PRACA LICENCJACKA

Opinie i rozważania na temat Dżemowych utworów

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

PRACA LICENCJACKA

Postautor: Gość » ndz sty 30, 2011 5:26 pm

Witajcie Kochani,
chcę napisać prace licencjacką o swoim idolu Rysku pt" Muzyka jako styl życia- droga do piekła na podstawie biografii Ryska Riedla".
Potrzebny mi dostęp do wszelkich możliwych materiałow; książek, filmów, wywiadów.Chętnie porozmawiam tez z kimś kto znal Ryśka.
Proszę o pomoc, wszelkie info proszę przesylac na mój adres mailowy jagnasoft7@gmail.com.pl
Z góry dziękuję.
PS; Jeśli ktoś ma pomysl na konspekt takiej pracy tez będę wdzięczna za wszelkie pomysly, gdyz sama mam juz totalny mętlik chyba ze mocji, ze będę pisac o Rysku.
Pozdrawiam cieplko
agnieszka
Gość

Re: PRACA LICENCJACKA

Postautor: Gość » wt lut 01, 2011 11:00 am

Nie stawialam sobie takiego pytania.Chodzi chyba bardziej o ogolną korelację muzyka- życie Ryska.
Gość

Postautor: Gość » wt lut 01, 2011 1:35 pm

chojnac pisze:
agnes493 pisze:Nie stawialam sobie takiego pytania.Chodzi chyba bardziej o ogolną korelację muzyka- życie Ryska.

ogólną mówisz? i co ogólnie chcesz wykazać/opisać?
na jakim kierunku i uczelni jesteś?

Chojnac

Dołączam do pytania kolegi ... i dlaczego to my mamy mieć pomysł na konspekt Twojej pracy ... ? Może napisz tutaj, jakie konkretnie tematy chciałabyś poruszyć - jakie teksty wydają Ci się odpowiednie do analizy - czy tylko te dotykające problemu narkomanii (podobne tematy prac lic/mgr padały już na forum) ... i czy koniecznie musi być to "droga do piekła" ... przecież Rysiek śpiewał (lub inny pisali dla Niego) także o innych aspektach życia ...

Jak już będziesz wiedziała o czym konkretnie chcesz pisać, to myślę, że na forum znajdzie się kilka osób, które Ci pomogą/podpowiedzą :wink:
sabina_1991

Postautor: sabina_1991 » pn lut 06, 2012 4:39 pm

Ostatnio przyszedł mi do głowy pomysł, aby napisać pracę licencjacką dot. dżemowych tekstów. Znaleźć tak jakby motyw przewodni...
Może macie jakieś konkretniejsze pomysły i możecie mi pomóc? ;)
pinacolada152

Postautor: pinacolada152 » pn lut 13, 2012 4:21 pm

Ja będę pisała prezentację maturalną o Dżemie :)
Moja polonistka pozwoliła mi "stworzyć" nowy temat, który będę mogła wybrać. Waham się pomiędzy czymś o aktualności tekstów Dżemu zarówno teraz jak i 20lat temu, a "Postać Ryszarda Riedla- idol czy przestroga dla młodzieży".
edi1007

Postautor: edi1007 » wt lut 14, 2012 12:42 pm

Co do matury, mój temat brzmiał "Język w utworach Twojego ulubionego zespołu rockowego lub hip - hopowego" Jak coś moge pomóc
:P
eryk200

Postautor: eryk200 » wt lut 14, 2012 10:13 pm

Można opisac zycie Ryśka na podstawie kalendarium które jest w książce "Rysiek"

Kod: Zaznacz cały

[quote][url][*][color=#0000BF][/color][/url][/quote]

Wróć do „Twórczość”