Ulubiony członek ekipy technicznej

Leszek, Mietek, Szymon, Rysiek, Błażej, Radek, Bastek, Jędrek, Marek, Piotrek

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Ulubiony członek ekipy technicznej

Postautor: Gość » czw sie 14, 2008 4:14 pm

Jakoś tak tu pusto, a przecież 'zaplecze techniczne' to też część zespołu :)
Kogo najbardziej lubicie z członków zespołu?Za co?Dlaczego?Znacie ich wogóle? :lol:
Awatar użytkownika
2ptac

Re: Ulubiony członek ekipy technicznej

Postautor: 2ptac » pt sie 15, 2008 10:40 am

ja ich nie znam.... wiec nie moge lubić... a szkoda....
dlatego czasem warto żyć...
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » pt sie 15, 2008 4:58 pm

Mietek no i oczywiscie... Truskawa :twisted:
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » pt sie 15, 2008 9:00 pm

Wszystkich bardzo lubię ...życzliwi,dowcipni i weseli.....ale najbardziej lubie tego GOŚCIA za to że tak fajnie pozuje mi do zdjęc pokazując czasem paluszek.....ale tym razem go zaskoczyłem...mam nadzieje że rozpoznacie go bez problemu......

http://picasaweb.google.pl/kwinto2est/D ... 9711519890
Gość

Postautor: Gość » pt sie 15, 2008 10:31 pm

Zwykle nie lubie takich postow bo to sie robi wartosciowanie osob, Komus moze byc przykro bo sie bardziej lubi Pana X od Pani Y. Dla mnie ekipa techniczna jest zawsze mila i nie doswiadczylem nigdy zadnej przykrosci.
Mietek niejednokrotnie pomagal mi przeciskac sie przez te bardziej zapchane kąty na scenie, zawsze bylo tam jakies miejsce zebym sie mogl wcisnac...Dzieki Bastkowi niejendokrotnie unikalem czekania na pozne pociagi i w ogole przy dostaniu sie na koncerty gdzie zawodzila publiczna komunikacja. Poza tym Bastek to chyba jedyny techniczny ktoremu nie udalo mi sie jeszcze zrobic dobrego foto! Niestety, jest szybszy od mojej migawki :) Ale jeszcze dopadne! Szymon.... haha na poczatku sie go balem no i te wlosy a'la Joe Tempest z Europe . Nie da sie go nie lubic! :) Rico (Rys Kramarczyk) ... jak pod scena nie ma miejsca a scena mala jak.... to prawie zawsze moge liczyc ze moge usiasc obok niego przy stole naglasniajacym i dalej dokumentowac koncert...a poza tym jego wiedza w sprawie naglosnien i nie tylko jest imponujaca! Truskawa.. no coz.... mam slabosc do truskawek, wiec i na Piotrka nie moge sie zalic :)
Gość

Postautor: Gość » pt sie 15, 2008 11:40 pm

JĘDREK OTRĘBA BO TYLKO GO ZNAM :mrgreen: :mrgreen: :wink: :wink:
Gość

Postautor: Gość » pt sie 22, 2008 2:37 pm

Spoko, ekipa techniczna jest potrzebna, ale Rysiek czy Bastek to nie np. akustycy ...
Na stronie Dżemu w dziale ekipa sa wlasnie osoby, ktore zajmuja sie sprawami technicznymi itp.
Gratulacje Moderatorowi :evil:
Gość

Postautor: Gość » pt sie 22, 2008 2:42 pm

ale im chodzi o Ryska Kramarczyka a on jest akustycznym dzemu :lol:
posluchaj sobie Autsajdera z plyty Pamieci Pawla
"na cyji nasz przyjaciel, akustyk od ladnych paru lat" (mniej wiecej cos takiego tam mowil Maciek)
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » pt sie 22, 2008 2:57 pm

a bastek... heeh, oczywiscie chodzi o kierowce...

to, ze ktos nie jest moze wymieniony oficjalnie na stronie, nie znaczy ze nie jest w ekipie technicznej, bo to liczne grono :)
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
Gość

Postautor: Gość » pt sie 22, 2008 3:03 pm

Spoko, bo jak napisalem wczesniej o Bastka Riedla i Ryska mi chodzilo.
A Partyzant tez kiedys byl w zespole :wink:
Gość

Postautor: Gość » pt sie 22, 2008 8:24 pm

A ja wszystkich baaardzo lubię! Leszka, Rica, Szymka, Mietka, Bastka, Truskawe, Błażeja i Jędrka, którzy też się czasami pojawiają,...i Eeeeverybady'ego! A zdolne te chłopaki tak że normalnie można by z niektórych drugi zespół założyc :lol:
Gość

Postautor: Gość » pt sie 22, 2008 8:34 pm

harmonijkarz pisze:Spoko, bo jak napisalem wczesniej o Bastka Riedla i Ryska mi chodzilo.
A Partyzant tez kiedys byl w zespole :wink:

tak to jak tak mowimy to takze technicznym byl Pudel, Ogór itd
Gość

Postautor: Gość » sob sie 23, 2008 7:56 am

No i tez Oni byly, i co z tego.
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » sob sie 23, 2008 8:05 am

harmonijkarz pisze:Spoko, ekipa techniczna jest potrzebna, ale Rysiek czy Bastek to nie np. akustycy ...
Na stronie Dżemu w dziale ekipa sa wlasnie osoby, ktore zajmuja sie sprawami technicznymi itp.
Gratulacje Moderatorowi :evil:

nie bardzo rozumiem ironie :) jesli chodzi o Rysia - mowimy oczywiscie o naszym akustyku Rysiu Kramarczyku. Jesli mowimy o Bastku - jasnym jest ze mowimy o naszym driverze :)

Co do ekipy - mysle ze wszyscy zostali wymienieni w opisie dzialu :) a pudel? hm... a kiedy to on byl technicznym? a moze wtedy kiedy to niejaki lubertowicz gral z dzemem? :P

pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » sob sie 23, 2008 8:13 am

nie wedlug wywiadu ktory mam z Leszkiem Falinskim przeprowadzony byl w trakcie wlasnie jego "kadencji" w dzemie czyli poczatek lat 80 ale podobno byl raptem chwile...

Wróć do „Ekipa”