Reklama PKO

Co, gdzie i kiedy można "usłyszeć" o kapeli

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
Jedras

Re: Reklama PKO

Postautor: Jedras » pn lis 09, 2015 10:18 am

Cześć!

Ja tam nie narzekam.

Tatuś wybudował czwartą willę, kupił 5 tego Rolls Royca i sprowadził całą paletę kubańskich cygar od tego nadmiaru gotówki jaka wpłynęła na konto po tej reklamie! 8)
Pozdrawiam,
Jędrzej Otręba

Only a Gibson is Good Enough..
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » pn lis 09, 2015 12:20 pm

Jedras pisze:Cześć!

Ja tam nie narzekam.

Tatuś wybudował czwartą willę, kupił 5 tego Rolls Royca i sprowadził całą paletę kubańskich cygar od tego nadmiaru gotówki jaka wpłynęła na konto po tej reklamie! 8)

Potwierdzam!
Sam widziałem, jak Jędras znicze odpalał studolarówkami!

:lol:
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Dorian07

Postautor: Dorian07 » pn lis 09, 2015 1:17 pm

borszysz pisze:
Jedras pisze:Cześć!

Ja tam nie narzekam.

Potwierdzam!
Sam widziałem, jak Jędras znicze odpalał studolarówkami!

:lol:

..cygara Borszysz, kubanskie! :lol:
Zwierzu

Postautor: Zwierzu » śr lis 11, 2015 12:44 am

Aż coś mnie skusiło, aby się w końcu wypowiedzieć na temat "komercyjności" i "płodności" kapeli (przeglądam forum regularnie, przeczytałem większość postów, lecz rzadko udzielam się pisemnie) . A mianowicie moim zdaniem to w tym wszystkim widać jeden wielki fałsz. Przede wszystkim Panowie nie rozwijają się w ogóle, a zataczają się w jeden wielki dół . Z jednej strony nasz kochany "pośrednik" (wiadomo o kogo chodzi) próbuje nam wyperswadować, że muzyka jest jak proszek do prania . Więc już używając tego porównania bardzo ciekawe jest, jaki producent proszku nie zmieniał by swej formuły od tylu lat, tylko żerował na swych odbiorcach cudownymi wydawnictwami zapisu urodzin i jeszcze narzekał, że płyty się nie sprzedają, nie ma po co ich wydawać (dokładnie takich właśnie nie) ! Gdy oglądam sobie materiał nagraniowy z "Muzy" to dochodzę do wniosku, że gdyby nie wypadł im wyjazd do Stanów to jeszcze by tej płyty mogło nie być . Beno powtarza, że nie wydają płyt, aby wypełnić jakąś lukę czy coś, bo są indywidualistami, to ich pasja itd.

Gdzie leży prawda ?

A z drugiej strony jak oglądam materiał z ostatniego koncertu symfonicznego Dżemu (koniec października br. -youtube) i widzę "Ćmę barową" to płakać mi się chce . Porównuje ten zapis z latami 2005-2008 i słyszę, czuję czy nawet widzę, że chyba zespołowi już powoli rzygać się chce, gdy wykonuje te wszystkie kawałki . Potrzeba tu odświeżenia, ta nowa płyta musi wyjść, nie aby zapełnić lukę, tylko, aby odratować zespół . I nawet mówiąc z perspektywy miłośników proszku do prania - my się jej domagamy, no to my zapełniamy sale koncertowe i kupujemy płyty (te złote krążki nie wzięły się z kosmosu- ktoś musiał je kupić) .

I to jest cały ten fałsz .
"Ja już nigdy się nie zmienię..."
Dzemowy

Postautor: Dzemowy » czw lis 12, 2015 10:06 pm

Voo Voo też było w reklamie banku ostatnio :P
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Re: Odp: Reklama PKO

Postautor: Ziemniaq » pt lis 13, 2015 1:45 am

Dzemowy pisze:Voo Voo też było w reklamie banku ostatnio :P

Uważam, że się sprzedali, oddali duszę diabłu, obrazili jakąś religię oraz zaprzepaścili ostatnie 40 lat swojej działalności....
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
czarekkk

Postautor: czarekkk » pt lis 13, 2015 1:04 pm

Antyradiu też się sprzedali, bo właśnie leciało mi z głośników, że w życiu piękne są tylko chwile :shock:

Zabawne tylko jak to niektórych "nie boli" (Patpul), ale małe rozwinięcie i szpileczka dla zespołu musi być :)
Awatar użytkownika
patpul

Postautor: patpul » pt lis 13, 2015 2:27 pm

Żebyś się nie nudził i mógł o tym dyskutować;) Podtrzymuję forum przy życiu:P
Co do bólu - uwierz, nie boli. Bolałoby może 10 lat temu. A teraz wisi kalafiorem. Podobnie, jak wysublimowane, ironiczne teksty o zniczach, willach. Z mojej strony EOT.
Jestem piwowarem domowym.

http://patpul.deviantart.com/
GG: 5684404
janush3636

Postautor: janush3636 » wt lis 24, 2015 12:30 am

Dorian07 pisze:
Jeszcze raz przepraszam jesli odniosles wrazenie ze usiluje Cie obrazic, no i daj prosze spokoj z tym partyzantem!
Pozdrawiam,
P.

Ty tak serio? Do Kwinto? no proszę Cie..

Wróć do „Dżem w mediach”