To wszystko co mam

Opinie i rozważania na temat Dżemowych utworów

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Kaaaamil

To wszystko co mam

Postautor: Kaaaamil » sob lis 13, 2010 12:46 pm

Witam serdecznie, założyłem taki temat bo chce wiedzieć co sądzicie o tej piosence:)? Bo jak dla mnie utwór jest wykonany genialnie, niesamowity tekst, muzyka, klimatyczna piosenka, poruszył mnie ten tekst, co wy sądzicie?:)
Gość

Re: To wszystko co mam

Postautor: Gość » sob lis 13, 2010 2:55 pm

Na Autsiderze była Obłuda,na 2004 Do kołyski(choć to troche inny klimat),natomiast na Muzie jest To wszystko co mam....Coś je łączy...O utw. Obłuda Jan Skaradziński napisał,ze to utwór monumentalny,to oczywiście prawda.A To wszystko...jaki jest?
Utwór niesamowicie prawdziwy,poruszający,kilkoma delikatnymi rifami chłopaki tak zabarwili klimat,że jestem od wczoraj wbity w fotel..Maciej-rewelacyjnie zaśpiewał,wszyscy doskonale dali rade,no i wiecie juz kto jest autorem kawałka!!!
Tak,Zbyszek Szczerbiński-dobrze,że wyszedł z cienia,zrobił to przejmujaco,prawdziwie DŻEMOWO.
Reszta kawałków ,tych juz wcześniej znanych z konc,i tych najświeższych nie może przejść też obojetnie,płyta z cała pewnoscią jest b. dobra!Wspomniany utwór nie bedzie numerem non stop zapodawanym w radio jako hit,pewnie i dobrze,bo takich utworów słucha sie najlepiej z przyjaciółmi lub na koncercie...
Pozdr,Rafał
TurboDzemoMen

Postautor: TurboDzemoMen » pn lis 15, 2010 4:59 pm

dzisiaj dostarczono mi płytkę, i słucham jej już 4 raz ^^ a piosenkę numer sześć uznałem za najlepszą z całej płyty :) mi ona przypomina "Całą w Trawie" i "List Do M" ;) Zbyszek powinien więcej tworzyć ;)
dan_93

Postautor: dan_93 » pn lis 15, 2010 6:31 pm

Skoro Zbyszek ją skomponował to znaczy ze gra jeszcze na jakims innym instrumencie oprocz perkusji??
Kaaaamil

Postautor: Kaaaamil » pt lut 25, 2011 11:47 pm

Nie myślicie, że było by fajnie usłyszeć na koncercie piosenkę "To wszystko co mam" ? Bo ja bym bardzo chciał zobaczyć jak by wypadła na koncercie, bo dla mnie jest genialna.
magdawillow

Postautor: magdawillow » pt lut 25, 2011 11:52 pm

Mam listę utworów, które pragnę usłyszeć na żywo. To wszystko co mam jest aktualnie numerem jeden w tym zestawieniu ;)
Może kiedyś się doczekamy...
Kaaaamil

Postautor: Kaaaamil » pt lut 25, 2011 11:55 pm

N
magdawillow pisze:Mam listę utworów, które pragnę usłyszeć na żywo. To wszystko co mam jest aktualnie numerem jeden w tym zestawieniu ;)
Może kiedyś się doczekamy...

Moim też jest numerem jeden;) obyśmy się doczekali ;)
Awatar użytkownika
Tara

Postautor: Tara » sob lut 26, 2011 6:22 pm

Śmiem twierdzić, że jest lepsza od "Partyzanta" ale cóż czasem wybór singli wydaje się przypadkowy.
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 27, 2011 12:14 am

dan_93 pisze:Skoro Zbyszek ją skomponował to znaczy ze gra jeszcze na jakims innym instrumencie oprocz perkusji??

Na gitarze :) Tak przynajmniej czytałem w którymś wywiadzie :)
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 27, 2011 1:44 am

maciek0019 pisze:
dan_93 pisze:Skoro Zbyszek ją skomponował to znaczy ze gra jeszcze na jakims innym instrumencie oprocz perkusji??

Na gitarze :) Tak przynajmniej czytałem w którymś wywiadzie :)

Ja też to gdzieś wyczytałem. ;)
Awatar użytkownika
kikan

Postautor: kikan » ndz lut 27, 2011 11:26 am

W Teraz Rocku. Ma od paru lat akustyka, którego wyszukał mu Styczyński
"Nothingman... Isn't it something...?"
Kaaaamil

Postautor: Kaaaamil » ndz lut 27, 2011 11:30 am

Maciek chyba, nie jestem pewny, powiedział kiedyś, że nie każda piosenka z płyty nadaje się do grania na koncercie. Mam nadzieje , że nie mówił o "To wszystko co mam" .:)
maciek764

Postautor: maciek764 » ndz lut 27, 2011 6:23 pm

że wszystkie piosenki z tej płyty w przeciwieństwie do wcześniejszych nadają się na koncerty

Dokładnie tak było powiedziane. Szkoda tylko że robią co innego niż mówią bo niektórych do tej pory nigdy nie grali...
Awatar użytkownika
mala_aleja_roz

Postautor: mala_aleja_roz » ndz lut 27, 2011 6:58 pm

maciek764 pisze:Szkoda tylko że robią co innego niż mówią bo niektórych do tej pory nigdy nie grali...

Spokojnie, przecież ta płyta niedawno została wydana i jeszcze dużo koncertów przed nimi więc jest szansa, że zagrają te piosenki :P A może nie chcieli tak wszystkiego naraz? No bo przecież starsze kawałki też muszą grać :wink:
OlaSwoba

Postautor: OlaSwoba » ndz lut 27, 2011 8:50 pm

mala_aleja_roz pisze:No bo przecież starsze kawałki też muszą grać :wink:

Np. "Whisky" :P

Wróć do „Twórczość”