[2010] Muza

Opinie i rozważania na temat Dżemowych utworów

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Re: [2010] Muza

Postautor: Armin » sob lis 13, 2010 11:35 am

Zastanawia mnie kto zapodaje chórki w ostatniej minucie "Koniecznie" :P bo głosy są "nałożone" i nie poznać czy to Maciek dograł... :roll:
LoSeK

Postautor: LoSeK » sob lis 13, 2010 11:49 am

Tak z ciekawości:
Ile kosztuje płytka w Saturnie? :)
Gość

Postautor: Gość » sob lis 13, 2010 12:12 pm

LoSeK pisze:Tak z ciekawości:
Ile kosztuje płytka w Saturnie? :)

W Saturnie płyta kosztuje 36,5 zł.
Kolega napisał mi sms'a, że płyty są do kupienia również w Media.

Pozdrawiam,
Bartek
Awatar użytkownika
thewesoly79
Kontaktowanie:

Postautor: thewesoly79 » sob lis 13, 2010 12:15 pm

W MediaMarkt również płyta :) Dziś zauważyłem . 36,99 ,-
Kaaaamil

Postautor: Kaaaamil » sob lis 13, 2010 12:38 pm

Płyta po prostu genialna!! Dopracowana bardzo dobrze, nic dodać nic ująć. "Partyzant" cały czas pozostaje u mnie na pierwszym miejscy, genialny utwór, tekst, muzyka, śpiewa Macka, coś pięknego, lecz równie bardzo jak Partyzant przemawia do mnie "To wszystko co mam" równie genialna piosenka:) Tak że piosenka "Za to ,że żyję" bardzo mnie zauroczyła:) jak cała reszta zresztą też:) Mógłbym tak wymieniać i opisywać każda piosenkę, lecz powiem, że nic innego jak tylko słuchać!!! i się cieszyć piękną kompozycją Dżemu:)
Gość

Postautor: Gość » sob lis 13, 2010 1:30 pm

MAM!!
Dzisiaj rano otworzyłem forum i się wkurzyłem, że już macie. Mieszkam w Toruniu i zadzwoniłem do bydgoskiego Saturna. Okazało się, że mają. To się pakuję i odpalam brykę. 50 km po oczekiwaną płytę, to nie daleko. Zwłaszcza, że po 30-urodziny jechałem do Gdańska (była wcześniej, niż w Toruniu).
Ale po drodze zajechałem do naszego Media Marktu. 34,99 PLN na ladę i moja :)

Miód, cud, malina .....

PS. Tylko do pracy na 16.30 :(
Gibson27

Postautor: Gibson27 » sob lis 13, 2010 2:26 pm

ale narobiliście apetytu na tą płytę :) ja mam zamówioną w empiku razem z płytą Maćka ;) ciekawe kiedy przyjdzie...
Awatar użytkownika
serenity

Postautor: serenity » sob lis 13, 2010 2:58 pm

A ja właśnie bardzo szczęśliwa wróciłam do domu z Muzą w rękach. Zaraz się zabieram za słuchanie :)
sergio7

Postautor: sergio7 » sob lis 13, 2010 3:52 pm

u mnie w Saturnie kosztuje 34,90.

Płyta bardzo "dżemowa", ale powiem coś więcej jak przesłucham ją przynajmniej kilka razy, o ile nie napiszecie już tego przede mną :wink:
Awatar użytkownika
Aga-ta

Postautor: Aga-ta » sob lis 13, 2010 4:18 pm

Takiego smaka narobiliście, że nie wytrzymałam do poniedziałku kiedy to kupiłabym płytkę u siebie w Zabrzu...
Pojechałam do Katowic i jestem szczęśliwą posiadaczką już dziś :)
Pierwsze wrażenie po wzięciu do ręki: WOOW!!
Pod względem edytorskim płyta wydana cudnie, nie przesadzę jak powiem, że jest to najładniejsza płyta w Dżemowej kolejcji.
Muzycznie? Cały czas się staram namuzować i ciągle mi mało!! :) :)

Aga-ta
Szukaj mnie cierpliwie, dzień po dniu. Staraj się podążać moim śladem...
maciek764

Postautor: maciek764 » sob lis 13, 2010 5:10 pm

W Empiku w Sosnowcu też olali premierę i mam już płytę. Pozamuzycznie (okładka, zawartość pudełka) - ideał. Muzycznie - to się okaże ;). W każdym razie realizacja dźwięku praktycznie ideał.
Awatar użytkownika
kapsior13

Postautor: kapsior13 » sob lis 13, 2010 6:04 pm

We Wrocławiu w Empiku też nie dostałam, ale za to Saturn mnie wybawił i cena była też pozytywnym zaskoczeniem.
W kwestii okładki- faktycznie bardzo delikatna, trza się obchodzić jak z jajkiem ale ma przez to charakter. Karta stowarzyszenia z deklaracją, udany dodatek, wiele osób o nią pyta.
Jeśli chodzi o DVD bardzo miła sprawa i dużo dłuższa niż się spodziewałam.
W końcu można ujrzeć uśmiech Zbyszka, który tak nieczęsto widzimy na scenie. W galerii nie do końca pasuje mi na końcu na zdjęciu np. Jasia podpis fot. Jarosław Blaminsky czy też na zdjęciu Bena fot. Bożena Otręba, troszkę komicznie to wygląda. Ale to tylko uwaga a nie wada :)
Wszystkie kawałki mi się bardzo podobają, oczywiści inaczej się odbiera te już wcześniej poznane a inaczej te całkiem nowe, bo każdy z nich na jakimś etapie poznania był moim ulubionym :D najpierw Nie patrz tak na mnie, potem Do przodu, następnie Strach, Partyzant, Szara mgła. Obecnie nowe Bujam się, Wolności dni (piękny reggae'owy klimat i melodia), To wszystko co mam, Za to że żyję są bardzo ładne ale muszę się z nimi dotrzeć :)
Zaskoczeniem dla mnie jest tekst w "Nie patrz tak na mnie", chodzi mi o wstęp "Wyczuła mnie, błysnął śnieg w ciemnych oczach" a wersji koncertowej brzmiało to "Przykuła mnie, błyskiem łez w ciemnych oczach" i bardziej mi pasuje właśnie wersja koncertowa, ale to tez tylko drobiazg.
Ogólnie baaardzo zadowolona i prosi o więcej :D
"Muzyka to naprawdę mocny narkotyk. Może Cię zatruć, podnieść na duchu lub sprawić, że rozchorujesz się, nie wiedząc dlaczego." -Adam Neste.
Awatar użytkownika
gladysh
Kontaktowanie:

Postautor: gladysh » sob lis 13, 2010 6:27 pm

Ja zakupiłem w Saturnie w Gdańsku za 36,99 bo akurat na weekend do Trójmiasta uderzyłem, a przesyłka ze sklepu Dżemu nie doszła jeszcze do Wrocka i nie wytrzymałem. Cóż, będzie idealna na prezent jak przyjdzie.
Póki co z tego co posłuchałem w aucie to na duży PLUS "Partyzant" i "Do przodu", która od paru dni nucę:)
"W życiu piękne są tylko chwile......"
Gość

Postautor: Gość » sob lis 13, 2010 9:03 pm

...jak to mówią 'cierpliwość uszlachetnia' , po tylu latach czekania, w końcu doczekaliśmy się płyty !
na która warto było tyle czekać.
ta płyta, dała mi dużo do myślenia, i przez którą wracam do żywych...do ludzi którzy czują to co ja....czują bluesa :)
każda nuta jest 'dopieszczona' przez muzyków, wszyscy pokazali na co ich stać !
super, rewelacja...nie mam słów ;)

Dziękuje :)

jeśli chodzi o oprawę graficzną to super :) gratuluję ! oby tak dalej...powodzenia :)

promocja OFC - chłopcy, dobry pomysł :) miłe zaskoczenie..
teraz nie będziecie mieli czasu na relaks, tylko praca i praca ;)
może ja się skusze ? ....może na spotkaniu grudniowym, więc szykujcie argumentów 'za' :)

jeszcze raz super, dziękuje ;)

...idę dalej "odpływać" :)
metalliczna

Postautor: metalliczna » sob lis 13, 2010 10:31 pm

kusicie kusicie bardzo!
ja jeszcze płytki nie dorwałam.
Przed pojawieniem się jej w sklepach, nie słuchałam niczego z tej płytki aby później mieć mega miła niespodziankę.
Za niedługo już dostanę to cacko w swoje ręce!

Wróć do „Twórczość”