok za rokiem "

Postautor: ionuin » czw lip 07, 2011 3:52 pm

Karolu pisze:Panowie zabierają się za to lekko z dupy strony

Karola czy ty zawsze musisz być tak negatywnie to wszystkiego nastawiona i tylko mówić jak to kiepsko coś ktoś robi? chłopak chce niech robi, kto wie może wyjdzie z tego całkiem fajny amatorski film o ryśku. to świetnie, że ktoś młody chce się w takie coś bawić, bo każdy doskonale wie, że takie projekty są bardzo czasochłonne.

bóg z nim, teraz tylko czekamy na ewentualny efekt końcowy- wtedy można dać jakąś recenzję.
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » czw lip 07, 2011 4:14 pm

Ma ktoś do nich jakiś kontakt?
Bo bym mógł im przy stronie pomóc, bo ta trochę żałośnie wygląda, żeby nie powiedzieć bardzo :P
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
angus_y
Kontaktowanie:

Postautor: angus_y » czw lip 07, 2011 6:28 pm

ionuin pisze:

Karola czy ty zawsze musisz być tak negatywnie to wszystkiego nastawiona i tylko mówić jak to kiepsko coś ktoś robi? chłopak chce niech robi, kto wie może wyjdzie z tego całkiem fajny amatorski film o ryśku. to świetnie, że ktoś młody chce się w takie coś bawić, bo każdy doskonale wie, że takie projekty są bardzo czasochłonne.

bóg z nim, teraz tylko czekamy na ewentualny efekt końcowy- wtedy można dać jakąś recenzję.

No wlaśnie Indianer pisze, że autor chce zrobić
profesjonalny filmdokumentaln
, a nie amatorski film o Ryśku, a jak na ten czas to wygląda to strasznie amatorsko:P
Karolu

Postautor: Karolu » czw lip 07, 2011 6:33 pm

ionuin pisze:

Nie negatywnie a sceptycznie - tym bardziej, że sami jeszcze nie wiedzą czy uda im się skontaktować z Bastkiem/Karolą czy Zespołem ... więc trailer jest na dzień dzisiejszy stanowczo chybiony - skoro nie mają materiału (pomijam materiał archiwalny, który zapewne nic nowego nie wniesie). Poza tym to jest wbrew regułom marketingu.

Zawsze będę sceptycznie nastawiona do wszystkich, którzy będą chcieli wydać jakieś dzieło o Ryśku - tym bardziej, jeśli są to osoby młode, którego Go nie znały lub te, którym się wydaje, że Go znały ... tak naprawdę nikt nie znał Go do końca i nikt w żadnym materiale - czy poprzez film czy książkę - nie będzie w stanie przedstawić w pełni Jego natury, talentu, wyjątkowości.
Możecie mnie za te słowa zlinczować, ale tak właśnie uważam...

ionuin - znasz mnie na tyle, żeby wiedzieć, że nie do wszystkiego jestem nastawiona negatywnie :twisted:
indianer84

Postautor: indianer84 » pt lip 08, 2011 10:43 am

Arekj napisz do niego wiadomosc na yt jeśli chcesz sie skontaktowac... wejdz tylko na link podany na samym początku wątku;)
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » pt lip 08, 2011 11:09 am

indianer84 pisze:Arekj napisz do niego wiadomosc na yt jeśli chcesz sie skontaktowac... wejdz tylko na link podany na samym początku wątku;)

W sumie dobry pomysł. O tym nie pomyślałem ;)
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
Awatar użytkownika
ionuin

Postautor: ionuin » pt lip 08, 2011 1:42 pm

Karolu pisze:Nie negatywnie a sceptycznie - tym bardziej, że sami jeszcze nie wiedzą czy uda im się skontaktować z Bastkiem/Karolą czy Zespołem ... więc trailer jest na dzień dzisiejszy stanowczo chybiony - skoro nie mają materiału (pomijam materiał archiwalny, który zapewne nic nowego nie wniesie). Poza tym to jest wbrew regułom marketingu.

sceptycznie to by było, gdybyś ujęła to w inny sposób, a stwierdzenie "zabierają się za to z dupy strony" jest typową krytyką i dodatkowo mało wyszukaną. nie twierdzę, każdy ma prawo do posiadania własnej opinii. ale kiepsko tyrać coś co jeszcze nawet dobrze nie wykiełkowało. zamiast ogólnie wspierać takie inicjatywy - dzięki takim ludziom, którzy się w to bawią i tym samym rozpowszechniają dżemową sympatię to wszystko się jeszcze kręci. jasne, łatwiej siąść, zobaczyć i pojechać tego typu inicjatywę, zamiast samemu coś pokombinować.

Karolu pisze:Zawsze będę sceptycznie nastawiona do wszystkich, którzy będą chcieli wydać jakieś dzieło o Ryśku - tym bardziej, jeśli są to osoby młode, którego Go nie znały lub te, którym się wydaje, że Go znały ... tak naprawdę nikt nie znał Go do końca i nikt w żadnym materiale - czy poprzez film czy książkę - nie będzie w stanie przedstawić w pełni Jego natury, talentu, wyjątkowości.
Możecie mnie za te słowa zlinczować, ale tak właśnie uważam...

jeśli każdy by działał wg tej zasady to mało co by powstało. fakt faktem żadna "publikacja" nie będzie odzwierciedlać osoby RR w pełni, ale to nie zmienia faktu, że dzięki tego typu materiałom osoby młode, które jak sama stwierdziłaś nawet nie mogły go poznać - będą miały możliwość chociaż odrobinę zapoznać się z jego historią. i jeśli dzięki temu większe grono ludzi dołączy do jego fanów/ fanów dżemu, to dlaczego rzucać kłody pod nogi osobą, które mają pasję aby coś sklecić i przedstawić. kto wie, może ten film będzie całkiem w porządku.

Karolu pisze:ionuin - znasz mnie na tyle, żeby wiedzieć, że nie do wszystkiego jestem nastawiona negatywnie :twisted:

no właśnie zauważyłam ostatnio, że ostro jedziesz wszelkiego typu inicjatywy młodych i nic ci się nie podoba, wszystko to żenada i zabieranie się od dupy strony. wybacz, ale taki fakt.

angus_y pisze:a jak na ten czas to wygląda to strasznie amatorsko:P

jak na razie to nic za bardzo nie widać, oprócz cyferek i tła ;) jak dla mnie to nawet pełen trailer nie jest, tylko próbny spot. pożyjemy zobaczymy - może poprawią obróbkę graficzną ;) ale i tak najważniejszy jest materiał, który uda im się zebrać i skleić :)
Qmac

Postautor: Qmac » pt lip 08, 2011 9:35 pm

Witam wszystkich, to ja pracuje nad filmem " Rok za rokiem ".
Nie musicie się kontaktować ze mną na YT, będę tutaj pisał.
A więc już napiszę wam co i jak w sprawie filmu, jestem tak jak wy zwykłym człowiekiem kochającym naszego idola. Do filmu chcę się przyłożyć ostro jednak niestety zmuszony jestem pracować z materiałów archiwalnych, oraz książki. Z zespołem brak jakichkolwiek kontaktów, zaufałem przyjacielowi który współpracuje z Mezo, Liberem, Prosto itp. powiedział że się postara o kontakt w tej sprawie jednak na dzień dzisiejszy 0 newsów. Chciałem i chcę do dziś dnia stworzyć profesionalny materiał, by nie był to zwykły amatorski film z napisami! Takich też nie akceptuję!
" Rok za rokiem " taki tytuł wybrałem bo chcę opisać całe życie artystyczne w jakimś stopniu pomijając jego nałóg. I wiecie co wpadło mi do głowy, że jeżeli nie podołam z kontaktami to fani czyli wy moglibyście udzielić trochę wypowiedzi.
Nie chcę rzucać słów na wiatr i nie chcę też w niczym zasłynąć chcę by film był wasz a nie produkcji!
angus_y
Kontaktowanie:

Postautor: angus_y » pt lip 08, 2011 9:38 pm

A dzwoniłeś w sprawie filmu do Pana L. Martinka ?Myślę, że taki telefon pomógłby w wielu aspektach.
Qmac

Postautor: Qmac » pt lip 08, 2011 9:48 pm

angus_y pisze:A dzwoniłeś w sprawie filmu do Pana L. Martinka ?Myślę, że taki telefon pomógłby w wielu aspektach.

Właśnie to miał wszystko przyjaciel załatwić, jednak pan Leszek ma swoją siedzibę nie daleko, więc takie sprawy postaram się sam ogarnąć. Teraz będę brał się za stronkę bo aż mi wstyd :( ale musicie mnie zrozumieć, np. dopiero teraz udało mi się córkę ululać do snu :(
angus_y
Kontaktowanie:

Postautor: angus_y » pt lip 08, 2011 9:52 pm

Spokojnie , wydaje mi się, że fani są wyrozumiali:D Przynajmniej ja, fajna inicjatywa. Tylko najważniejsza rozmowa z Panem Leszkiem bo może dużo załatwić:) Powodzenia, czekam na efekt końcowy . Mogę pomóc w jakiś sposób przy pracy:)
Ostatnio zmieniony pt lip 08, 2011 9:55 pm przez angus_y, łącznie zmieniany 1 raz.
Qmac

Postautor: Qmac » pt lip 08, 2011 9:54 pm

angus_y pisze:Spokojnie , wydaje mi się, że fani są wyrozumiali:D Przynajmniej ja, fajna inicjatywa. Tylko najważniejsza rozmowa z Panem Leszkiem bo może dużo załatwić:) Powodzenia, czekam na efekt końcowy . Mogę pomóc w jakiś sposób przy pracy:)

Każdy może pomóc bo tak jak wcześniej wspominałem to ma być nasz wszystkich film nawet tych nie narodzonych którzy będą mieli Ryśka za idola
Qmac

Postautor: Qmac » sob lip 09, 2011 12:01 am

No i poprawiłem już stronę lecz nie mam sił już dziś na dokończenie eh.
www.trophy-master.pl/ryszard
ola62

Postautor: ola62 » sob lip 09, 2011 8:17 am

Qmak, życzę Ci powodzenia w realizacji tego planu i mam
nadzieję, że spotkasz życzliwe osoby, które Ci w tym pomogą. :D Trzymaj się :D
Karolu

Postautor: Karolu » sob lip 09, 2011 10:19 pm

Qmac pisze:Witam wszystkich, to ja pracuje nad filmem " Rok za rokiem ".

Miło, że kolega tu w końcu dotarł ...
Mimo mojego krytycznego zdania, mam nadzieję, że stworzysz coś ciekawego. A mówiąc, że zabierasz się za to z dupy strony mam na myślę jedynie to, że najpierw powinieneś stworzyć dokument, a dopiero potem mówić o nim ...
Pozdrawiam.

Wróć do „Dżem w mediach”