Nowa płyta studyjna

Opinie i rozważania na temat Dżemowych utworów

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Agnieszka*

Postautor: Agnieszka* » wt sty 22, 2008 7:15 pm

Scypion pisze:Mam nadzieje, ze jezeli Dzemy opublikuja kolejny material to bedzie to naprawde dobra plyta, muzycznie co najmniej na poziomie "2004" zas tekstowo, duzo, duzo wyzej. Inaczej to nie ma sensu. Jestes nie dla mnie jest nie dla Dzemu, to za wysoka liga na takie rymowanki.

a ja to w sumie bym nie miala nic przeciw co by slow zadnych nie bylo.
bo jak mam sluchac znowu, ze' cyk browara lyk' itp. rymow tooo... yyyh.. :mrgreen: nie wymagam wysublimowanych utworow poetyckich. wystarczy zwykle opowiadanie. wystarczy, ze bedzie o czyms.
...mam rece w kieszeniach... /S.W./
LoSeK

Postautor: LoSeK » wt sty 22, 2008 9:06 pm

Agnieszka* pisze:
Scypion pisze:Mam nadzieje, ze jezeli Dzemy opublikuja kolejny material to bedzie to naprawde dobra plyta, muzycznie co najmniej na poziomie "2004" zas tekstowo, duzo, duzo wyzej. Inaczej to nie ma sensu. Jestes nie dla mnie jest nie dla Dzemu, to za wysoka liga na takie rymowanki.

a ja to w sumie bym nie miala nic przeciw co by slow zadnych nie bylo.
bo jak mam sluchac znowu, ze' cyk browara lyk' itp. rymow tooo... yyyh.. :mrgreen: nie wymagam wysublimowanych utworow poetyckich. wystarczy zwykle opowiadanie. wystarczy, ze bedzie o czyms.

A co z Maćkiem? Chcesz go po zasiłek do PUPu wysłać? :D:D Ahhh Ty niedobra :))
Ale w sumie to racja, fajnie, jakby znów jakieś ambitne teksty były na płycie... :)

Pozdrawiam!
Wojtek
Agnieszka*

Postautor: Agnieszka* » śr sty 23, 2008 3:19 pm

LoSeK pisze:A co z Maćkiem? Chcesz go po zasiłek do PUPu wysłać? :D:D Ahhh Ty niedobra :))

nie! nie! nie! latwizny nie bedzie!
usiadzie na krzeselku i bedzie mruczal z zachwytu sluchajac tego co Panowie urzezbili :mrgreen:
Gość

Postautor: Gość » śr sty 23, 2008 4:09 pm

Albo z karę "jak nie to cyk brawara łyk" na okrągło 24h/dobę :D
Awatar użytkownika
olam

Postautor: olam » śr sty 23, 2008 4:13 pm

oj nei co to to nie
jeszcze w alkoholizm popadnie ..
ja sie nei zgadzam ..:_
"idąc cmentarną aleją szukam Ciebie mój przyjacielu ..."
Agnieszka*

Postautor: Agnieszka* » śr sty 23, 2008 4:18 pm

kasiak1990 pisze:Albo z karę "jak nie to cyk brawara łyk" na okrągło 24h/dobę :D

na drodze 66 :lol:
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » śr sty 23, 2008 4:28 pm

Agnieszka* pisze:

oo..tu stanę w obronie..to nie jest Maćkowy tekst! 8)
Agnieszka*

Postautor: Agnieszka* » śr sty 23, 2008 4:51 pm

Armin pisze:
Agnieszka* pisze:

oo..tu stanę w obronie..to nie jest Maćkowy tekst! 8)

i co z tego. 66 jest interesujaca czescia skladowa wytworu sygnowanego marka Dzem! no! :twisted:

a swoja droga: nie wierze, ze nikt lepszego tekstu w tamtych zawodach nie stworzyl.
Gość

Postautor: Gość » śr sty 23, 2008 6:17 pm

a jak Wam się podoba tekst Szeryfa ? :D
Awatar użytkownika
Kosteczka27

Postautor: Kosteczka27 » śr sty 23, 2008 6:41 pm

ja jestem dość hmm "świeżą" fanką Dżemu i dopiero teraz sie dowiedziałam, że istnieje taki utwór jak "jesteś nie dla mnie"- rzeczywiście łatwo wpada w ucho... muzyka jest super, tekst... taki z klimatu niektórych kawałków z 2004... bez większych ambicji, ale super sie sprawdzaja (te piosenki) np. przy sprzątaniu, kiedy nie skupiasz sie za bardzo na tym co akurat gra. Równiez mam nadzieje, że nowa płyta, na która niecierpliwie czekam, będzie, pod względem tekstów, ambitniejsza. "Ryśkowy" Dżem raczej nie powróci, nie ma co na to liczyć, miejmy tylko nadzieję, że Maciek, pisząc teksty da z siebie więcej, bo go na to zapewne stać. Ja w Niego wierzę. W Dżem wierzę. i kibicuję im :)

poooozdrawiam :)
Gość

Postautor: Gość » pt sty 25, 2008 8:40 pm

Ktoś pisał, że "Jesteś nie dal mnie" to troche disco. Moim zdaniem to jednak trochę przesada :) mi ta piosenka sie podoba. Słyszałem tylko na youtube i nie mogę sie domyślić wszystkich słów. Ale słyszę za to tekst "rzekła mi hej hej! Mam na ochotę na miłość." :D ten fragment mnie zniszczył :D tak jakby z podtekstem erotycznym... nie pasuje mi w piosence Dżemowej takie coś :D ale ogólnie piosenka może być. A co do płyty: ma byc dobra oczywiście! :D ale nie mogę się doczekać!

pozdrawiam "osa"
Gość

Postautor: Gość » pt sty 25, 2008 8:49 pm

a np. w Koszmarnej nocy masz podtekst pedofilski a w Slodkiej wogole tekst o prostytutce :P
Gość

Postautor: Gość » pt sty 25, 2008 8:56 pm

A no może troche... ale jest jakos tak inaczej wyrażone :D a tak poprostu "mam ochotę na miłość" to tak dziwnie :D
Gość

Postautor: Gość » pt sty 25, 2008 9:06 pm

kaczka6661 pisze:a np. w Koszmarnej nocy masz podtekst pedofilski

No, a w "Liscie" w ogóle szatanizm się szerzy.
Bez przesady trochę, małe dziewczynki nie zawsze trzeba macac po tyłkach, można z nimi robić inne rzeczy. Dozwolone prawem :D
Gość

Postautor: Gość » pt sty 25, 2008 9:15 pm

Załóżmy nowy temat : szukanie drugiego dna w piosenkach :D:D

Wróć do „Twórczość”