Teraz Rock - Sierpień 2015

Co, gdzie i kiedy można "usłyszeć" o kapeli

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
Jedras

Teraz Rock - Sierpień 2015

Postautor: Jedras » czw lip 30, 2015 11:20 am

Sie ma! =)

Dla zainteresowanych w sierpniowym Teraz Rock'u jest wywiad z zespołem Dżem! :D

http://www.terazrock.pl/archiwum/numer/8,2015.html

Pozdrawiam,
Jędras
Pozdrawiam,
Jędrzej Otręba

Only a Gibson is Good Enough..
Awatar użytkownika
Kwinto2

Re: Teraz Rock - Sierpień 2015

Postautor: Kwinto2 » czw lip 30, 2015 1:36 pm

fajnie .... szoda tylko że link prowadzi tylko do reklamy sierpniowego numeru :( moze ktos tu da rade dotrzeć do samego wywiadu i wrzuci ... chętie poczytamy
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
k.zientkiewicz@skazaninabluesa.pl
Galerie
Kwinto - koncertowo http://picasaweb.google.com/Kwintokoncertowo
Tylko Dżem http://picasaweb.google.com/KwintoDZEMowo

Wiem, na pewno wiem, to już niedługo przyjdzie czas...
Awatar użytkownika
Jedras

Postautor: Jedras » czw lip 30, 2015 2:30 pm

Kwinto2 pisze:fajnie .... szoda tylko że link prowadzi tylko do reklamy sierpniowego numeru :( moze ktos tu da rade dotrzeć do samego wywiadu i wrzuci ... chętie poczytamy

Kwinto ta gazeta kosztuje 10 zł.. to chyba nie jest aż taki wielki wydatek?!? :shock:

Pozdrawiam,
Jędras
Pozdrawiam,
Jędrzej Otręba

Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » wt sie 04, 2015 11:15 am

Jedras pisze:
Kwinto2 pisze:fajnie .... szoda tylko że link prowadzi tylko do reklamy sierpniowego numeru :( moze ktos tu da rade dotrzeć do samego wywiadu i wrzuci ... chętie poczytamy

Kwinto ta gazeta kosztuje 10 zł.. to chyba nie jest aż taki wielki wydatek?!? :shock:

Pozdrawiam,
Jędras

Widzisz Jędras czasem przydaje się umiejętność czytania między wierszami ...... podpowiem Ci że z mojego postu wynikało że w obliczu ostatnich wydarzeń kłótni sporów, odwołanego festiwalu i próby zastapienia go jednodniowym koncertem na paprach .... ale jednak z podtrzymaniem formuły konkursowej co sam przyznasz do złudzenia przypomina nam Ku Przestrodze oraz ciągłego braku komunikacji na linii Zespół - Fan Club nawet tej dychy mi szkoda bo chyba dochodzę do wniosku że ta cała moja w sumie jednak piękna przygoda z Dzemem rozpoczęta gdzieś tam w latach 80-tych na koncertach w FAMURze dobiega po woli do końca :(
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
Galerie

Awatar użytkownika
olusia11

Postautor: olusia11 » wt sie 04, 2015 4:13 pm

Zajrzałam w sklepie, rzuciła mi się w oczy wypowiedź jednego z muzyków (nie pamiętam, kogo), że złość fanów o niegranie na Ku przestrodze to niepotrzebne emocje, bo ich urodzin i Festiwalu nie dało się pogodzić (no tak,przecież to TYLKO miesiąc różnicy. nie przywykli pewnie do takich małych odstępów między koncertami haha). odłożyłam szybciutko na półkę i czym prędzej się od tego oddaliłam... :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » śr sie 05, 2015 11:19 am

olusia11 pisze:Zajrzałam w sklepie, rzuciła mi się w oczy wypowiedź jednego z muzyków (nie pamiętam, kogo), że złość fanów o niegranie na Ku przestrodze to niepotrzebne emocje, bo ich urodzin i Festiwalu nie dało się pogodzić (no tak,przecież to TYLKO miesiąc różnicy. nie przywykli pewnie do takich małych odstępów między koncertami haha). odłożyłam szybciutko na półkę i czym prędzej się od tego oddaliłam... :lol: :lol:

Widzę, że masz olbrzymie doświadczenie w organizowaniu dużych imprez/koncertów i doskonale znasz wymagania artystów uczestniczących w wydarzeniach.

Pozdrawiam
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » śr sie 05, 2015 11:58 am

Ziemniaq pisze:
olusia11 pisze:Zajrzałam w sklepie, rzuciła mi się w oczy wypowiedź jednego z muzyków (nie pamiętam, kogo), że złość fanów o niegranie na Ku przestrodze to niepotrzebne emocje, bo ich urodzin i Festiwalu nie dało się pogodzić (no tak,przecież to TYLKO miesiąc różnicy. nie przywykli pewnie do takich małych odstępów między koncertami haha). odłożyłam szybciutko na półkę i czym prędzej się od tego oddaliłam... :lol: :lol:

Widzę, że masz olbrzymie doświadczenie w organizowaniu dużych imprez/koncertów i doskonale znasz wymagania artystów uczestniczących w wydarzeniach.

Pozdrawiam

A byl jakiś problem zeby te urodziny zagrac uroczyście na festiwalu i zacząć tak już gdzieś od 18-tej .... Maciek kiedyś na tym samym festiwalu publicznie stwierdził ze jest to najwazniejszy koncert w roku do którego zawsze się starannie przygotowują .... ale to tylko takie słowa na wiatr jak sie niebawem okazało....
...a skoro nie wiadomo o co chodziło to pewnie jak zwykle o kase :-))) choć Cree ze swoimi urodzinami jakoś nie miało takiego problemu prawda Ziemniaq
Muszę dziś zajrzeć w Empiku do tego sierpniowego Teraz Rock :P
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
Galerie

Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » śr sie 05, 2015 12:11 pm

Kwinto2 pisze:
Ziemniaq pisze:

Pozdrawiam

A byl jakiś problem zeby te urodziny zagrac uroczyście na festiwalu i zacząć tak już gdzieś od 18-tej .... Maciek kiedyś na tym samym festiwalu publicznie stwierdził ze jest to najwazniejszy koncert w roku do którego zawsze się starannie przygotowują .... ale to tylko takie słowa na wiatr jak sie niebawem okazało....
...a skoro nie wiadomo o co chodziło to pewnie jak zwykle o kase :-))) choć Cree ze swoimi urodzinami jakoś nie miało takiego problemu prawda Ziemniaq
Muszę dziś zajrzeć w Empiku do tego sierpniowego Teraz Rock :P

W tym samym artykule właściwie wprost powiedziane jest dlaczego nie udało się pogodzić koncertowo tych dwóch wydarzeń, wystarczy czytać ze zrozumieniem i kojarzyć fakty.
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
Karolu

Postautor: Karolu » śr sie 05, 2015 5:03 pm

aż się odezwę :)
http://przelom.pl/16375-podczas-dni-chr ... gendy.html
"nie dało się" bo zapewne w kontrakcie Panowie mieli zapisane, że w takim a takim okresie (zahaczającym o Ryśkowy Festiwal) nie mogą grać koncertów w promieniu 100 km. A że zapewne korzyści z organizacji Urodzin w podziękowaniu za 25 lat wolności w PL były spore to ... zawsze jest jakiś wybór :)
Awatar użytkownika
olusia11

Postautor: olusia11 » czw sie 06, 2015 8:31 am

Kwinto2 pisze:
...a skoro nie wiadomo o co chodziło to pewnie jak zwykle o kase :-)))

dokładnie o to mi chodziło ;)
chyba każdy zauważył ich coraz gorszy stosunek, "olewczy" jeśli takie słowo istnieje, do Ku przestrodze i gdyby faktycznie im zależało, to myślę, że pogodziliby te imprezy. albo tak jak napisał Kwinto, zagraliby je na Festiwalu. na pewno ściągnęłoby to tam mnóstwo ludzi.
pozdrawiam :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Jedras

Postautor: Jedras » czw sie 06, 2015 10:27 am

Cześć Wszystkim!

No proszz.. jaka się dyskusja wywiązała na temat, no właśnie na temat czego?!? ..bo na pewno nie na temat tego artykułu.

Kochani!

Festiwalu już dawno nie ma a Wy dalej "fedrujecie" na temat tego kto i dlaczego..? ( może to taki syndrom Macierewicza? Mam wielką nadzieję że jednak nie )
- Gdzie tak na prawdę już to nie ma najmniejszego znaczenia..

Z jednym się z wami zgodzę, przyznam szczerze że sam bym chciał usłyszeć nowe utwory chłopaków szczególnie po tak dobrej płycie jaką była "Muza" ale czy to zmusza mnie od razu do wielkiej krytyki i rzucania obelgami w kierunku zespołu?!? Nie! I jako wielki fan kapeli uważam że nie mam wpływu na ich twórczość.
Wiem jednak że jak chłopaki będą gotowi to na pewno wyjdzie nowy materiał z resztą na takich zasadach ta kapela funkcjonowała od zawsze.

Odkąd tylko pamiętam uważałem się za fana Dżemu, może po trochu lost tak sprawił a może po prostu lubię bardzo ich muzykę.
Ja jestem dobrej myśli i wiem że na pewno Panowie mnie nie zawiodą - bo nigdy mnie nie zawiedli.

Mam tylko małą na prawdę bardzo małą prośbę do was skończcie się już wzajemnie nakręcać bo niczemu to nie pomoże ani wam ani kapeli a będzie tylko i wyłącznie narastać wzajemna frustracja która nigdzie nas/was nie zaprowadzi.
Nie zrozumcie mnie na opak bo każdy z nas ma oczywiście prawo do swojego zdania.

Pamiętajcie jeszcze tylko o tym że wspólny dialog może o wiele więcej zdziałać - I tu jako stowarzyszenie OFC jest wasza rola.

Pozdrawiam,
Jędrzej Otręba
Pozdrawiam,
Jędrzej Otręba

Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » czw sie 06, 2015 12:17 pm

Jedras pisze:Kochani!
Pamiętajcie jeszcze tylko o tym że wspólny dialog może o wiele więcej zdziałać - I tu jako stowarzyszenie OFC jest wasza rola.
Pozdrawiam,
Jędrzej Otręba

Jedras i co teraz można napisać żebyś tego nie potraktował jak jakiś kolejny atak lub cos w tym stylu,więc grzecznie sie pytam gdzie Ty widzisz pole do tego dialogu :

1 - to forum do tego dialogu absolutnie nie słuzy bo nikt nigdy po tamtej stronie zadnej konstruktywnej odpowiedzi na zadane pytania nam nie udzielił .... fakt był tutaj kiedys zorganizowany tak oficjalny czat z zespołem ale to bardzo odlegle czasy
2 - po wydaniu 30-tych Urodzin jak i Muzy były zorganizowane fajne spotkania z tego co pamietam w Mikołowie fakt nie było calego zespołu, ale Ci na których zawsze mozna liczyć przybyli ( Zbyszku pamiętamy - doceniamy ) Po wydaniu 35-tych Urodzin nic takiego juz nie miało miejsca.
3 - cyklicznych spotkań mamy bardzo mało w zasadzie tylko te Wigilijne i tutaj też bardzo róznie to bywa rzadkością są te z pełną obsadą zespołu więc nie z wszystkimi można pogadać co wiecej na ostatnim Walnym padło stwierdzenie że Zespół wcale nie ma obowiązku w tych spotkaniach uczesticzyć (a ja myslałem ze to powinna być dla nich bardziej przyjemność niż obowiązek )
4 - na większe pogaduchy mieliśmy ogromną nadzieje pzy okazji 10-cio lecia OFC i w zasadzie od tego momentu zaczęło sie powolne rozczarowanie i ta cała krytyka ( jasne że nie potrzebna ) ale takie były odczucia skoro do Lesniczówki nikt z zespołu nie przyszedł.
5 - zawsze fajną okazja do spotkania się i rozmowy był też oczywisie Festiwal .... ale ten temat mamy już zamknięty.

Podsumowując grzecznie się pytam gdzie i za pośrednictwem kogo czy też czego ten dialog na lini Zespół - OFC możemy obecnie prowadzić ?

Dziekuje za uwage
pozdrawiam Kwinto
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
Galerie

Awatar użytkownika
Jedras

Postautor: Jedras » czw sie 06, 2015 1:12 pm

Kwinto no widzisz da się!! :D

Kwinto2 pisze:
Jedras pisze:Kochani!
Pozdrawiam,
Jędrzej Otręba

Kwinto2 pisze:Jedras i co teraz można napisać żebyś tego nie potraktował jak jakiś kolejny atak lub cos w tym stylu,więc grzecznie sie pytam gdzie Ty widzisz pole do tego dialogu :

Nie traktuję tego jako atak.. postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania oczywiście w miarę moich możliwości

Kwinto2 pisze:1 - to forum do tego dialogu absolutnie nie słuzy bo nikt nigdy po tamtej stronie zadnej konstruktywnej odpowiedzi na zadane pytania nam nie udzielił .... fakt był tutaj kiedys zorganizowany tak oficjalny czat z zespołem ale to bardzo odlegle czasy

Fakt forum od tego nie jest ale przecież są inne możliwości. Czat kiedy to było? Sto lat temu i nie prawda.. ;-)

Kwinto2 pisze:2 - po wydaniu 30-tych Urodzin jak i Muzy były zorganizowane fajne spotkania z tego co pamietam w Mikołowie fakt nie było calego zespołu, ale Ci na których zawsze mozna liczyć przybyli ( Zbyszku pamiętamy - doceniamy ) Po wydaniu 35-tych Urodzin nic takiego już nie miało miejsca.

Masz rację pozostaje mi się jedynie domyśleć że chodzi o to że było zbyt wiele negatywnych emocji związanych z tym koncertem i wydawnictwem ( oświadczenia itp. ) - ale podkreślam jest to moje prywatne odczucie.

Kwinto2 pisze:3 - cyklicznych spotkań mamy bardzo mało w zasadzie tylko te Wigilijne i tutaj też bardzo róznie to bywa rzadkością są te z pełną obsadą zespołu więc nie z wszystkimi można pogadać co wiecej na ostatnim Walnym padło stwierdzenie że Zespół wcale nie ma obowiązku w tych spotkaniach uczesticzyć (a ja myslałem ze to powinna być dla nich bardziej przyjemność niż obowiązek )

Z frekwencją nie masz co narzekać bo z tego co ja kojarzę dokładnie 2 razy mojego Ojca nie było ( mowa tu o wigiliach ) z powodów prywatnych czego niestety nie dało się pogodzić i raz z powodu choroby ( dokładnie 2 lata temu ) specjalnie przyjechałem żeby go zastąpić ( wiem że to nie to samo ale czułem taką potrzebę ).
Nikt nikomu nie robi na złość takimi ruchami - dodatkowo podkreślam że Pan Benedykt jest zawsze bardzo chętny do kontaktu z Fanami.

Kwinto2 pisze:4 - na większe pogaduchy mieliśmy ogromną nadzieje pzy okazji 10-cio lecia OFC i w zasadzie od tego momentu zaczęło sie powolne rozczarowanie i ta cała krytyka ( jasne że nie potrzebna ) ale takie były odczucia skoro do Lesniczówki nikt z zespołu nie przyszedł.

Z tego co kojarzę Dżemy miały koncert ale nie jestem pewien - taka niestety praca, może mógł być inny termin? może coś innego? teraz nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Ja byłem i dzielnie czekałem do późna na koncert znajomych.. którego się finalnie nie doczekałem.. bo było już zbyt późno.

Kwinto2 pisze:5 - zawsze fajną okazja do spotkania się i rozmowy był też oczywisie Festiwal .... ale ten temat mamy już zamknięty.

Puki co nikt niestety tego nie zmieni. Nastąpiło nieporozumienie między Antosiewiczem a Dżemem i Rodziną Ryśka.
Nie szukam kto jest winny bo nie mi to oceniać. Uwierz mi że dla mnie było to bardzo ważne wydarzenie wciągu muzycznego roku.

Kwinto2 pisze:Podsumowując grzecznie się pytam gdzie i za pośrednictwem kogo czy też czego ten dialog na lini Zespół - OFC możemy obecnie prowadzić ?
Dziekuje za uwage
pozdrawiam Kwinto

Pozostawiam to waszej ( fanclubowskiej ) wybujałej fantazji. Przecież jest tyle rożnych możliwości tylko ktoś musi wyjść z inicjatywą.
( np. jakieś spotkanie )

Moja propozycja jest taka, poczekajmy spokojnie co przyniesie wrzesień (a z tego co ja wiem będzie ciekawie)
i można spróbować zorganizować coś pod kątem fanklubu mówię tu oczywiście o terminach po 5-tym września.

Pozdrawiam,
Jędrzej Otręba
Pozdrawiam,
Jędrzej Otręba

Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » pt sie 07, 2015 10:45 am

Jedras pisze:
Kwinto2 pisze:4 - na większe pogaduchy mieliśmy ogromną nadzieje pzy okazji 10-cio lecia OFC i w zasadzie od tego momentu zaczęło sie powolne rozczarowanie i ta cała krytyka ( jasne że nie potrzebna ) ale takie były odczucia skoro do Lesniczówki nikt z zespołu nie przyszedł.

Z tego co kojarzę Dżemy miały koncert ale nie jestem pewien - taka niestety praca, może mógł być inny termin? może coś innego? teraz nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Ja byłem i dzielnie czekałem do późna na koncert znajomych.. którego się finalnie nie doczekałem.. bo było już zbyt późno.
Pozdrawiam,
Jędrzej Otręba

Jedras to co teraz napiszę jest tylko tak dla "poprawności dyskusji" bo Twoja odpowedź w tym punkcie jednak mija sie z prawdą ponieważ rozpiska koncertów w tamtym okresie wyglądała tak:

26.09. 2014 - Lubin
27.09.2014 - Zgorzelec zresztą i tak odwołany
potem dopiero
17.10.2014 - Chojnice
Impreza w Leśniczówce jak wiadomo była 3.10 2014 czyli zadne koncertowe terminy tutaj nie stały na przeszkodzie żeby w tym wydarzenie jak dotychczas najważniejszym w całej działalności OFC Zespół mógł uczestniczyć.

Więc sprawa jest w zasadzie jasna być może nie przyszli bo nie czuli takiej potrzeby .... choć w to nawet sam osobiscie nie wierzą :P
Bardziej prawdopodobne jest to że po prostu o najwazniejszych gościach na tych Fan Clubowych urodzinach ktoś zwyczajnie zapomniał i nikt ich nie zaprosił
a może nawet nie poinformował że cos takiego ma sie odbyć i ze zwykłego braku informacji stało się tak jak sie stało.

No cóź wiemy doskonale kto to organizował może wezmą w końcu coś "na klate" i któryś napisze jak to TAK na serio było.

pozdrawiam Kwinto
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
Galerie

Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » śr paź 07, 2015 12:39 pm

Jedras pisze:
Moja propozycja jest taka, poczekajmy spokojnie co przyniesie wrzesień (a z tego co ja wiem będzie ciekawie)
i można spróbować zorganizować coś pod kątem fanklubu mówię tu oczywiście o terminach po 5-tym września.

Pozdrawiam,
Jędrzej Otręba

No cóż Jędras tak sobie patrzę w kalendarz 5 września to już odległa histooria baaa nawet mamy już po 5 października i z żadnej strony propozycji nie widać :-) prosze Cię tylko mi nie odpisz że tą propozycją było ogłoszenie terminu spotkania Wigilijnego :-)
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
Galerie

Wróć do „Dżem w mediach”