Nowa płyta studyjna

Opinie i rozważania na temat Dżemowych utworów

Moderatorzy: Piotrek, Radek

michalz

Re: Nowa płyta studyjna

Postautor: michalz » czw wrz 09, 2010 3:10 pm

JamSession pisze:
jorgos pisze:Jak nie wydadzą tej płyty w tym roku to ja zapominam że istnieje taki zespół jak dżem,daliby sobie spokój z duzą ilością koncertów i wzieli sie za szybsze komponowanie i płyta by wyszła już rok temu!!!! :evil:
Wiesz twoja wypowiedź świadczy o twojej bezmyślności dalszy komentarz sobie podaruję...Dżem to nie Doda nie musi ganiać za swymi Fanami,także nikt za Tobą nie będzie płakać...Wiesz praca nad albumem to nie tylko pisanie muzyki,idzie za tym jeszcze wiele innych istotnych procesów,by płyta miała ręce i nogi...Jeśli chciałbyś wiedzieć zespół nie jednokrotnie stawał do zamiaru nagrania albumu,jednak przeciwności losu,niestety opóźnił ten zamiar(więcej szczegółów można przeczytać "Balladzie o dziwnym Zespole" Gorąco Polecam :) )

Racja a co się spodziewać innego po gościach z "zagranicy"
Peace&Love
Gość

Postautor: Gość » czw wrz 09, 2010 5:06 pm

jorgos pisze:Jak nie wydadzą tej płyty w tym roku to ja zapominam że istnieje taki zespół jak dżem,daliby sobie spokój z duzą ilością koncertów i wzieli sie za szybsze komponowanie i płyta by wyszła już rok temu!!!! :evil:

Udam, że się nie zdenerwowałam czytając tę wypowiedź. Cholera, jednak nie dam rady!! Jeśli, Jorgosie, napisałeś najprawdziwszą prawdę, to co Ci na duszy leży to znaczy, że nie jesteś prawdziwym fanem Dżemu. Zespół Dżem [jeśli jeszcze nie zauważyłeś] nie należy do taniej komerchy, nie wplątuje się w wyścig szczurów, nie robi zbyt dużego natłoku wydawnictwami, które produkuje, więc nie wiem skąd te pretensje. Wszyscy denerwujemy się, że nie ma żadnej oficjalnej wiadomości o dacie premiery nowego albumu studyjnego grupy, ale Twoja wypowiedź jest naprawdę poniżej fanowskiej godności ..
Gość

Postautor: Gość » czw wrz 09, 2010 5:25 pm

To jak np.płyta wyjdzie za 2 lata albo wogóle juz nie wyjdzie to nadal bedziecie takimi wiernymi fanami?. :|
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » czw wrz 09, 2010 5:30 pm

jorgos pisze:To jak np.płyta wyjdzie za 2 lata albo wogóle juz nie wyjdzie to nadal bedziecie takimi wiernymi fanami?. :|

nie, wtedy już nie.
jak płyta nie wyjdzie do końca października to usuwam swoje konto na forum i wystawiam wszystkie płyty i kasety na allegro
Awatar użytkownika
kikan

Postautor: kikan » czw wrz 09, 2010 5:32 pm

Ja na nią specjalnie np nie czekam, więc tak :). Jeśli te przykładowe dwa lata mają coś zmienić, że będzie bardziej dopieszczona, to ja nie mam nic przeciwko. Chyba od niedawna ich słuchasz co? :)

Adi pisze: wystawiam wszystkie płyty i kasety na allegro

Masz Dzem Session 1?:)
"Nothingman... Isn't it something...?"
Awatar użytkownika
mala_aleja_roz

Postautor: mala_aleja_roz » czw wrz 09, 2010 5:36 pm

Adi pisze:
jorgos pisze:To jak np.płyta wyjdzie za 2 lata albo wogóle juz nie wyjdzie to nadal bedziecie takimi wiernymi fanami?. :|

nie, wtedy już nie.
jak płyta nie wyjdzie do końca października to usuwam swoje konto na forum i wystawiam wszystkie płyty i kasety na allegro

to była ironia czy serio?

Ale dlaczego archiwalia są uzależnione od płyty? Może płytę by uzależnić od układu planet i jak któreś będą blisko siebie to zostanie wydana? To już byłoby bardziej konkretne.
Gość

Postautor: Gość » czw wrz 09, 2010 5:39 pm

Tak :!: :!: :!: .Jednak myślę,że za poważny jestem by dyskutować z Tobą na ten temat!Cóż jeśli jesteś zdegustowany zespołem Dżem,to gorącą polecam posłuchania innych zespołów,lub gwiazd polskiej sceny muzycznej!Na pewno nie będziesz się nudzić!!! "Adi" mam nadzieję że żartujesz,bez Ciebie to forum będzie bezbarwne...No chyba że powróci niejaki "Rolus" 8) 8) 8)
Gość

Postautor: Gość » czw wrz 09, 2010 6:25 pm

"Ale dlaczego archiwalia są uzależnione od płyty? Może płytę by uzależnić od układu planet i jak któreś będą blisko siebie to zostanie wydana? To już byłoby bardziej konkretne."

Wiesz z prostych przyczyn finansowych i marketingowych!Wiesz wydanie wydawnictwa X i Y może negatywnie wpływać na wzajemną sprzedaż danych wydawnictw...Po drugie w naszych polskich realiach,przy niskim zakupie płyt.Wydanie 2 wydawnictw byłby finansowym "krachem " dla Dżemu...
Awatar użytkownika
mala_aleja_roz

Postautor: mala_aleja_roz » czw wrz 09, 2010 6:28 pm

No dobrze, ale skoro płyta nie jest jeszcze gotowa i nie wiadomo kiedy będzie, to przecież można w to miejsce wydać archiwalia, zamiast opóźniać oba wydawnictwa :wink:
Gość

Postautor: Gość » czw wrz 09, 2010 6:40 pm

Nikt tego nie "opóźnia",tylko Ty jesteś niecierpliwa,nie zawsze jest łatwo i przyjemnie wydać nowy album lub DVD,za tym kroczą ogromne nakłady finansowe,pracy ludzkiej...I przede wszystkim czasu Zauważ że zespół Dżem w tym roku wydał w tym roku BOX "30 Urodziny",który wkład finansowy był ogromny,by to wydawnictwo wyszło na światło dzienne!
Awatar użytkownika
mala_aleja_roz

Postautor: mala_aleja_roz » pt wrz 10, 2010 12:58 pm

Tak, to wszystko rozumiem, ale wobec tego dlaczego obiecywali? Maciek wielokrotnie powtarzał, że płyta ukaże się na jesieni, że będzie we wrześniu itp. Przecież oni chyba wiedzą na jakim są etapie i czy w ogóle zamierzają to wydać? Bo takie obiecywanie jest bez sensu, już lepiej nic nie mówić, bo teraz wiele fanów ma prawo do uczucia, że są lekceważeni i nie szanowani przez zespół. Ja mimo wszystko wierzę, że Dżemy nas kochają i ta płyta się ukaże, a kiedy...no cóż, to nie zależy niestety od nas. :)
OlaSwoba

Postautor: OlaSwoba » pt wrz 10, 2010 1:30 pm

Ja na pewno będę. Zaczęłam słuchać Dżemu 1,5 roku temu i do tej pory jeszcze nic nie wydali, więc jeśli poczekam jeszcze 2 lata, to nic mi się nie stanie. Przecież cały czas słucham nagrań z Ryśkiem, a w nich nic nowego już się nie pojawi. Nie wiem co zmienią komentarze typu "Kiedy będzie nowa płyta?", raczej nie przyśpieszą wydania płyty.
Gość

Postautor: Gość » pt wrz 10, 2010 2:56 pm

mala_aleja_roz pisze:Tak, to wszystko rozumiem, ale wobec tego dlaczego obiecywali? Maciek wielokrotnie powtarzał, że płyta ukaże się na jesieni, że będzie we wrześniu itp. Przecież oni chyba wiedzą na jakim są etapie i czy w ogóle zamierzają to wydać? Bo takie obiecywanie jest bez sensu, już lepiej nic nie mówić, bo teraz wiele fanów ma prawo do uczucia, że są lekceważeni i nie szanowani przez zespół. Ja mimo wszystko wierzę, że Dżemy nas kochają i ta płyta się ukaże, a kiedy...no cóż, to nie zależy niestety od nas. :)
Co poniektórzy zachowują się jak kapryśne dziecko w sklepie z zabawkami,które nie dostało swojej zabawki.Zabawki na wyciągniecie ręki... Droga "Alejo Róż" czy ty wszystko co sobie obiecujesz to realizujesz w 100 %?Pewnie że nie,bo życie wiele figli nam płata i nie zawsze wszystko nam wychodzi to co chcemy zrealizować...A w przypadku Dżemu zawsze los wiał "Pod Wiatr"... I zespół Dżem nikogo nie lekceważy,bo tu padają poważne oskarżenia,Ale Droga "Alejo" to temat na prywatną rozmowę...
Awatar użytkownika
mala_aleja_roz

Postautor: mala_aleja_roz » pt wrz 10, 2010 3:57 pm

JamSession pisze:Co poniektórzy zachowują się jak kapryśne dziecko w sklepie z zabawkami,które nie dostało swojej zabawki.Zabawki na wyciągniecie ręki... Droga "Alejo Róż" czy ty wszystko co sobie obiecujesz to realizujesz w 100 %?Pewnie że nie,bo życie wiele figli nam płata i nie zawsze wszystko nam wychodzi to co chcemy zrealizować...A w przypadku Dżemu zawsze los wiał "Pod Wiatr"... I zespół Dżem nikogo nie lekceważy,bo tu padają poważne oskarżenia,Ale Droga "Alejo" to temat na prywatną rozmowę...

JamSession. Po pierwsze, mój nick brzmi "Mała aleja róż". Po drugie, nie rozumiem ataków z Twojej strony. Pytasz, czy realizuję wszystko, co sobie obiecam. Otóż tak. Wiem na co mnie stać i nie obiecuję rzeczy ludziom, jeśli nie jestem pewna, że mogę dotrzymać danego słowa. Wiem, że życie nie zawsze jest kolorowe, ale trzeba robić wszystko, by żyć w zgodzie ze sobą i realizować swoje zamiary. Nie zakładam, że w tym roku wygram olimpiadę w biegu na 100m, ponieważ wiem, że tak nie będzie. Trzeba ustalić sobie pewne zasady, aby później nie zawieść innych. I po trzecie twierdzisz, że to temat na prywatną rozmowę, więc dlaczego najeżdżasz na mnie na forum, zamiast wyjaśnić sobie wszystko na gg, skoro tam wielokrotnie ze mną rozmawiałeś? Jest mi po prostu przykro.
Awatar użytkownika
rzexnia

Postautor: rzexnia » pt wrz 10, 2010 10:00 pm

no ja Was wszystkich proszę...;p robicie z igły widły,tak jak nasi kochani politycy robią wielką aferę z krzyża...
płyta będzie to będzie,a nawet jakby wogóle nie wyszła to przecież nowe kawałki były grane są grane i będą grane dalej na koncertach.
Do tego przecież przez 30 lat Dżem nagrał tyle numerów że nie sądzę żeby Wam się to już znudziło wszystko.
Trzeba się cieszyć z tego co mamy;] przecież równie dobrze zespół mógł się rozpaść po śmierci Ryśka i co wtedy by było...
sugeruję żebyśmy naprawdę cieszyli się że mamy czego słuchać i że Ci których słuchać chcemy chcą dalej dla nas grać;)

Wróć do „Twórczość”