Prawie jak ''Mała aleja róż''...

Opinie i rozważania na temat Dżemowych utworów

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
Iwa85

Re: Prawie jak ''Mała aleja róż''...

Postautor: Iwa85 » sob maja 09, 2009 9:21 pm

Czyli jednak kradzież!!!
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 10, 2009 11:57 am

Ała moje uszy tego nie da się słuchać . To jest jakaś paranoja żeby z tak pięknej melodi zrobić takie coś
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 10, 2009 2:44 pm

Dopiero teraz wysłuchałam tego do końca i jestem w szoku :shock:
Nie ważne czy napisali "(...) feat Rysiek Riedel" czy nie, bez zgody zespołu jest to zwykła kradzież :? Naprawdę nie wiem jak można żerować na czyjejś pracy i uważać się za kogoś, kto potrafi tworzyć muzykę. ŻENADA! Nie znoszę HH, a jak jeszcze słyszę coś takiego.... Brak słów... :roll:
Maciek90

Postautor: Maciek90 » ndz maja 10, 2009 3:18 pm

Manager powinien sie tym zająć , bo " to jest do h..ja nie podobne"
Liz_47
Kontaktowanie:

Postautor: Liz_47 » ndz maja 10, 2009 4:10 pm

masakra...;/ dokładnie jak to wyśmiewał Paweł Kukiz w "Nie gniewaj się, Janek": Wystarczy walnąć ryma i zaje*ać komuś nuty :roll:
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 10, 2009 4:42 pm

Jezuuu massakra ... Ziom uwierz :/ :/ :/ czego ludzi nie zrobią, zeby ktoś o nich mówił ...

To nawet nie jest jakikolwiek rap, to jakieś badziewie :/
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 10, 2009 5:15 pm

Ja nie mam zamiaru tego słuchac i nie mam problemu. Po co wkurzac się...jest manager, jest zespół, zapewne wiedzą o tym, oni zdecydują co zrobic z tym utworem. Nie chodzi tyle o przerobienie ale o zgodę na przetwarzanie.
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 10, 2009 9:20 pm

Odnośnie do tytułu, prawie robi wielką różnicę.

Czytałem komentarze pod tym utworem, ktoś napisał, że to jest sampling, i to można sobie tak wykorzystywać, średnio mi się chce w to wierzyć. Tekst marny, czemu nie zrobiony inaczej, ten tekst wogóle odniesienia do oryginału i nawet sensu i przekazu podobnego nie ma...

Dla mnie odbiór tego czegoś połączył się z niesmakiem i totalnym powątpiewaniem w radosną twórczość muzyczną...
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 10, 2009 11:58 pm

Zachowując proporcje, podobna sprawa była z fragmentem " ciemno już, zgasły wszystkie światła, ciemno już, noc nadchodzi głucha" Stana Borysa, które zwędził Peja nie pytając o zgodę...
Gość

Postautor: Gość » pn maja 11, 2009 9:19 am

jezeli juz o kradziezy to tak samo bylo z Liroyem ktory zwedzil refren Oddzialu z utworu Party
"Zróbmy więc prywatkę, jakiej nie przeżył nikt,
Niech sąsiedzi walą, walą, walą do drzwi.
Sztuczne ognie niech się palą, palą, palą, a Ty
Tańcz i wino pij, niech cały wiruje świat,"
ale tutaj raczej moze przesadzilem z kradzieza, zapozyczenie ladniej brzmi bo chyba oddzial nie mial nic przeciwko temu...
Gość

Postautor: Gość » pn maja 11, 2009 9:55 am

Mnie najbardziej ciekawi co teraz z tym zrobi zespół. :?
Gość

Postautor: Gość » pn maja 11, 2009 10:59 am

Maciek90 pisze:Manager powinien sie tym zająć , bo " to jest do h..ja nie podobne"

Popieram Cie Maćku :wink:
W ogóle co ten "Hemp Gru" Sobie Myśli ??? :roll:
Z Małej Alei Róż Zrobił Utwór nie nadający sie wogóle do słuchania :roll: :roll:
Jeszcze na dodatek Obraża nas Czyli Fanów :x
Gość

Postautor: Gość » pn maja 11, 2009 2:11 pm

Ale przeżywacie.Nikt Wam nie karze tego słuchać i wg mnie nikt was nie obraził a pretensje o to,że piosenka nie nawiązuje do oryginału sa kompletnie smieszne jak ten wasz płacz o to wszystko.Dlaczego ten zespół mialby wogole nawiazywac do wersji Dzemu?Bez sensu.zreszta jak polowa rzeczy,ktore piszecie :mrgreen:
Maciek90

Postautor: Maciek90 » pn maja 11, 2009 2:19 pm

DO RYŚKA --- owszem nie musimy tego sluchac ale jak jad e autobusem i mi sie akurat wyczerpie bateryjka w mptrojce i bedzie to lecialo w radio to mi sie glupio zrobi jak ktos zobaczy moje naszywki Dzemu na plecaku i poslucha tego utworu !!! Manager od tego jest zeby takie sprawy zalatwiac , szkoda ze dopiero teraz ta sprawa wyszla jak juz te hu.. jance wydali plyte i ludzie juz to mają ... Manager do roboty!
Gość

Postautor: Gość » pn maja 11, 2009 5:28 pm

Maciek90 pisze:DO RYŚKA --- owszem nie musimy tego sluchac ale jak jad e autobusem i mi sie akurat wyczerpie bateryjka w mptrojce i bedzie to lecialo w radio to mi sie glupio zrobi jak ktos zobaczy moje naszywki Dzemu na plecaku i poslucha tego utworu !!! Manager od tego jest zeby takie sprawy zalatwiac , szkoda ze dopiero teraz ta sprawa wyszla jak juz te hu.. jance wydali plyte i ludzie juz to mają ... Manager do roboty!

do łez mnie rozbawiles ale dobra...Napewno kazdy rozpozna ze to podklad z dzemu i wtedy spojrza wszyscy na Twoje naszywki i stwierdza,ze powinines sie wstydzic,wyjsc z autobusu i do cholery cos z tym zrobic aby Hemp Gru nigdy wiecej nie wazylo sie zrobic czegos tak okrutnego.

Wróć do „Twórczość”